HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.09.2024. u 17:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ha ništa, čekat do Neuma. Držat će razine ispod 300 sve dok ne prođe isplata udjela iz BF-a, isto tako i INU.Ionako sam u jednom svom prijašnjem postu elaborirao o redefiniranju ulaganja u HT iz dioničkog u dugoročnu oročenu štednju.[thumbsup]

zanimljivo je da su danas prodavali oni koji su usli u dionicu samo radi dividende, ali ne razumijem one koji su prodali dionicu s minusom u odnosu na jucer za 10,71%…e pa sad di im je bila racunica????ne posjedujem dionice ht, ali smatram da je sve ispod 350-400 kn jeftino!2milijarde dobiti…hallo!

OBAMA................SPASITELJ


tango: ” Upravo tako, samo se treba strpit’. A BF je ovje kao da se muha očešala o slona! [proud] ” hvala bogu da sam se riješio ove dionice ….. sada plivamo dalje…. a vratiti ću se tek kada 300.000 glava budu prodali svoje dinice …., dok je ovako -nema sreće[bye]

Nema sreće za šta ?????? ,
pa radi takvih i takvima sličnih sve to i izgleda tako i špekulantsko.
Dragi kolega, Burza nije samo igralište za špekulante već i za one ostale.

Računajte malo, još uvjek smo u debelom plusu….dionicu smo na IPO-u kupovali po 241,95kn i za nju čemo dobiti još i dividendu!

63×265=16695kn
16695/69=241,95kn

Pozdrav!

17.4.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.724.340 3,33 Skrb. račun
5. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 2.047.215 2,50 Osnovni račun
6. HPB D.D. 406.978 0,50 Skrb. račun +1671
7. PBZ D.D. 393.073 0,48 Skrb. račun +5805

8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 342.476 0,42 Skrb. račun
Ukupno: 73,12

Heaven or Las Vegas

Sad su hvala Bogu iskoristili sve razloge za rusit cijenu, sad bi trebali biti mirni duzi period od velikih padova… Mislim da je sad vrijeme smirivanja i polaganog rasta…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


2milijarde dobiti…hallo!

Dobit je upravo raspodjeljena… Nema tog vise… ne racunajte to vise kao sto se od danas to vise ne racuna u cijenu… Na stranu to sto HT generalno vise vrijedi…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Zagrebačka burza
Cijena HT-a pala za 10,17 posto i završila na 285,5 kuna

Crobex je porastao samo 0,18 posto, iako najlikvidnije dionice bilježe porast od nekoliko postotaka. Razlog tome leži u činjenici da je dionica HT-a, nakon jučerašnje pomame povodom posljednjeg dana za prijavu kod SDA za isplatu dividende, danas doživjela pad cijene od čak 10,71 posto, te prvu blokadu trgovanja zbog pada cijene od uvrštenja[cry][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


…hallo!

Molim? Izvolite, koga trebate?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zanimljivo je da su danas prodavali oni koji su usli u dionicu samo radi dividende, ali ne razumijem one koji su prodali dionicu s minusom u odnosu na jucer za 10,71%…e pa sad di im je bila racunica????ne posjedujem dionice ht, ali smatram da je sve ispod 350-400 kn jeftino!2milijarde dobiti…hallo!

Ne kuzim sto ne kuzis? Prodao jucer po 315 ili danas po 285 na istom si manje-vise. Anyway, nije bas najbolji sentiment na dionici. Vidim da sam postao dugorocni investitor. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ZSE CLOSING BELL
HT “skraćen” za dividendu
17.4.2008 16:50:40

ZAGREB – Gledajući stvari iz perspektive dnevne promjene CROBEX-a, današnja trgovina teško može zadovoljiti narasle apetite ulagača, jer rast od 0,2% ni uz najbolju se volju ne može utrpati u kategoriji upečatljivih rezultata[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

imao nesto htea od ipoa i danas nisam prodavao. Sad ne znam dal sam napravio dobru stvar il ne…mozda je pak trebalo neke dionice zamjenit s hteom? Bilo bi dobro s jedne strane da se stiti imovina od nekih daljnjih padova ali s druge strane ce trziste mozda rasti, a ht stagnirati…[cry]. opet hte je pao danas 10tak posto dok su ostale dionice rasle ili stagnirale….mora se i to izjednaciti…kakva su vas predvidanaj? dali ce ga i dalje stopati..?.[huh] Ako ne, do kolko bi po vasim procjenam mogao porasti najvise…dali je 300tinjak kn pretenciozna želja?

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close