HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,80
73.330
2,107
34,70
35,00
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

koja je oznaka ht na Londonskoj burzi,molim(imao pa izgubio oznaku).Unaprijed zahvaljujem

Vi govorite ša god hoćete ali meni je taj HT jedna od najloših dionica . Kad god sam dokupio odmah sam popušio i još više izgubio. Mislim da ću je drugi tjedan oženiti i kupiti nešto drugo jer sve ostale Crobexove dionice rastu a HT roni…..

na 4300 sve prodajem...

thtc


koja je oznaka ht na Londonskoj burzi,molim(imao pa izgubio oznaku).Unaprijed zahvaljujem

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB%20B288P82THTC

[smiley]

od desetak dionica u portfelju jedino sam s HT u plusu[thumbsup] 8. svibnja izvješće za prvi kvartal

NEMA PREDAJE


od desetak dionica u portfelju jedino sam s HT u plusu[thumbsup] 8. svibnja izvješće za prvi kvartal

Joooj, nemojte s tim izvjescima… Kao da do sada nismo vidjeli da to nista ali nista ne znaci za cijenu ove dionice… Ne bih se zacudio da bude super izvjesce, i da dionica padne heheheheh… joooooj….. [bye][bye][bye]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

alfa8:

od desetak dionica u portfelju jedino sam s HT u plusu[thumbsup] 8. svibnja izvješće za prvi kvartal

Joooj, nemojte s tim izvjescima… Kao da do sada nismo vidjeli da to nista ali nista ne znaci za cijenu ove dionice… Ne bih se zacudio da bude super izvjesce, i da dionica padne heheheheh… joooooj….. [bye][bye][bye]

Pa izvješća nisu značila ništa niti za jednu dionicu posljednjih minimum pola godine ……trend se okrenuo


alfa8: ” od desetak dionica u portfelju jedino sam s HT u plusu[thumbsup] 8. svibnja izvješće za prvi kvartal ” Joooj, nemojte s tim izvjescima… Kao da do sada nismo vidjeli da to nista ali nista ne znaci za cijenu ove dionice… Ne bih se zacudio da bude super izvjesce, i da dionica padne heheheheh… joooooj….. [bye][bye][bye]

Dionica će gubiti tržište što se vrijeme sve više i više odmiče.
Previše konkurenata ima u ovome sektoru, a činjenica je da je T-ht daleko skuplji od ostalih monopolista u razvijenijim državama Europe, ali i svijeta.
Nadalje što se tiče inovacija, tu nastaje problem jer nije ‘ inovacija ‘ sniziti cijenu telefoniranja u min ili free sms, već razvoj novih djelatnosti i usavršavanje kadra.


trotter: ” alfa8: ” od desetak dionica u portfelju jedino sam s HT u plusu[thumbsup] 8. svibnja izvješće za prvi kvartal ” Joooj, nemojte s tim izvjescima… Kao da do sada nismo vidjeli da to nista ali nista ne znaci za cijenu ove dionice… Ne bih se zacudio da bude super izvjesce, i da dionica padne heheheheh… joooooj….. [bye][bye][bye] ” Pa izvješća nisu značila ništa niti za jednu dionicu posljednjih minimum pola godine ……trend se okrenuo

Ne bi se složio, da nisu značila, jer su itekako pokazatelj osvještenosti cjelokupnog razvoja poslovanja i sigurnost u daljnu kvalitetnu disperziju za inv.

Naveo bi neka: Adris Group, Atlantic Group, Atlantska plovidba, Ingra…
Is it enough?

Ja sam rekao , za cijenu HT-a nisu znacila… i nisu…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Ja sam rekao , za cijenu HT-a nisu znacila… i nisu…

znam šta si rekao ali ja sam ti odgovorio da nisu značila niti za jednu dionicu jer su sve ronile bez obzira na dobre rezultate poslovanja…..

trotter:

Ja sam rekao , za cijenu HT-a nisu znacila… i nisu…

znam šta si rekao ali ja sam ti odgovorio da nisu značila niti za jednu dionicu jer su sve ronile bez obzira na dobre rezultate poslovanja…..

A bojim se da ce HT ronit i dalje, bez obzira na dobro izvjesce… Da bar sam u krivu… Bolje losa prognoza na forumu a rast portfelja, nego obrnuto…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close