HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


hrki: ” zašto bi nato bio zainteresiran za ht, više nego masa naših fondova, mirovinaca itd?? ” OK, tu sam se malo neprecizno i polu u šali izjasnio. A mislio sam na bilo kojeg vanjskog institucionalnog koji bi mogao poželiti uložiti veću količinu novaca u stabilnu firmu sa ovako dobrim fundamentima, odn. niskom cijenom. A naši fondovi, mirovinci? Pa čini mi se da je tima najbitnije bilo srušiti HT jeftinom rasprodajom onoga što su dobili na IPO-u. Teško mi je od njih očekivati veću kupovinu, promjene u Top 10 vlasnika koje se mogu iščitati kod SDA ukazuju da većina mirovinaca uopće ne kupuje HT već tjednima, mjesecima.

opet mi nije jasno zašto bi rasprodavali jeftina , ako bi mogli skuplje, pod uvjetom da uopće prodaju- sam kažeš da ne vidiš da prodaju sa top10 sda

stvar je po meni, da se oni žele još ukrcati po ovim NISKIM cijenama, pa dokupljuju, samo malo pomalo, da ne dignu cijenu

vidi šta rade hahari iz PBZ kad nešto žele, to i naprave
uštopali su cijenu u 5lipa , ne 5 kuna
tako da od menadžera trezor kupuje po 1.163 do 1163,05 kn, sve po strogom dogovoru
[cry]

a kad se VELIKI DOVOLJNO NAKRCAJU tada će i ht skočiti , jer će ima to tada odgovarati
kunst, je samo saznati ili procjeniti kada će to biti[sad]

rooster:

hrki: ” zašto bi nato bio zainteresiran za ht, više nego masa naših fondova, mirovinaca itd?? ” OK, tu sam se malo neprecizno i polu u šali izjasnio. A mislio sam na bilo kojeg vanjskog institucionalnog koji bi mogao poželiti uložiti veću količinu novaca u stabilnu firmu sa ovako dobrim fundamentima, odn. niskom cijenom. A naši fondovi, mirovinci? Pa čini mi se da je tima najbitnije bilo srušiti HT jeftinom rasprodajom onoga što su dobili na IPO-u. Teško mi je od njih očekivati veću kupovinu, promjene u Top 10 vlasnika koje se mogu iščitati kod SDA ukazuju da većina mirovinaca uopće ne kupuje HT već tjednima, mjesecima.

opet mi nije jasno zašto bi rasprodavali jeftina , ako bi mogli skuplje, pod uvjetom da uopće prodaju- sam kažeš da ne vidiš da prodaju sa top10 sda

stvar je po meni, da se oni žele još ukrcati po ovim NISKIM cijenama, pa dokupljuju, samo malo pomalo, da ne dignu cijenu

vidi šta rade hahari iz PBZ kad nešto žele, to i naprave
uštopali su cijenu u 5lipa , ne 5 kuna
tako da od menadžera trezor kupuje po 1.163 do 1163,05 kn, sve po strogom dogovoru
[cry]

a kad se VELIKI DOVOLJNO NAKRCAJU tada će i ht skočiti , jer će ima to tada odgovarati
kunst, je samo saznati ili procjeniti kada će to biti[sad]

Slažemo se mi Hrki u potpunosti, iako uz mali šum u prijenosu. 🙂

Moj pogled na top10 se odnosi na zadnji period gdje vidim da su mirovinci potpuno neaktivni u kupovini ht dionice. Znači, ili nekom drugom odgovara ukrcavati se na ovoj razini (možda OIF-i), ili nešto treće (i dalje jak pritisak na prodaju jer ljudi polagano gube vjeru u dionicu?).

Ali velika je istina da kad se svi zainteresirani dovoljno nakrcaju da će i cijena gore. A da ćemo mi mali pogoditi kada će to biti, oćemo malo morgen. 🙂 Ipak je ovo kabasta dionica i trebaće malo vremena da dođe na normalne razine. Za utjehu, zato je i prilično sigurna i ne može ni naglo pasti. Ma sve će doći na svoje, samo malo strpljenja.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Da li je netko pratio promjene u Topu 10 u zadnje vrijeme?

Surround all arround when it hits the ground

Moja prijateljica vlasnica je paketa dionica HT-R-A. U prvom dopisu naveden je dobar tekući račun za isplatu dividende, ali u onom dopisu prije sjednice ništa nije pisalo. Na to sam naletio danas pregledavajući njene papire vezane za dionice HT-a pa me zanima hoće li dobiti normalno sve novce kod isplate dividende ili treba nešto poduzeti? Unaprijed hvala

poslao sam mail i na sda.za.investitore@sda.hr, ali ne znam dal pregledavaju to 🙂


Moja prijateljica vlasnica je paketa dionica HT-R-A. U prvom dopisu naveden je dobar tekući račun za isplatu dividende, ali u onom dopisu prije sjednice ništa nije pisalo. Na to sam naletio danas pregledavajući njene papire vezane za dionice HT-a pa me zanima hoće li dobiti normalno sve novce kod isplate dividende ili treba nešto poduzeti? Unaprijed hvala

poslao sam mail i na sda.za.investitore@sda.hr, ali ne znam dal pregledavaju to 🙂

Najvjerojatnije će sve biti u redu, odn. ako u međuvremenu nije mijenjan broj tekućeg.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Da li je netko pratio promjene u Topu 10 u zadnje vrijeme?

HPB skrb malo prodaje, malo kupuje
PBZ skrb malo prodaje, malo kupuje
Reif OMF kupuje

ostali uglavnom neaktivni

Heaven or Las Vegas


Da li je netko pratio promjene u Topu 10 u zadnje vrijeme?

Ma nisam siguran da je u ispisu u SDA sve u redu. Mislim da je ovdje u igri direktiva (pitanje je koliko je zakonita?) da se stanje dionica BF-a mora drzati netaknuto bez obzira na mozebitne prodaje.

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

Zašto bi sad prodavali udjele kad imaju dovoljno keša za isplatu 25% bez da i prodaju i jednu dionicu,ali toliko branitelja neće ni prodati udjele .


Zašto bi sad prodavali udjele kad imaju dovoljno keša za isplatu 25% bez da i prodaju i jednu dionicu,ali toliko branitelja neće ni prodati udjele .

pa da…
to s BFom je bilo tresla se brda – rodio se mis…
bas bezveze…


Zašto bi sad prodavali udjele kad imaju dovoljno keša za isplatu 25% bez da i prodaju i jednu dionicu,ali toliko branitelja neće ni prodati udjele .

to je više nego jasno, nitko ne prodaje tako mi priča prijatelj koji to radi u FINI.
a to se vidi i po vrijednosti udjela 0,75% veći od početka trgovanja, što kaže da će i to odvratiti dio branitelja koji su namjerovali prodati udjele u prvom valu.

dan je pametniji od noći

Danas jako slab promet, izgleda da će se cijena morati malo poditi da se nastavi intenzivnija trgovina.[cool]


Danas jako slab promet, izgleda da će se cijena morati malo poditi da se nastavi intenzivnija trgovina.[cool]

394.000 kn prometa. Čini mi se da tako malo prometa do 10:45 nije bilo već dosta dugo. A istovremeno corbex raste. Sad je 4.017.

New Report

Close