HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 06:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dionice za radnike su kap u moru u usporedbi s IPO-om, i neće utjecati na cijenu HT nikako, kao ni BF. Ako vam to do sad nije jasno, onda žalim slučaj… Fondovi će se i dalje krcati kako i po koliko im bude odgovaralo. Ako tko misli da mu je drugdje bolje, nek’ proda, što reći..

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Samo ne znam zašto se više ne priča o DTK. Koliko je smanjen rizik od gubitka vlasništva.

Očito se to prešućuje da se lakše dionica drži nisko.

izgleda da se polako miču nalozi sa prodaje, sve je manje onih koji bi prodavali na ovim razinama…..

HT je monopolist. Evo pogledajte, čak i VIP koji je nudio “fiksnu liniju” preko mobilne mreže i koji je davao bolje uvjete od HT-a, je odustao od ponude i jučer to nakon neliko mjeseci ukinou.
Istovremeno HT raste zbog interneta.

Nema više trpanja na prodaji ,kupnja se pomiće[thumbsup]

uhhh.,kakvo kidanje aska.već smo na 285,99 a nalozi na prodaji se povukli do 300[thumbsup]


Nema više trpanja na prodaji ,kupnja se pomiće[thumbsup]

Već je vrijeme da se krene nekuda. [thumbsup] Baš me zanima kako izgleda pozitivna blokada na HTu,zaboravio sam kako izgleda. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Valjda su se istresli svi koji su mislili i da se maknemo više sa, čak i za ovo vrijeme, smiješne cijene.
Raspon između prvih 10 na prodaji je 4kn što je rijetko vidljivo 🙂 i negdje oko 700 dionica.
Sa 200k kn smo na 290.

ANRICOM:

Nema više trpanja na prodaji ,kupnja se pomiće[thumbsup]

Već je vrijeme da se krene nekuda. [thumbsup] Baš me zanima kako izgleda pozitivna blokada na HTu,zaboravio sam kako izgleda. [thumbsup]


ja ne znam kad si ju točno i prvi put vidio?
ali i ja se pridružujem veselju, u ova jadna vremena, čak i skok(kratkotrajni-mislim da će ju već danas srušit natrag ili sutra) treba se veseliti i malim pomacima!

fundamentalist

Sad se pomalo nazire koliko je bilo glupo prodavati HT prošlih dana… ljudi su izgleda tankih živaca, a to nije dobro kad si na burzi.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


ANRICOM: ” Nema više trpanja na prodaji ,kupnja se pomiće[thumbsup] ” Već je vrijeme da se krene nekuda. [thumbsup] Baš me zanima kako izgleda pozitivna blokada na HTu,zaboravio sam kako izgleda. [thumbsup]


Valjda su se istresli svi koji su mislili i da se maknemo više sa, čak i za ovo vrijeme, smiješne cijene. Raspon između prvih 10 na prodaji je 4kn što je rijetko vidljivo 🙂 i negdje oko 700 dionica. Sa 200k kn smo na 290.
[/quote

Ma dajte se malo uozbiljite.

lovac:

ANRICOM: ” Nema više trpanja na prodaji ,kupnja se pomiće[thumbsup] ” Već je vrijeme da se krene nekuda. [thumbsup] Baš me zanima kako izgleda pozitivna blokada na HTu,zaboravio sam kako izgleda. [thumbsup]


Valjda su se istresli svi koji su mislili i da se maknemo više sa, čak i za ovo vrijeme, smiješne cijene. Raspon između prvih 10 na prodaji je 4kn što je rijetko vidljivo 🙂 i negdje oko 700 dionica. Sa 200k kn smo na 290.
[/quote

Ma dajte se malo uozbiljite.

Ne mislim da će Ht odmah po mojim željama na 300+, ali ovo ispod 285 je bezobrazno nisko.
Svjestan sam da će proći dosta vremena za neku ozbiljniju i realniju cijenu. Ovo je dionica di se mogu lako šišat ovce i di ih je najviše.

New Report

Close