HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 04:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ako danas kupujem mogu li u četvrtak prodati, i dobiti dividendu?

možete,smijete, dobiti ćete i nećete biti jedini – pritom ne mislim na sebe, sebe vidim više kao kupca ako 17. cijena ode neslućeno ili koji dan, tjedan , mjesec nakon toga….bumo vidli…

fundamentalist


Ako danas kupujem mogu li u četvrtak prodati, i dobiti dividendu?

upravo dokupio jer vjerujem da ce zasigurno sutra sve izdasno potegnut gore…
postavio nalog na prodaju 334,xx i mozda ge netko popapa[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

svi nesto govore kupit cu danas i prodat u cetvrtak i zaradit na dividendi al niko ne razmišlja da ako to svi naprave cijena ce danas gore a u cetvrtak cete prodavat po manjoj cjeni nego sto ste kupili danas! Zato il sad kupite pa držite il nemojte prodavat jer nema smisla kad oduzmeš od toga svega proviziju brokera i minus s kojim cete prodat dionicu niste u plusu nego u minusu! Manite se corava posla!

Možda u četvrtak po manjoj cijeni od današnje, ali s dividendom u džepu[thumbsup]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Od kud ove tisućice? Sreća je da ih netko i popapa. Cijena komotno može na 310 opet ali baš nedaju.
Kakvi su ovo prometi bili upravo [shocked]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Igre sa prekrcajem na HT-u.


Od kud ove tisućice? Sreća je da ih netko i popapa. [color=blue]Cijena komotno može na 310 opet ali baš nedaju[/color]. Kakvi su ovo prometi bili upravo [shocked]

Mislim da je sutra neće moći zadržati[smiley]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Možda u četvrtak po manjoj cijeni od današnje, ali s dividendom u džepu[thumbsup]

U četvrtak HT prvi puta u blokadi. U petak cijena IPO-a. Kak vam izgleda moja prognoza?


fisherman: ” Ako danas kupujem mogu li u četvrtak prodati, i dobiti dividendu? ” upravo dokupio jer vjerujem da ce zasigurno sutra sve izdasno potegnut gore… postavio nalog na prodaju 334,xx i mozda ge netko popapa[thumbsup]

ja sam isto nadokupio cim se poceo mjenjati trend, tj kad sam skuzio da nece ispod 3200…
da sam bio malo hrabriji uzo bi ga na 295 , ali ni 300 nije lose…
e sad za prodaju .. ne znam …
ma nece u cetvrtak jako pasti je bi povuklo crobex sa sobom ispod 3200…
a to se nece dogoditi..
bar se nadam..[smiley][thumbsup]

fisherman:

Možda u četvrtak po manjoj cijeni od današnje, ali s dividendom u džepu[thumbsup]

U četvrtak HT prvi puta u blokadi. U petak cijena IPO-a. Kak vam izgleda moja prognoza?

nikad neće pasti na cijenu ipo-a [cool]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


LookaBorna: ” fisherman: ” Ako danas kupujem mogu li u četvrtak prodati, i dobiti dividendu? ” upravo dokupio jer vjerujem da ce zasigurno sutra sve izdasno potegnut gore… postavio nalog na prodaju 334,xx i mozda ge netko popapa[thumbsup] ” ja sam isto nadokupio cim se poceo mjenjati trend, tj kad sam skuzio da nece ispod 3200… da sam bio malo hrabriji uzo bi ga na 295 , ali ni 300 nije lose… e sad za prodaju .. ne znam … ma nece u cetvrtak jako pasti je bi povuklo crobex sa sobom ispod 3200… a to se nece dogoditi.. bar se nadam..[smiley][thumbsup]

kolega dobro ste to primjetili…
HT u crobexu sudjeluje sa vise od 18% i hipotetski postavimo da padne za cijenu dividende 30 kn, Crobi je manji od 3200 a toliku slobodu daljnjeg pada si ipak argumentirano nece dopustit.
Crobi je pao ispod nemogucih 3700 ali ovo je ljudi moji dno dna i sa ovako velikim udjelom HT u Crobex-u moraju ga kontrolirat. Manageri rade rezime prosjecne cijene kupovine na IPO-u i kupljenih na burzi pa vjerujem da ce p/e veci od 9% zadovolljiti.Dici ce ga na 340 najmanje da padom za dividendu ne poremeti ostatak burze [thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f3fbeca7-c8f5-48d1-af6f-23f2006806c5

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close