HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.09.2024. u 11:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,29
12.785
396
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

HD MaxTV dostupan u 100000 kućanstva.
Nažalost nermam HD tv da provjerim, ostali?

http://www.poslovni.hr/79868.aspx

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Meni je sjela dividenda na PBZ samo za dionice koje sam imao kod brokera, dok za one koje sam naknadno kupio preko PBZ investora još nisu sjele dividende na isti PBZ račun, kako to?

Jesu li ti možda sjeli novci na PBZ investor?


Meni je sjela dividenda na PBZ samo za dionice koje sam imao kod brokera, dok za one koje sam naknadno kupio preko PBZ investora još nisu sjele dividende na isti PBZ račun, kako to?

Novci su vam na PBZ Investor racunu, morate ih sami prebaciti na tekući…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

jel ima ko racun u RBA? i ako ima dali je dobio dividendu? ja jucer bio u banci u 6 popodne i nisu jos nista primili…

ma to je glupost, nije to samo stvar HD telke, najgore je to kaj se mora imat internet od preko 10MBs dakle moras uzet onaj najjaci paket za 16MBs, i onda jos moras imat HD telku, i ukljucene te programe na maxtv….mislim da te samo taj internet kosta oko 300kn mjesecno…


Pretpostavimo da uleti Buffet… (ima spremno 35 mlijardi) po pokazateljima HT je atraktivan…

Nako bi reagirali i koaj bi bila cijena?

Hvala!

Kao prvo, to bi trajalo godinama, mislim da nije free float HT-a tako velik, a sto se tice cijene… min 600kn
I onda je svizac zamotao cokoladu u omot [tongue]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


jel ima ko racun u RBA? i ako ima dali je dobio dividendu? ja jucer bio u banci u 6 popodne i nisu jos nista primili…

Imam račun u RBA. Jučer nisam vidio uplatu preko internet bankarstva, jre su imali nekakvih tehničkih problema. Danas vidim da su novci sjeli s jučerašnjim datumom.

Cash rulez!

N


ma to je glupost, nije to samo stvar HD telke, najgore je to kaj se mora imat internet od preko 10MBs dakle moras uzet onaj najjaci paket za 16MBs, i onda jos moras imat HD telku, i ukljucene te programe na maxtv….mislim da te samo taj internet kosta oko 300kn mjesecno…

Ne moras imati najjnaci paket interneta, dovoljno je da ti linija tehnicki podrzava tu brzinu.


ma to je glupost, nije to samo stvar HD telke, najgore je to kaj se mora imat internet od preko 10MBs dakle moras uzet onaj najjaci paket za 16MBs, i onda jos moras imat HD telku, i ukljucene te programe na maxtv….mislim da te samo taj internet kosta oko 300kn mjesecno…

200 kuna fltrate 100Mbps

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kako je danas krenulo, što bi rekao Bruce Springsteen, I’m going down, down, down,… [undecid]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

ma nije, pa svi koji imaju adsl imaju podrsku da mogu imati najjaci paket…al pise da je min. potrebna brzina 10Mbs, a imas pakete od 2, 8, i 16, dakle treba ti najjaci da imas HD programe…

U svetlu novih okolnosti oko cijene ove dionice nakon isplate dividende molio bi kolegu Rijeka da ju malo prokomentira. Unaprjed sam zahvalan.

New Report

Close