HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.06.2024. u 06:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,23
62.616
2,071
29,80
30,50
0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nije mi jasan cijenjeni rijeka sa svojom fer i realnom cijenom, da sutra bude 300, po njemu bi opet bila realna i fer, prekosutra 250-opet ista stvar!
Uostalom samo pohlepni ljudi ne bi prihvatili fer i realnu cijenu za prodaju, stoga rijeka prodajte dok je još vrijeme, dok je cijena fer i realna, jer što ako se dogodi da dionica postane podcijenjena-pa nećete valjda onda širiti dobru vibru i kupovati. Imate i drugih dionica kojima je cijena realna kao i prije korekcije pa se ubacite u njih i onda kad dođe slijedeća korekcija njima na forumu objašnjavajte kako i vi posjedujete njihove dionice i da je svakodnevna cijena fer i realna.
Vi ste ili dobri duh burze, neosjetljiv na svoj novac i gubitke i ustrajan u naglašavanju pravednosti naše burze(na kojoj nema mutnih igara), ili pila-naopako igrač, ili navlakač ….
Ja danas kupujem, interes mi je dobar današnji cjenovni pad, al mi se nekako ne da drukat, lakše mi je govoriti pozitivno o nečemu što tek trebam dokupiti…..

fundamentalist

Slazem se sa vama kolega orphelin ja sam danas vec dokupio al ovo bas i ne izgleda dobro da nema ovog naloga na 280 a umeđuvremenu ga inema popapo ga neko, mogli bi danas jako nisko nazalost!!
Cijena Količina
280,31 3
280,30 15
280,12 100
280,11 6
280,01 50
280,00 2547
279,11 50
278,13 50
278,00 12
277,07 10

Prodaje: Količina Cijena
26 280,40
200 280,78
41 281,00
200 281,11
281 281,80
200 281,81
63 281,98
35 282,00
200 282,11
200 282,32

[bye] [bye]

idući tjedan će bit bolje...

Ovdje upišite svoj komentar…

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar



Cijena dionica iz točke I. stavka 1. ove Odluke utvrđuje se u iznosu od 265,00 kuna po jednoj dionici.
Dionice iz točke I. stavka 1. ove Odluke će se zaposlenicima i ranijim zaposlenicima prodati po cijeni iz stavka 1. ove točke uz popust od 5%, s tim da će, kao posebnu pogodnost, svaki pojedini zaposlenik koji je u radnom odnosu u HT d.d., T-Mobile, HP d.d. ili u HPT proveo više od jedne pune godine ostvariti i dodatni popust od 1% u odnosu na cijenu iz stavka 1. ove točke za svaku navršenu punu godinu radnog staža.

Ovo je sa stranice sindikata HTa od jučer (www.hst.hr) i nemam razloga ne vjerovati istome. Ako imate neke druge uvjete prodaje iznesite ih i dajte link. Ne znam koja je svrha ovdje predočavati iskrivljene i netočne izračune? Sami sebe hrabrite?


Kolega mislim da sam bio dovoljno jasan:
265 – 5% startnog popusta – 10% ( prosječni radnik ) = 230-235kn +10 % toškova kredita = 255-260kn
Toliko će casha trebati uplatiti "prosječni" djelatnik HT-a za jednu dionicu.
Da li bi se vi odlučili za takvu kupnju uz lock-up od 12 mjeseci ?
Ja u svakom slučaju ne bi.
No ukoliko cijena pređe 3xx kn, narodu će to odmah postati zanimljivije.
Da ste Vi agent izdanja bi li učinili sve da Vam poduda uspije ?
Lijepi pozdrav
[/quote]
i Vi kolega pick imate pogrešnu računicu…
dakle pribrojili ste 10% kredita, Croatia banka u svojim superpovoljnim uvjetima 11,58%, a troškovi obrade cca 2%, a moguca prijevremena otplata dodatnim 2% …
e sad dolazimo do toga tko će imati nova za prijevremenu otplatu ili ce primjerice uzeti kredit na 4 godine i platiti puno veće kamate od 10%…
budmo vidli ali ako neki penzić od Mamica frend uleti s par milja kuna vlada se bu obrukala ko nikad do sad a banke neće imati razloga ne prihvatit ponudu…
kaj cemo sad, povjerenstvo bu zakljucilo da se radi o mogucem torbarenju pa će stopirat na 1 milju ili će Samodol reagovat da se zblamera?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Moram ovo komentirati. Cijena dionice radnicima THT-a je 265 kuna. Cca 30 kuna dividende će dobiti i to je 235 kuna…

Ne shvaćam ovo oko dividende, pročitao sam prospekt i nigdje ne vidim ništa u vezi dividende. Molio bih da mi netko više pojasni, i da li je ziher da će dividenda biti isplaćivana/uključivana i za one koji SAD kupuju dionice?

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...



Moram ovo komentirati. Cijena dionice radnicima THT-a je 265 kuna. Cca 30 kuna dividende će dobiti i to je 235 kuna…

Ne shvaćam ovo oko dividende, pročitao sam prospekt i nigdje ne vidim ništa u vezi dividende. Molio bih da mi netko više pojasni, i da li je ziher da će dividenda biti isplaćivana/uključivana i za one koji SAD kupuju dionice?
[/quote]

ne,jer je to već zaključeno
zato nemoj odbijat 30 kuna

Muke ti ježove !



Moram ovo komentirati. Cijena dionice radnicima THT-a je 265 kuna. Cca 30 kuna dividende će dobiti i to je 235 kuna…

Ne shvaćam ovo oko dividende, pročitao sam prospekt i nigdje ne vidim ništa u vezi dividende. Molio bih da mi netko više pojasni, i da li je ziher da će dividenda biti isplaćivana/uključivana i za one koji SAD kupuju dionice?
[/quote]

Dividendu će dobiti svi koji kupuju 7% dionica po povlaštenim uvjetima za radnikr HT-a. I to od 11.06 do 16.06.
Sve detalje imaš ovdje
Vaš link


Dividendu će dobiti svi koji kupuju 7% dionica po povlaštenim uvjetima za radnikr HT-a. I to od 11.06 do 16.06.
Sve detalje imaš ovdje
Vaš link

Našao sam, hvala ti.
Pod vijestima od 11.04. na gornjem linku ako nekog isto zanima.

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

Raiffeisen OMF i dalje kupuje HT i Magmu
http://www.poslovni.hr/80450.aspx

Pohlepa špekulanta tjera da zauzme preveliku rizičnu poziciju. Taština mu ne dozvoljava da prizna grešku transformirajući ga u navodnog "dugoročnog investitora". Ali on to nije jer nitko ne zaslužuje nazivati se investitorom ukoliko je emotivan. Zato pamet u glavu: kupuj podcijenjene dionice i dobro diverzificiraj svoj portfelj.

Tomo, koliko su otvoreni fondovi kupovali HT u zadnje vrijeme, ako možda znate?

...ladies and gentlemen....AC/DC

Pitanje u vezi radničkih dionica…

Dali su radnicima zadržali dividendu na posebnom računu, te da li će je nakon kupnje dionica dobiti?

Koliko bi dionica trebao dobiti čovjek koji je radio 32 godine u HTu? (znam da je to 37% popusta)

Hvala!

Svi koji zele kupiti moci ce kupiti garantirano 135 komada. Da, radnicima ce biti isplacena dividenda koja je odvojena na posebnom racunu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close