HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.06.2024. u 10:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,95
10.513
351
29,80
30,10
-0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nemate brige, pogledajte ostatak tržišta, samo je pitanje kadaće HT okrenuti u tom smjeru
zato iskoristite zadnju priliku za jeftinu kupovinu
što više danas padne, to bolje, tj jeftinije za kupit

brzo će se vratiti, vjerijte mi!

pozdrav

većina dionica blokirana. ako se misli negdje uljevat novac onda više nema gdje nego u ht. pa neće valjda u punt[proud]. dakle nema brige ja sam stavio nalog na 350 [thumbsup]


nemate brige, pogledajte ostatak tržišta, samo je pitanje kadaće HT okrenuti u tom smjeru zato iskoristite zadnju priliku za jeftinu kupovinu što više danas padne, to bolje, tj jeftinije za kupit brzo će se vratiti, vjerijte mi! pozdrav

Ako se ovo odnosi na mene, ne , nemam brige za HT, imam ja i LKPC, ATPL,JDBA, ali me ljuti ovakav razvoj događaja, a nisam u kešu….


nemate brige, pogledajte ostatak tržišta, samo je pitanje kadaće HT okrenuti u tom smjeru zato iskoristite zadnju priliku za jeftinu kupovinu što više danas padne, to bolje, tj jeftinije za kupit brzo će se vratiti, vjerijte mi! pozdrav

Pa to je valda i ćoravoj koki jasno,al neznam ko se svjesno žrtvuje danas???

Ovo će biti drugi IPO od HTa. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

žrtvovalo se oko osamdesetak jadnika koji su prodali svoj paket, očito pod nečijim utjecajem.


Cijenjeni kolege, imam potrebu nešto napisati nakon dosta vremena. Sentiment, kako ga stručno zovu, je ovih dana bio bezrazložno pozitivan, rekao bi apsurdan. Čista euforija: “sada ide na 360” i slične gluposti. I to par dana prije 16. I što je najgore i sada kada je Ht ušao u prvu blokadu u svojoj kratkoj povijesti još uvijek neki kolege pišu da će tržište i HT povući na gore. Vi svi koji ste nepopravljivi optimisti želio bi da mi objasnite kome to nije jučer bilo dosta uzeti 315 kuna za dionicu (a mogao je više, manje cijeloga dana), pa i 319, da bi danas 15 minuta do 10 sati odlučio prodati ju za 280-285 kuna? I to značajne količine, ne par komada. S obzirom da neću dobiti suvislo obrazloženje kako to da netko jučer u 16 sati nije želio 315 kuna, a danas prije 10 sati zadovoljan je s 280-285 bit ću slobodan dati svoje viđenje situacije:
Veliki igrači (uglavnom fondovi) će danas i idućih dana znatno spustiti cijenu HT-a i držati ju nisko dugo vremena dok se “mali” budu iskrcavali. Jer svi znamo (ako to želimo priznati) i da cijena bude 100 kuna netko će uvijek prodati dionice. HT je još u blokadi i baš me zanima da li ću biti u pravu.
Bez euforije i panike, kažu pametni ljudi. Do sada je bila neopravdana euforija, a sada slijedi neopravdana panika.

nekoliko desetaka milijuna kuna je jučer željelo ht po 315, oni sigurno nisu ti koji ga daju po 285 ili niže, prije su to oni koji su ga i jučer prodavali po 315(ovo danas je njima samo opravdanje da su dobro učinili ne čekajući dividendu-ovako su lovu vukli odmah, pod uvjetom da su uopće išta izvukli), oni koji izlaze iz ht-a pod bilo koju cijenu i žele loviti vlak na drugim dionicama-mogli bi na tome polomiti zube, a ht su uspješno polomili! Ali ova situacija mi se ne sviđa samo iz razloga što će se ht u kraćem(unutar mjesec dana) roku vratiti na 315 i time onemogućiti moju ideju da dividendom i novoakumuliranim novcem nevjerojatno jeftino dokupim….sad držim fige da ovu cijenu drže dovoljno dugo ali su to puste tlapnje……

fundamentalist

Kad će ta skupština?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

stvarno ne znam koga oce zaplastiti s najavama da ce HT jos pasti?
pa neka si medusobno prodaju!

bas bezveze. i sad bi netko od manjih dionicara trebao to progutati…
svasta…
stvarno svasta…

a raznorazni sefovi koji su popusili na obveznicama sad hvataju u mutnom –
to je sramotno manipuliranje

Ovo se može rec samo

[color=blue][/color]Hvala dragi gosti dođite nam opet, a onda se odite žaliti da su Vas nagovorili da prodajete

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vrlo mali promet na HT-u prije blokade. Što će biti poslije blokade? Rekao bih rast, jer da sad uslijedi prodaja bio bi to onda veći gubitak nego dobitak od dividende, a kome je to u interesu?

ht is back on track

fundamentalist

New Report

Close