HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 10:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Danas bi HT mogao gadno zaronuti. Nalozi na bidu nestaju. Ne znam da li je to vezano za vijest na teletekstu o neograničenom telefoniranju za 9.90 USD putem neta. I nije pisalo da li će ponuda vrijediti i za Hrvatsku.

Ovakvo navlačenje nema nigdje, HT će zaroniti?? ideš, pa roni već mjesecima, ništa novo, jedini je problem, što lagano sve više uči roniti pa lakše se spušta u dubinu. Bit će najbolje kada počne učiti izronjavati, uf, to će biti lagano i polako, a visoko…[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


rijeka: ” Danas bi HT mogao gadno zaronuti. Nalozi na bidu nestaju. Ne znam da li je to vezano za vijest na teletekstu o neograničenom telefoniranju za 9.90 USD putem neta. I nije pisalo da li će ponuda vrijediti i za Hrvatsku.

” Ovakvo navlačenje nema nigdje, HT će zaroniti?? ideš, pa roni već mjesecima, ništa novo, jedini je problem, što lagano sve više uči roniti pa lakše se spušta u dubinu. Bit će najbolje kada počne učiti izronjavati, uf, to će biti lagano i polako, a visoko…[thumbsup]

Nikoga ja ne navlačim! Nažalost, sve manje “navlačim” i ono što bih trebao. Ali godine idu, pomalo. A ionako vjerojatno imam više dionica HT-a od bilo koga ovdje. I nije mi interes da cijena padne. Samo pišem svoju pretpostavku za današnji dan.

Ma što Vam je, europa se zeleni, a CROBEX vrlo vjerojatno s njom, s time što mi moramo još jače odraditi da se dovedemo na EU razinu, pa prema tome HT je nekih 20-30% strukture CROBEXA i nema zime, samo gledajte.[wink][thumbsup]


valentine: ” rijeka: ” Danas bi HT mogao gadno zaronuti. Nalozi na bidu nestaju. Ne znam da li je to vezano za vijest na teletekstu o neograničenom telefoniranju za 9.90 USD putem neta. I nije pisalo da li će ponuda vrijediti i za Hrvatsku. ” Ovakvo navlačenje nema nigdje, HT će zaroniti?? ideš, pa roni već mjesecima, ništa novo, jedini je problem, što lagano sve više uči roniti pa lakše se spušta u dubinu. Bit će najbolje kada počne učiti izronjavati, uf, to će biti lagano i polako, a visoko…[thumbsup] ” Nikoga ja ne navlačim! Nažalost, sve manje “navlačim” i ono što bih trebao. Ali godine idu, pomalo. A ionako vjerojatno imam više dionica HT-a od bilo koga ovdje. I nije mi interes da cijena padne. Samo pišem svoju pretpostavku za današnji dan.

rijeka, kaj se s tobom dogadja?
investirao si u dionicu i sada predvidas pad…
kazes da si puno investirao…
pa zasto si toliko investirao ako mislis da nece ici gore?
to nije razumno niti logicno…


Danas bi HT mogao gadno zaronuti. Nalozi na bidu nestaju. Ne znam da li je to vezano za vijest na teletekstu o neograničenom telefoniranju za 9.90 USD putem neta. I nije pisalo da li će ponuda vrijediti i za Hrvatsku.

koja glupost… ka da do sad nije bilo besplatnog telefoniranja preko net-a

Da mi je znati čemu ovo slilovanje HT-a. [angry]

Io,

rijeka: ” Danas bi HT mogao gadno zaronuti. Nalozi na bidu nestaju. Ne znam da li je to vezano za vijest na teletekstu o neograničenom telefoniranju za 9.90 USD putem neta. I nije pisalo da li će ponuda vrijediti i za Hrvatsku.

” koja glupost… ka da do sad nije bilo besplatnog telefoniranja preko net-a

Putem mobitela? S inozemstvom? Daj reci i meni kako, pa da smanjim troškove.

Io canto:

rijeka: ” Danas bi HT mogao gadno zaronuti. Nalozi na bidu nestaju. Ne znam da li je to vezano za vijest na teletekstu o neograničenom telefoniranju za 9.90 USD putem neta. I nije pisalo da li će ponuda vrijediti i za Hrvatsku.

” koja glupost… ka da do sad nije bilo besplatnog telefoniranja preko net-a

Putem mobitela? S inozemstvom? Daj reci i meni kako, pa da smanjim troškove.


skypić momak….e daj sam nemoj sa svojih 63 dijonice srušit tržište molim te[pray][pray][pray][pray]

Za 10€ zovem sve fiksne i mob brojeve u Americi četri mjeseca , kredit potrošim na zvanje mob brojeva u Hr.
12Voip


rijeka: ” valentine: ” rijeka: ” Danas bi HT mogao gadno zaronuti. Nalozi na bidu nestaju. Ne znam da li je to vezano za vijest na teletekstu o neograničenom telefoniranju za 9.90 USD putem neta. I nije pisalo da li će ponuda vrijediti i za Hrvatsku. ” Ovakvo navlačenje nema nigdje, HT će zaroniti?? ideš, pa roni već mjesecima, ništa novo, jedini je problem, što lagano sve više uči roniti pa lakše se spušta u dubinu. Bit će najbolje kada počne učiti izronjavati, uf, to će biti lagano i polako, a visoko…[thumbsup] ” Nikoga ja ne navlačim! Nažalost, sve manje “navlačim” i ono što bih trebao. Ali godine idu, pomalo. A ionako vjerojatno imam više dionica HT-a od bilo koga ovdje. I nije mi interes da cijena padne. Samo pišem svoju pretpostavku za današnji dan. ”

rijeka, kaj se s tobom dogadja? investirao si u dionicu i sada predvidas pad… kazes da si puno investirao… pa zasto si toliko investirao ako mislis da nece ici gore? to nije razumno niti logicno…

Ići će gore samo kada? Očito je da sam pretjerao kada sam napisao da bi danas mogla “zaroniti”. Takav je prije otvaranja bio sentiment, ali kasnije su se pojavili kupci. Danas će cijena samo pasti, a ne zaroniti.

A što se tiče moga ulaganja ne moram “vaditi” novac van minimalno godinu dana, a mogu ostaviti i puno duže, pa se u konačnici ne bojim da neću zaraditi. Dugoročno sam optimist, da nisam, odmah bi prodao sve i izišao, ipak sa dobiti. Ali kratkoročno ne vjerujem u porast cijene. Žao mi je što se to kosi sa većinom mišljenja ovdje, ali tako razmišljam. I nastojat ću više ne pisati na taj način, jer očito je da nema svrhe. Postajem “navlakač”, kako me se etiketira, a to sigurno nisam. Javit ću se kada budem imao nešto pozitivno za napisati. Neću više širiti “negativne vibracije”.

@rijeka

thx. ima smisla zadnji post. ipak ljudi vise vole pozitivno , a ovih negtivnosti je bilo i previse…[thumbsup]

@rijeka
“Ići će gore samo kada?”
8.5. ti izlazi FI za 1 kvartal. Fi će biti dobro
11.5. Izbori u Srbiji
Ako pobijedi Tadić, a vjerujem da hoće 12.5. bi bio moj odgovor na tvoj upit

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close