HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.09.2024. u 15:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,37
46.317
1,431
32,30
32,40
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Niste u pravu, ja npr. placam vezu za 2 Mbps, i tolika je bila dok nisam dobio MAXTv, a kad sam ga dobio povecali su je na 6 Mbps, a ja opet za surfanje ne dobivam vise od 2Mbps…

aha, e to nisam znao priznajem, pa kako znate da imate paket od 6Mbps, ja isto imam maxtv i svugdje mi pise i placam za 2 Mbps, nigdje nije uopce spomenuto nesto drugo….

al dobro dosta o tome, nije ovo tema za takve gluposti.. ako sam bio u krivu ispricavam se..

Pozdrav


Niste u pravu, ja npr. placam vezu za 2 Mbps, i tolika je bila dok nisam dobio MAXTv, a kad sam ga dobio povecali su je na 6 Mbps, a ja opet za surfanje ne dobivam vise od 2Mbps…

aha, e to nisam znao priznajem, pa kako znate da imate paket od 6Mbps, ja isto imam maxtv i svugdje mi pise i placam za 2 Mbps, nigdje nije uopce spomenuto nesto drugo….

al dobro dosta o tome, nije ovo tema za takve gluposti.. ako sam bio u krivu ispricavam se..

Pozdrav

[/quote]

Imam WLAN router koji sam si sam konfigurirao(jer onaj krele iz HT nije znao), pa se hvala Bogu kuzim u te stvari… Idete u postavke routera, Status uredaja i pise vam…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ah, sjela je dividenda na Investir račun, hvala na informaciji, nisam ga zagledao pa nisam primijetio promjenu. Šteta samo što HT klizi dole, ali kao što kažu neki korisnici, ovo zaista izgleda kao dionica za dugoročno ulaganje i sigurnu dobit od 20-30 % godišnje, što zaista nije za odbaciti.

T-HT prodaje tisuće kvadrata zemljišta

Od prodaje zemljišta i objekata na T-HT-ov očekuje nekoliko milijuna kuna.

http://www.poslovni.hr/80069.aspx

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

20.5.2008.top 10:
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.740.340 3,35 Skrb. račun
5. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 2.047.215 2,50 Osnovni račun
6. HPB D.D. 400.794 0,49 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 399.017 0,49 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 372.490 0,45 Skrb. račun + 10000
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 370.477 0,45 Skrb. račun+18000
Ukupno: 73,18

dakle u zadnjih 30-etak dana 2 mirovinca su kupovali …br. 6. i br.7.su nešto prodali..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Ova dionica je toliko zanimljiva da se raspravlja o brzinama dsl prijenosa, optikama, MaxHDtv …. još malo i prijeći će se na LCD televizore, kućna kina ….. , a i istina jest da je sve to puno zanimljivije i dinamičnije od same dionice 🙂

50,

20.5.2008.top 10:
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.740.340 3,35 Skrb. račun
5. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 2.047.215 2,50 Osnovni račun
6. HPB D.D. 400.794 0,49 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 399.017 0,49 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 372.490 0,45 Skrb. račun + 10000
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 370.477 0,45 Skrb. račun+18000
Ukupno: 73,18

dakle u zadnjih 30-etak dana 2 mirovinca su kupovali …br. 6. i br.7.su nešto prodali..


napokon su počeli, sad je li to zato što više nemaju što drugo kupiti ili su došle pozitivne informacije o bf-u, ili su možda ocijenili da je ht oko svoga dna…..
sad je pitanje tko onda prodaje u tolikim količinama, ljudi gube strpljenje?
ako su fondovi išli na tu opciju da skupe velike količine nezadovoljnika pa počiste bez dizanja cijene,zasad im ide po planu….
Mogu vam reći da svoju dividendu još nisam utukao natrag u ht, novac danas prebacujem na račun i zadajem naloge na oko 10 kn manje od trenutne cijene, pa ako me ulovi odlično, ako ne opet dobro, kako sam bio prislino strpljiv čekajući rast, sad ću biti namjerno strpljiv čekajući rasprodaju rasprodaje kako se jedan cijenjeni forumaš lijepo izrazio….

fundamentalist

prošli tjedan prodavali ZB Brokeri

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Ova dionica je toliko zanimljiva da se raspravlja o brzinama dsl prijenosa, optikama, MaxHDtv …. još malo i prijeći će se na LCD televizore, kućna kina ….. , a i istina jest da je sve to puno zanimljivije i dinamičnije od same dionice 🙂

Onda vama kolega sigurno nije mjesto na ovoj temi, ali samo za usporedbu odite na temu od ATPL, nauciti cete puno o brodovima!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ova dionica je toliko zanimljiva da se raspravlja o brzinama dsl prijenosa, optikama, MaxHDtv …. još malo i prijeći će se na LCD televizore, kućna kina ….. , a i istina jest da je sve to puno zanimljivije i dinamičnije od same dionice 🙂

Onda vama kolega sigurno nije mjesto na ovoj temi, ali samo za usporedbu odite na temu od ATPL, nauciti cete puno o brodovima!
[/quote]

No, no. Ne morate biti nervozni kolega. Očito ste promašili namjeru i tonalitet mojega posta.

Ispricavam se!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

HD će biti besplatan ako za to postoje tehničke mogućnosti. Kod pružanja usluge radi se o dva neovisna kanala od kojih je jedan za ADSL i on se plaća prema przini pristupa i količini prenesenih podataka i drugi koji služi za pružanje MaxTV usluge. Neovisno o brzini kojom će biti realizirana usluga (ako se radi o HD kanalima onda je ta brzina puno veća) cjena usluge je ista i iznosi 65 kuna mjesečno.

New Report

Close