HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 12:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

DT nista ne kupuje za trezor??? Znate li zasto?

Ideje naše benzin Vaš!

možda kupuje od BF-a??T

sijem žito raste grahorica

Možda bude kupio od BF-a u blok transakciji.A moguće da ne budu upoće kupovali.Ko će njih znati???

sijem žito raste grahorica

Ima li kraja s.anjima s ovom dionicom?

Surround all arround when it hits the ground

Zašto je ne uruše na 200 kuna da svi prodamo, pa nek se raduju, nego ovako nas cijede do bola. Već sam se počeo preispitivati jesam li uopće normalan što pratim trgovanje HT-a na burzi. Ali neka, nekako vjerujem da će doći i naš trenutak jer mora se potrošiti onaj ogromni keš na računu Ht-a.


Ima li kraja s.anjima s ovom dionicom?

ima ima ….. osim sto daje dobru dividendu i kapitalna dobit ce doci prije ili kasnije [kiss]

Ideje naše benzin Vaš!

A zašto bi trezor uopće kupovao. Koja je svrha da HT sam sebe otkupljuje ?

Zamisli scenarija da branitelji prjeđu 25% [smiley]


zzidak: ” Zašto bi sad prodavali udjele kad imaju dovoljno keša za isplatu 25% bez da i prodaju i jednu dionicu,ali toliko branitelja neće ni prodati udjele . ” pa da… to s BFom je bilo tresla se brda – rodio se mis… bas bezveze…

Nemojmo prerano zaključivati. Ja sam i očekivao da BF neće prodavati odmah – zato i imaju 60 dana od dana zahtjeva. Pošto su svi očekivali udar oni namjerno neće odmah prodavati i pokušavaju izvući da što više dionica ostane u fondu jer je to u interesu i njima i vladi. Međutim, tek za mjesec – dva ćemo vidjeti na čemu smo zaista. A drugo, ova trenutna euforija nakon zadnjeg velikog pada ne mora dugo potrajati pa bi se još svašta moglo događati a i da se crobex vrati nazad na 3000 (niže ?) a onda i HT mora na IPO cijenu i ako se to dogodi a nije nerealno onda ćemo vidjeti dali će većina branitelja i dalje čekati.

Ja naravno neznam što će biti ali sam sebi zacrtao da ne kupujem ništa još mjesec dana da se vidi na čemu smo. Kao što se burza istitravala prije pada, sada se može malo istitravati i prije nekog normalnog rasta. Jer rast od 15 % u manje od mjesec dana nije normalan.

Eto toliko od mene.


Zamisli scenarija da branitelji prjeđu 25% [smiley]

Po mom dubokom uvjerenju, prijeći će!
Tužno je gledati cijenu ove dionice malim dioničarima s IPO-a, koji su imali priliku prodati po 390, 380, 360… kako se iz dana u dan crveni, kopni cijena i smanjuje njihova vrijednost, dok se večina ostalih dionica polako vrača na stare pozicije prije korekcije. Još gore od njih osjećaju se oni koji su od povrata pretplate kod IPO-a nadokupljivali po 370-390. Svima ostaje nada, da će za koju godinu Ht prijeći 400, a za nadu kažu da umire poslednja[wink]


A zašto bi trezor uopće kupovao. Koja je svrha da HT sam sebe otkupljuje ?

Pa mozda zbog podjele bonusa menadmentu…
Zasto npr. nebi i sama firma zaradila na vlastitim dionicama, sad kupe jeftino, poslije prodaju skupo…. Ali jbga, kad sve to nije izglasano na glavnoj skupstini…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

mene osobno veseli svaki crveni dan ht-a do isplate dividende, tako bi mogli razmišljati i drugi koji planiraju smanjivati ulaz, dokupljivati…. oni koji žele prodavati nek se maknu od kompjutera i čekaju ili polugodišnje izvješće ili neki drugi trigger za napuhavanje i prodaju, od ove sigurne dionice su braniteljskim fondom stvorili situaciju – vulkana koji nikad nije eruptirao, čini se da ni neće , ali svejedno se evakuira stanovništvo, sad da li je to zato da se na tom zemljištu nešto napravi, ili im je stanovništvo potrebno na drugim mjestima-to je pitanje.

a i trejderi ne moraju imati straha, kad nanjuše dioki,atpl,igh prodaju ht po trenutnoj cijeni, vrate se za par dana sa 20% više na dvije kune skuplje ili kunu jeftinije….

fundamentalist

New Report

Close