HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 09:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,00
4.140
138
30,00
30,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Haha nije mi jasno zasto bi neko sutra prodao sa danasnjom cijenom minus dividenda, pa moga je odma danas prodat ili jos bolje moga je prodat prije koji misec i bio bi miran… Dakle ja ne prodajem, smrdi mi ovo…

Pa ako sutra proda nece izgubiti dividendu….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

pogledajte promet ht-a u zadnjih 10 minuta na zse!!!!!
[/quote]

što je rekao čika jethro? u 16:02 kupljeno 19000 dionica! istina, promašio sam u procjeni krajnje cijene, jer sam mislio da će doseći 320 ili više. no dobro, važno je da sam princip pogodio.

Sutra će fondovi napraviti ogroman ukrcaj, cijenu ne želim reći, ali iskreno mislim da neće biti pad za iznos dividende.

Surround all arround when it hits the ground


jos ce biti najveci stos da sutra HT nastavi rasti… a moguce je jer je trend rastuci… crobex na +4,xx% [lol]

pusti tigre, ima smisla to što pišeš…

Eto i to je prošlo.
Mislim da bi svaki od nas trebao današnji kompletni burzovni trading monitor screen-capturirati i staviti kao desktop da nas grije u bojim se ne tako ljepim vremenima koja dolaze.


pogledajte promet ht-a u zadnjih 10 minuta na zse!!!!!
što je rekao čika jethro? u 16:02 kupljeno 19000 dionica! istina, promašio sam u procjeni krajnje cijene, jer sam mislio da će doseći 320 ili više. no dobro, važno je da sam princip pogodio.
[/quote]

sto je s tih 19000 u zadnjoj sekundi… moze neko staviti transakcije…

Kod nas bi sutra HT mogao dodatno rasti

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Jethro: ” pogledajte promet ht-a u zadnjih 10 minuta na zse!!!!! ” što je rekao čika jethro? u 16:02 kupljeno 19000 dionica! istina, promašio sam u procjeni krajnje cijene, jer sam mislio da će doseći 320 ili više. no dobro, važno je da sam princip pogodio.
sto je s tih 19000 u zadnjoj sekundi… moze neko staviti transakcije…
[/quote]

To je normalno što se tiče količine ali ne i cijene……….

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.724.340 3,33 Skrb. račun
5. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 2.047.215 2,50 Osnovni račun
6. HPB D.D. 405.307 0,49 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 384.866 0,47 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 342.476 0,42 Skrb. račun
Ukupno: 73,11

Evo nek se nadje za usporedbu

već i ptice na grani znaju da je burza otvorena do 16:00
Ako imaš dokaz, daj potkrijepi večeras emisiju OTVORENO, nazovi Bagu, vjeruj mi da ćeš skopa s njima tamo biti zasigurno……Pa da vidimo onda Samodola čija majka crnu vunu prede……….[lol] [cool]


Kod nas bi sutra HT mogao dodatno rasti

Zašto misliš tako, kad svi drugi prognoziraju suprotno!?


Sutra će fondovi napraviti ogroman ukrcaj, cijenu ne želim reći, ali iskreno mislim da neće biti pad za iznos dividende.

Zašto bi sutra fondovi napravili ukrcaj,….
osim ako netko ima informaciju o podjeli dobiti iz pričuve što bi rekli….u što čisto sumnjam…
Sumnjam da će biti značajnijeg pada ali ni to se ne zna……..

DDJH + 2,5 godine = KOEI

New Report

Close