HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 04:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


rijeka: ” lovac: ” ANRICOM: ” Nema više trpanja na prodaji ,kupnja se pomiće[thumbsup] ” Već je vrijeme da se krene nekuda. [thumbsup] Baš me zanima kako izgleda pozitivna blokada na HTu,zaboravio sam kako izgleda. [thumbsup] ”
Valjda su se istresli svi koji su mislili i da se maknemo više sa, čak i za ovo vrijeme, smiješne cijene. Raspon između prvih 10 na prodaji je 4kn što je rijetko vidljivo 🙂 i negdje oko 700 dionica. Sa 200k kn smo na 290. [/quote Ma dajte se malo uozbiljite. ” Ne mislim da će Ht odmah po mojim željama na 300+, ali ovo ispod 285 je bezobrazno nisko. Svjestan sam da će proći dosta vremena za neku ozbiljniju i realniju cijenu. Ovo je dionica di se mogu lako šišat ovce i di ih je najviše.

Cijena je potpuno ozbiljna i realna za sadašnji trenutak. U cijelom svijetu cijenu određuje odnos ponude i potražnje tako da nema nerealne cijene. Samo je ona nama neodgovarajuća. I meni je neodgovarajuća vjerujte mi.

Inače ne volim komentirati kretanja cijena na burzi, ali evo povukli ste me…[smiley]
Nije bilo niti za očekivati drugačiji rasplet situacije. Vlada je dionice dala na tržište u najgorem mogućem trenutku, pred pucanjem prenapuhanog balona – zvanog Hrvatsko tržište kapitala. Naši dragi predvodnici države su mislili da će još jedan IPO (pogotovo najjače firme u Hrvata) povući cijelo tržište u nove visine.

No kako to biva – tržište je odreagiralo očekivano. Balon je pukao i povukao i HT za sobom. A mi sada skupljamo mrvice u obliku dividende i dodatnih dionica i čekamo novo tržište bikova.[bye]

Cash rulez!

lovac:

ANRICOM:

Nema više trpanja na prodaji ,kupnja se pomiće[thumbsup]

Već je vrijeme da se krene nekuda. [thumbsup] Baš me zanima kako izgleda pozitivna blokada na HTu,zaboravio sam kako izgleda. [thumbsup]

ja ne znam kad si ju točno i prvi put vidio?
ali i ja se pridružujem veselju, u ova jadna vremena, čak i skok(kratkotrajni-mislim da će ju već danas srušit natrag ili sutra) treba se veseliti i malim pomacima!

Nisam prije niti pratio HT kada nisam bio natrpan njime,pa zar nije bilo blokada prije? Osim ove zadnje debele negativne. [lol] Neka se samo polako cijena diže,ne volim prevelike šokove.[thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

nije nažalost bilo ni jedne pozitivne blokade, a ne vjerujem ni da će biti, osim ako cijena ostane ovakva a oni objave da daju dividendu od 30 kn, e to bi bila blokada(ili ne?)…..ma ništa više ne znam, sad gledam na sve kao malo dijete i učim….

fundamentalist


nije nažalost bilo ni jedne pozitivne blokade, a ne vjerujem ni da će biti, osim ako cijena ostane ovakva a oni objave da daju dividendu od 30 kn, e to bi bila blokada(ili ne?)…..ma ništa više ne znam, sad gledam na sve kao malo dijete i učim….

Sve je to za ljude kolega,samo treba kontrolirati živce,a HT će grabiti svojim koracima prema gore.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

ovaj HT je poceo rasti…
kaj se vama to ne cini?
[thumbsup]

Malo ga je tlakasto gledat ovako tromog ali bit ce dobro srednjerocno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ovaj HT je poceo rasti… kaj se vama to ne cini? [thumbsup]

naravno kolega bilo je i krajnje vrijeme da prestane trpanje na kupnju
to je pozitivan znak da idemo gore

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


tigrus: ” ovaj HT je poceo rasti… kaj se vama to ne cini? [thumbsup] ” naravno kolega bilo je i krajnje vrijeme da prestane trpanje na kupnju to je pozitivan znak da idemo gore

Kolege, opet se nadate nemogućem. Barem u dogledno vrijeme.


LookaBorna: ” tigrus: ” ovaj HT je poceo rasti… kaj se vama to ne cini? [thumbsup] ” naravno kolega bilo je i krajnje vrijeme da prestane trpanje na kupnju to je pozitivan znak da idemo gore ” Kolege, opet se nadate nemogućem. Barem u dogledno vrijeme.

Pa i par kuna je nešto, zar ne?[rolleyes]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Malo ga je tlakasto gledat ovako tromog ali bit ce dobro srednjerocno.

Da, a možda i dugoročno.
Ali svatko od nas ima cijenu prihvatljivu za prodati dionice. Mnogima je, kao što vidite, i 285 (neovisno tko to prodaje, veliki ili mali). Nekima je 300, meni 330, a nekima ni 350 nije dovoljno. Tako da ćemo čekati različito vrijeme za prodaju. Netko će prodati danas ili sutra, netko za par tjedana ili mjeseci, a netko možda i za par godina. Stotine tisuća dionica (ili više miliona) bi se trebalo protrgovati dok cijena dotakne 4xx, koliki je mnogima target (barem kako pišu). Ti bi mogli čekati godinama.

U londonu transakcije danas 0 bodova, po jučerašnjima su iznad 288 kuna, a ovdje ogromne oscilacije od čak 1,09 kuna

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close