HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 19:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E jebi ga nemamo baš svi rođake kao i ti po ‘Ameriki’!!

Blago tebi[lol]

Kao da HT živi od poziva u Ameriku, ljudi moj!

Pa P/E je 10 i vama neznalicama bi to nešto trebalo značiti!!!! [wink]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...

Koja pušiona i na Ini i Ht-u, sve raste i oporavlja se a ovo dvoje koći crobex[embarass]

Ljudi imate Fring i svako ko ima mobitel koji je ujedino i PDA spusti se skype na njega i gdje god da ima wireless ali može i preko Gprs razgovara sa kim hoce za oko 1 cent oko 15 minuta. Moš si mislit ko to radi

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Promjene u TOP 10 na HT-R-A / period 25.02. do 25.04.2008/

Ovo sa broja 2 je prebačeno na skrbnički jer su to dionice za radnike. Sada se vidi da OMF-ovi koji su plakali da su premalo HT kupili na IPO uopće ne kupuju na ovoj cijeni.

28.4.2008. top 10(promjene u odnosu na 21.4.):

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.719.340 3,32 Skrb. račun
5. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 2.047.215 2,50 Osnovni račun
[color=blue]6. PBZ D.D. 411.781 0,50 Skrb. račun + 1181[/color]
[color=blue]7. HPB D.D. 403.479 0,49 Skrb. račun + 259[/color]
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
1[color=blue]0. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 347.919 0,42 Skrb. račun + 5443[/color]
Ukupno: 73,14

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila



@rijeka

“Ići će gore samo kada?”
8.5. ti izlazi FI za 1 kvartal. Fi će biti dobro
11.5. Izbori u Srbiji
Ako pobijedi Tadić, a vjerujem da hoće 12.5. bi bio moj odgovor na tvoj upit

Dodaj još i 19.05. kad sjeda dividenda na račun. DT će odnijeti svoju polovicu, ali cca 1,1 mlrd kuna ostaje u Hrvatskoj (mirovinci, BF, država, mali dioničari). Ako se samo 10% vrati na tržište kapitala, efekt će se osjetiti i na Crobexu i na najlikvidnijim dionicama. To je još jedna pokretačka snaga HT-a.

Svi gore navedeni čimbenici bi trebali imati sinergijski učinak na cijenu HT-a, i konačno gurnuti HT na razine iznad psihološke granice 300.

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

auuu, alaj me razočarala ova dionica ali….
nešto mi stalno govori da se ovdje nešto sprema i da ju neprirodno drže nisko,
možda ulazag jakog stranca nakon Londona i prezentacije ondje ili možda neke dogovorene transakcije Erste-BF-strani kupac,kada se to dogodi i namiriše krv,vjerujem da večina krda prelazi ovdje i sljedi mahnito bjesomučna jurnjava na psihološku barijeru 350,
a što mi preostaje nego se nadati…..[cry][thumbsup]

[cry]Analiza: HT prkosi impresivnom rastu Crobexa

Crobex je otvorio trgovinski tjedan porastom od 2,27 posto, na 3842,98 bodova. Redovan promet dionicama iznosio je 118 milijuna kuna, a najlikvidniji je bio građevinar IGH.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Io canto:

rijeka: ” Danas bi HT mogao gadno zaronuti. Nalozi na bidu nestaju. Ne znam da li je to vezano za vijest na teletekstu o neograničenom telefoniranju za 9.90 USD putem neta. I nije pisalo da li će ponuda vrijediti i za Hrvatsku.

” koja glupost… ka da do sad nije bilo besplatnog telefoniranja preko net-a

Putem mobitela? S inozemstvom? Daj reci i meni kako, pa da smanjim troškove.


To je skype a za njega 90% ljudi u Hrvatskoj još i nije čulo a kad bi čulo mislili bi da je to nova Toyota. Po nekad se volimo opustiti i zaboravimo gdje živimo.

who dares, wins

HT i INA i zbog radnika i zbog BF-a stagnira, ali kada skoče, a skočit će za tjedan, mjesec…[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close