HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.06.2024. u 21:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,88
87.704
2,935
29,80
30,00
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Zna neko kad se može očekivati novac od dividende na tekućem računu?

16.ili 19.5.08[thumbsup]

Pa dobro, svatko zna svoje.
Iako, cijena je ovdje strogo kontrolirana, jučer su štopali na 315, a danas na 286. Razlika ta dva broja je 29, koliko je i dividenda. Ipak se treba strpjeti do skupštine, tko zna što se tamo može dogodit’ [tongue]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

slažem se “tango”

svatko ima svoj put ….

samo što nije...

malo glupo da ne puste trzistu da podigne cijenu…
sad je cijena 286 tj samo 20 kn veca od ipoa a za IPO su ljudi u redovima stajali…
smijesno…
da imam love sve bi pokupovao…


Pa dobro, svatko zna svoje.
Iako, cijena je ovdje strogo kontrolirana, jučer su štopali na 315, a danas na 286. Razlika ta dva broja je 29, koliko je i dividenda. Ipak se treba strpjeti do skupštine, tko zna što se tamo može dogodit’ [tongue]

Mislim da svejedno sljedi klopanje u foto finišu bar do 290.

Surround all arround when it hits the ground


malo glupo da ne puste trzistu da podigne cijenu… sad je cijena 286 tj samo 20 kn veca od ipoa a za IPO su ljudi u redovima stajali… smijesno… da imam love sve bi pokupovao…

evo ja uzeo iza blokade na 291, ako to nije jeftino, onda ne znam šta je.

Scio me nihil scire


Al ste pesimistično raspoloženi danas. Istina, nisam se nadao da će otići ispod 10%, jer se onda ovima koji su to radili isključivo zbog dividende nikako nije isplatio potez.

No, dragi kolege investitori s cashom – krasna prilika za dokup. [thumbsup]

Ma mora past otprilike za iznos dividende… Nije bilo druge opcije. Na onome sto svi znaju, tesko ces zaraditi. Nevjerovatno je da ti jedan dan drzanja donese neku veliku zaradu u ovom slucaju.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ja mislim da bi moglo biti čišćenja po asku u zadnjim minutama(a možda i po bidu). Najvažnije je da se lova vrti[cool]


radnik: ” Al ste pesimistično raspoloženi danas. Istina, nisam se nadao da će otići ispod 10%, jer se onda ovima koji su to radili isključivo zbog dividende nikako nije isplatio potez. No, dragi kolege investitori s cashom – krasna prilika za dokup. [thumbsup]

” Ma mora past otprilike za iznos dividende… Nije bilo druge opcije. Na onome sto svi znaju, tesko ces zaraditi. Nevjerovatno je da ti jedan dan drzanja donese neku veliku zaradu u ovom slucaju.

ok, ali trebalo bi ga pustiti da raste pomalo…
HT je opinion maker na nasem trzistu i treba ga odrzavati pozitivnim.
valjda se netko brine i za taj HT, kad je toliko bitan.

nego , kaj ti mislis jel idemo gore na 37xx ili natrag 32xx?
ja mislim da idemo na 37xx, takav je sentiment..


tigrus: ” malo glupo da ne puste trzistu da podigne cijenu… sad je cijena 286 tj samo 20 kn veca od ipoa a za IPO su ljudi u redovima stajali… smijesno… da imam love sve bi pokupovao…

” evo ja uzeo iza blokade na 291, ako to nije jeftino, onda ne znam šta je.

to je samo 9,8% veca cijena od IPO cijene…
smijesno…
smijesno niska cijena za ovakvu dionicu…


nego , kaj ti mislis jel idemo gore na 37xx ili natrag 32xx?
ja mislim da idemo na 37xx, takav je sentiment..

Eh prijatelju, kad bi ja to znao, bio bi bogat. Onda nebi pisao na forumu, nego pio pivo, a noge bi mi bile umocene u neko toplo more.

Anyway, zadnja 3 dana tipicni rally, naglo je palo trziste (vertikalno) pa su mnogi ostali zarobljeni. Sad se vracamo na pozicije gdje smo bili tada. Osim toga, vecina ljudi na burzi kupuje kad raste, a prodaje kad pada. Treba otkupit trziste sve one koji zele van. Ima li dosta novaca za to?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Čini mi se da fondovima jako odgovara da ostanemo ovdje gdje smo sad neko vrijeme, dok se još malih ne iskrca, da se naberu jeftinh dionica, ne žuri im se dizati još…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close