HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Po mom dubokom uvjerenju, prijeći će! Tužno je gledati cijenu ove dionice malim dioničarima s IPO-a, koji su imali priliku prodati po 390, 380, 360… kako se iz dana u dan crveni, kopni cijena i smanjuje njihova vrijednost, dok se večina ostalih dionica polako vrača na stare pozicije prije korekcije. Još gore od njih osjećaju se oni koji su od povrata pretplate kod IPO-a nadokupljivali po 370-390. Svima ostaje nada, da će za koju godinu Ht prijeći 400, a za nadu kažu da umire poslednja[wink]

Svaki put kad pročitam sličnu rečenicu “mogli prodati po 390, i kupovali po 370-390 dođe mi da se mlatnem po glavi s prvim predmetom koji mi stoji na stolu.

Dijoničar:

Po mom dubokom uvjerenju, prijeći će! Tužno je gledati cijenu ove dionice malim dioničarima s IPO-a, koji su imali priliku prodati po 390, 380, 360… kako se iz dana u dan crveni, kopni cijena i smanjuje njihova vrijednost, dok se večina ostalih dionica polako vrača na stare pozicije prije korekcije. Još gore od njih osjećaju se oni koji su od povrata pretplate kod IPO-a nadokupljivali po 370-390. Svima ostaje nada, da će za koju godinu Ht prijeći 400, a za nadu kažu da umire poslednja[wink]

Svaki put kad pročitam sličnu rečenicu “mogli prodati po 390, i kupovali po 370-390 dođe mi da se mlatnem po glavi s prvim predmetom koji mi stoji na stolu.


ma da jako je on sad pametan, meni dođe da se mlatnem po glavi što nisam prodao sve što imam i neke stvari od susjeda, kad je ht bio 27X, i uletio naglavce, a i tada su forumaši slični dijoničaru zagovarali spašavaj se tko može opciju, a kada je ht bio 390, bilo ih je dvoje , troje koji su zagovarali apokalipsu ali to oni rade i inače tako da je potpuna besmislica tako razmišljati, a i ako cijenjena studena ima vremena čekati vratiti će se ht na te razine u roku godinu dana pa ga može prodati…..

fundamentalist

Jel itko radio nekakvu analizu tko to ovih dana konstatno rasprodaje HT ?

Na TOP 10 manje-vise nitko ni kupuje ni prodaje (osim PBZ Investor skrbnickog, ali i to je malo), a svaki dan prodje 12-15 k dionica na ovim razinama.

Da li ima netko one SDA CD-ove sa svim dionicarima (ako to stvarno i postoji) pa da usporedi stanja ?

Da li netko ima informacije o onom certifikatu na 280 koji je pukao prije neka dva tjedna ? Da nije mozda bio 1:1 kao i ovaj:
http://www.rt.boerse-stuttgart.de/pages/search/main.html?searchterm=AT0000A06WQ2&LANG=de

pa se sad to rasprodaje polako na ovim razinama.
(znam cijelu pricu o certifikatima i znam da banka ne mora rasprodati dionice koje su podloga za certifikat, ali ne mora ne znaci da nece)

Ovo me tako podsjeca na situaciju kada je KD Victorija fond rasprodavao VIRO negdje u 9. mjesecu 2007.
Da li to dva fonda razmjenjuju dionice preko burze, pa sto ulove usput ?

K/P mi upucuje profesionalce, a ne na amatere – npr. kako su 126tice( 2*63) odmah ispod velikog naloga, KvsP na par lipa itd. itd.:

Kupnja Cijena
237 280,26
103 280,20
200 280,12
70 280,02
537 280,01
84 280,00
4 279,88
500 279,00
350 277,00
60 276,02
Cijena Prodaja
280,30 131
280,97 200
280,99 242
281,00 73
281,98 62
282,00 401
282,46 126
282,47 126
282,48 126
282,49 1680

Loki


Zašto je ne uruše na 200 kuna da svi prodamo, pa nek se raduju, nego ovako nas cijede do bola. Već sam se počeo preispitivati jesam li uopće normalan što pratim trgovanje HT-a na burzi. Ali neka, nekako vjerujem da će doći i naš trenutak jer mora se potrošiti onaj ogromni keš na računu Ht-a.

A zašto se uopće nerviraš zbog toga? P a HT dionica nije ona nad kojom se svake minute visi i prati trend…. Tu situaciju nervoze i neizvjesnosti namjerno potpiruju drukeri koji se hoće domoći nečega vrijednog za male novce… Strpi se, za godinu-dvije HT će biti na 400-450 kuna…. Trust me, I know what Iim doing…
[proud]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


wizard: ” Zašto je ne uruše na 200 kuna da svi prodamo, pa nek se raduju, nego ovako nas cijede do bola. Već sam se počeo preispitivati jesam li uopće normalan što pratim trgovanje HT-a na burzi. Ali neka, nekako vjerujem da će doći i naš trenutak jer mora se potrošiti onaj ogromni keš na računu Ht-a. ” A zašto se uopće nerviraš zbog toga? P a HT dionica nije ona nad kojom se svake minute visi i prati trend…. Tu situaciju nervoze i neizvjesnosti namjerno potpiruju drukeri koji se hoće domoći nečega vrijednog za male novce… Strpi se, za godinu-dvije HT će biti na 400-450 kuna…. Trust me, I know what Iim doing… [proud]

Sve to je,al neke druge dionice su već nakon korekcije odradile 30-40%

odosmo ponovno ispod 279m kunića

Kakav incest na ovoj dionici. Presmijesno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ovom dionicom s par milijuna kuna možeš raditi što hoćeš. užas

Evo malo usporedbe kretanja crobexa i HT u odnosu na Vrijednost 31.12.2007… vidimo da je HT trenutno manje pao od Crobexa… ne treba zanemarit ni isplacenu dividendu…


Evo malo usporedbe kretanja crobexa i HT u odnosu na Vrijednost 31.12.2007… vidimo da je HT trenutno manje pao od Crobexa… ne treba zanemarit ni isplacenu dividendu…

Baš super, znači ima se još prostora za pad… Mene frustrira što su sve iole likvidne u zadnijh mjesec dana dobile 10%, a što je dobio ht? Zašto nije dobio? Nešto ne valja s telekomom?
Zagonetka: Što se to crveni na ZSE livadi?

Surround all arround when it hits the ground


Evo malo usporedbe kretanja crobexa i HT u odnosu na Vrijednost 31.12.2007… vidimo da je HT trenutno manje pao od Crobexa… ne treba zanemarit ni isplacenu dividendu…

ma sve je to u redu, ali u crobexu tada su bile napuhane dionice do boli…..neću ih nabrajati da me ne bi napadali(što napuhnute sutra će opet biti ath), a sad se te iste vraćaju na staro(ovi u zagradama zasad u pravu), a ht korak naprijed dva koraka natrag, ma ne može ni to zauvijek tako, inu je povukla vijest o lukoilu, ht još svoju čeka, ako ništa ona će doći kad se objavi da je bf zadržao sve dionice ht-a i ine i neće ni u budućnosti doći u situaciju prodaje istih na burzi…logički gledano, oni bi takvo što morali napraviti samo u slučaju većih prirodnih katastrofa

fundamentalist

http://www.hst.hr/DioniceHT/?PHPSESSID=120c1e2876551978cf56e25d88788656
da podsjetimo,
navodno dionice se ne uzimaju na kredit a bas me zanima jel postari imaju 1,2 miljarde kunica za kupnju dionica?
navijam da padne na 250, brzo svi u atlansku, viro i ingru dok jos ima !!!
svaki dan rastu cca 7% jupi

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close