HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 00:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

s obzirom na strukturu ulagača na zse, koju smo dobro ocrtanu mogli vidjeti i danas, nema nama rasta na ht-u, dok god im ht služi kao osigurač-potporanj. Ne znače njima ništa dividende koje dolaze u petom mjesecu-oni su igrači od ponedjeljka do danas(pod uvjetom da je kriza i balon se ne može više puhat), oni(ulagači-špekulanti,fondovi-špekulanti) prvo ranjavaju izdaleka, nanjuše krv, čekaju do stanja onesviještenja, pa dođu sa svojom bankom krvi kao spasitelji, pričekaju naglo poboljšanje, i onda traže dobrovoljne davatelje krvi da im vrate njihovo s kamatama. Ht im je eventualno stjecište za siva vremena iako iz njega izlete čim se nagovijeste crna…. Odsad bi svima koji traže brzu lovu a nemaju iskustvo starih krvopija preporučio da čekaju nove šokove, izjave o vješanju, naslove na prvim stranicama, te ulijeću u dionice srednje likvidnosti koje se može lako dignuti, a ht će ostati dionica za babe, sa povremenim uzbuđenjima(nadam se ne negativno intoniranim)!

fundamentalist


Moje mišljenje je da će na kraju današnjeg dana cijena barem do 320kn , a sutra pad ali niti blizu koliko većina očekuje. Generalno bi sutra trebao biti loš dan, mora se malo iznivelirati ovaj današnji rast, a ht ce ponovo biti najumjereniji, kako danas u rastu tako sutra u padu.

kažeš da je danas bull trap? ne bih rekao… povelik promet i veliki skok crobexa na drugo ukazuju. ovo sa 320 se slažem, ali samo do 15:50. pogledajte promet ht-a u zadnjih 10 minuta na zse!!!!!
nakon toga će se sve kupiti što bude na ponudi, tako da bi close mogao biti daleko viši nego 320, ali u malim količinama veći od 320…
možda uleti i neki 330 ili više, no to će biti malo…

Ma HT kao i obično,prati rast crobexa. I crobex i HT u plusu malo iznad 4%

Ovo će biti najzanimljivijih sat vremena na burzi u zadnjih 6 mjeseci

Koja je to dionica bolja od HT-a za prosječnoga igrača(koji nema pojma o ničemu)?Moglo bi sutra bit velikog iznaneđenja na HT-u.Previše ih očekuje pad.[sealed]

Samo da napomenem da se blokada racuna od prosjecne cijene… Iako se nadam da nam sutra nece trebati

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Odakle odjednom tolika kolicina na 314.xx??? Ovo mi se cini sve ide po nekom scenariju kojeg su veliki napisali…[bye][bye][bye]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Koja je to dionica bolja od HT-a za prosječnoga igrača(koji nema pojma o ničemu)?Moglo bi sutra bit velikog iznaneđenja na HT-u.Previše ih očekuje pad.[sealed]

blue chip ernt i blsc. ne mozes fulat. ernt daje 20 + 250 dividende/dionici, a blsc je jedina valjda dionica iz 1. razreda koja je danas veća nego u prosincu prosle godine. ima ih još…

šta očekujete do kraja dana? Neko iznenađenje ili ipak ne? A sutra?

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Haha nije mi jasno zasto bi neko sutra prodao sa danasnjom cijenom minus dividenda, pa moga je odma danas prodat ili jos bolje moga je prodat prije koji misec i bio bi miran… Dakle ja ne prodajem, smrdi mi ovo…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Štopanje na 315-316, ogromna brana, ne daju gore i gotovo. Sve je spremno za sutra… sve kontoliraju, mamicu im milu! [angry]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

jos ce biti najveci stos da sutra HT nastavi rasti…
a moguce je jer je trend rastuci…
crobex na +4,xx% [lol]

New Report

Close