HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


rijeka: ” LookaBorna: ” tigrus: ” ovaj HT je poceo rasti… kaj se vama to ne cini? [thumbsup] ” naravno kolega bilo je i krajnje vrijeme da prestane trpanje na kupnju to je pozitivan znak da idemo gore ” Kolege, opet se nadate nemogućem. Barem u dogledno vrijeme. ” Pa i par kuna je nešto, zar ne?[rolleyes]

17. travnja je cijena blokirana od strane velikih na 285 i to prije početka trgovanja (o tome sam naveliko pisao). Sada je 286 tako da u ovih 6,5 radnih dana burze porast od 1 kunu i nije nešto, zar ne?


Kliring: ” Malo ga je tlakasto gledat ovako tromog ali bit ce dobro srednjerocno. ” Da, a možda i dugoročno. Ali svatko od nas ima cijenu prihvatljivu za prodati dionice. Mnogima je, kao što vidite, i 285 (neovisno tko to prodaje, veliki ili mali). Nekima je 300, meni 330, a nekima ni 350 nije dovoljno. Tako da ćemo čekati različito vrijeme za prodaju. Netko će prodati danas ili sutra, netko za par tjedana ili mjeseci, a netko možda i za par godina. Stotine tisuća dionica (ili više miliona) bi se trebalo protrgovati dok cijena dotakne 4xx, koliki je mnogima target (barem kako pišu). Ti bi mogli čekati godinama.

E da, to se slažem s vama. A možda je i bolje lovu prebaciti u neku drugu dionicu za koju vjerujemo da će brže i više porasti nego HT. Samo da je pogoditi pravu dionicu[rolleyes]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


rijeka: ” Kliring: ” Malo ga je tlakasto gledat ovako tromog ali bit ce dobro srednjerocno. ” Da, a možda i dugoročno. Ali svatko od nas ima cijenu prihvatljivu za prodati dionice. Mnogima je, kao što vidite, i 285 (neovisno tko to prodaje, veliki ili mali). Nekima je 300, meni 330, a nekima ni 350 nije dovoljno. Tako da ćemo čekati različito vrijeme za prodaju. Netko će prodati danas ili sutra, netko za par tjedana ili mjeseci, a netko možda i za par godina. Stotine tisuća dionica (ili više miliona) bi se trebalo protrgovati dok cijena dotakne 4xx, koliki je mnogima target (barem kako pišu). Ti bi mogli čekati godinama. ”

E da, to se slažem s vama. A možda je i bolje lovu prebaciti u neku drugu dionicu za koju vjerujemo da će brže i više porasti nego HT. Samo da je pogoditi pravu dionicu[rolleyes]

E tu se i ja slažem s vama. Tko želi preuzeti rizik i zaraditi (ili izgubiti) u kraćem vremenu (par mjeseci) nije mu mjesto u HT-u.

fisherman:

rijeka: ” Kliring: ” Malo ga je tlakasto gledat ovako tromog ali bit ce dobro srednjerocno. ” Da, a možda i dugoročno. Ali svatko od nas ima cijenu prihvatljivu za prodati dionice. Mnogima je, kao što vidite, i 285 (neovisno tko to prodaje, veliki ili mali). Nekima je 300, meni 330, a nekima ni 350 nije dovoljno. Tako da ćemo čekati različito vrijeme za prodaju. Netko će prodati danas ili sutra, netko za par tjedana ili mjeseci, a netko možda i za par godina. Stotine tisuća dionica (ili više miliona) bi se trebalo protrgovati dok cijena dotakne 4xx, koliki je mnogima target (barem kako pišu). Ti bi mogli čekati godinama. ”

E da, to se slažem s vama. A možda je i bolje lovu prebaciti u neku drugu dionicu za koju vjerujemo da će brže i više porasti nego HT. Samo da je pogoditi pravu dionicu[rolleyes]

E tu se i ja slažem s vama. Tko želi preuzeti rizik i zaraditi (ili izgubiti) u kraćem vremenu (par mjeseci) nije mu mjesto u HT-u.


Na žalost i ja se slažem, naredna 3 mjeseca bi se mogle nastaviti ovakve ogromne oscilacije od +-par kuna.

Surround all arround when it hits the ground


” E da, to se slažem s vama. A možda je i bolje lovu prebaciti u neku drugu dionicu za koju vjerujemo da će brže i više porasti nego HT. Samo da je pogoditi pravu dionicu[rolleyes]

I ja se slažem s obojicom, samo postoji jedan, ali najveći problem zbog kojeg cijeli dan pogledavamo na ove stranice a to je POGODITI PRAVU DIONICU. [wink]

evo ja cu ti reci sto da napravis


fisherman: ” ” E da, to se slažem s vama. A možda je i bolje lovu prebaciti u neku drugu dionicu za koju vjerujemo da će brže i više porasti nego HT. Samo da je pogoditi pravu dionicu[rolleyes] ” I ja se slažem s obojicom, samo postoji jedan, ali najveći problem zbog kojeg cijeli dan pogledavamo na ove stranice a to je POGODITI PRAVU DIONICU[/b]. [wink]

evo ja cu ti reci sto da napravis:
ako probijemo 3750 gore ce poletiti igh, ledo, i mozda ingra.
to je to.

Tigriću, hvala Ti, ali ja sam ti jedan od onih malih igrača, sve što si nabrojio za mene u ovom času ima zarez na pogrešnom mjestu. Sad sam natanko sa gotovinom, možda za koju godinu kad se opernatim na HT-u.[wink]

Interesantno DT u D trenutno +2%, a ovdje kilavo , e moj Mudriniču ( HR Kvisling)


evo ja cu ti reci sto da napravis studena: ” fisherman: ” ” E da, to se slažem s vama. A možda je i bolje lovu prebaciti u neku drugu dionicu za koju vjerujemo da će brže i više porasti nego HT. Samo da je pogoditi pravu dionicu[rolleyes] ” I ja se slažem s obojicom, samo postoji jedan, ali najveći problem zbog kojeg cijeli dan pogledavamo na ove stranice a to je POGODITI PRAVU DIONICU[/b]. [wink] ” evo ja cu ti reci sto da napravis: ako probijemo 3750 gore ce poletiti igh, ledo, i mozda ingra. to je to.

tigriću nabrojio si samo svoje 3 najjace u portfelju?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ovo kilavljenje s HTom će prestati čim iziđe FI1Q, za nekih12 dana. Mislim da neki ljudi koji prodaju na ovim razinama nisu ni svjesni da iako je dobit iz 2007 podijeljena, nova poslovna godina odmiče, prihodi vrlo vjerojatno rastu a s njima i dobit. Osobno mislim da će HT biti neprikosnoven još dugo godina u svojoj industriji, iako raznorazni eksperti i kojekakvi trči-laži ”analitikanti”, kako ih je simpatično nazvao g. Samodol, najavljuju neke SF scenarije u kojima će HT biti uništen od nadolazeće konkurencije, tužbi itd.

Samo vi sanjajte gospodo!

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

Tko nije HT prodao do sad, mislim da se više ne isplati prodat dok cijena ne dođe barem na 330, jer bi se lako moglo dogoditi da prodate HT i kupite neku drugu dionicu i tada uletite u korekciju, nije da ju prizivam ali i to je dio trgovine na burzi

svima je jasno da je trenutna cijena daleko ispod realne vrijednosti,samo dokle će se morati čekati pitanje stoji.

New Report

Close