HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 06:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


poky123: ” Ekipa, a odakle Vama da je zadnji dan za dokupit za dividendu sijeda, 16.04? Gdje ste to procitali? Kaj ne pise lijepo u pozivu za javnu skupstinu koje je slala SDA,a koje smo svi dobili na kucne adrese, da se isplata dividende vrsi prema kolicini/broju komada dionica koje ima pojedini dionicar na dan zasjedanja skupstine sto je ponedjeljak 21.04.? Dividenda “sjeda” sredinom lipnja, jel tako? Pozdrav ” [color=blue]Zbog ovakvih smo tu gdje jesmo.[/color][cry]

Ja ljepo pitao, a onda me ovaj “zaljepio”…

Ponavljam jos jednom, odakle Vam da je zadnji dan za dokupiti srijeda kad u ponedjeljak javna skupstina?

moram priznat da sam danas očekivao pozitivnu blokadu ,ali optimizam nije u modi u zadnje vrime….

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Ponavljam jos jednom, odakle Vam da je zadnji dan za dokupiti srijeda kad u ponedjeljak javna skupstina?

Kolega 10 ak stranica iza imate sve. Kolege su zvale i pitale i provjerile…brokeri potvrdili,sve pise iza…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

vjerovatno se radi o T+3,znaci 3 dana treba da SDA registrira vlasnicku poziciju na dionicu.Sto znaci ako kupite u srijedu,u ponedjeljak ce vam biti na racunu.3 radna dana,naravno..ako nije tak,vec je caka u necem drugom,moje isprike.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

14.4. top 10(promjene u odnosu na 10.4.):

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4[color=blue]. PBZ D.D. 2.724.340 3,33 Skrb. račun – 40 750[/color]
[color=blue]5. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 2.047.215 2,50 Osnovni račun – 7% dionica (preneseno na radnike – valjda)[/color]
6. HPB D.D. 406.045 0,50 Skrb. račun + 268
7. PBZ D.D. 384.207 0,47 Skrb. račun + 3690
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 342.476 0,42 Skrb. račun + 955
Ukupno: 73,11

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Onda kad je zadnji dan, majku mu staru?[proud]


vatreni: ” poky123: ” Ekipa, a odakle Vama da je zadnji dan za dokupit za dividendu sijeda, 16.04? Gdje ste to procitali? Kaj ne pise lijepo u pozivu za javnu skupstinu koje je slala SDA,a koje smo svi dobili na kucne adrese, da se isplata dividende vrsi prema kolicini/broju komada dionica koje ima pojedini dionicar na dan zasjedanja skupstine sto je ponedjeljak 21.04.? Dividenda “sjeda” sredinom lipnja, jel tako? Pozdrav ” [color=blue]Zbog ovakvih smo tu gdje jesmo.[/color][cry] ” Ja ljepo pitao, a onda me ovaj “zaljepio”… Ponavljam jos jednom, odakle Vam da je zadnji dan za dokupiti srijeda kad u ponedjeljak javna skupstina?

Kliknite na link!
Vaš link

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

pritisak na kupnju je prejak. Cijena mora gore. Barem 10-15 Kn!

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


pritisak na kupnju je prejak. Cijena mora gore. Barem 10-15 Kn!

kad?sutra?

fundamentalist

Pritisak prema 300.

Ako danas kupujem mogu li u četvrtak prodati, i dobiti dividendu?

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

fisherman:
Ako danas kupujem mogu li u četvrtak prodati, i dobiti dividendu?

možeš i sutra kupiti, pa u četvrtak prodati i dobiti dividendu.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close