HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,25
7.192
204
35,20
35,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


LookaBorna:Siguran sam kad velim da ukoliko se fond ugasio HDZ nema sanse na izborima, izgubili bi velik dio potpore u izbornim jedinicama gdje su i ostvarili nadmocnu pobjedu i ostvarili relativnu pobjedu. Podjelilo bi se biracko tjelo HDZ-a i zbogom vlasti. Mozda će HDZ na sljedcim izborima i izgubiti vlast ali zasigurno ne mogu biti relativni pobjednici ako se fond ugasi to je sigurno… [color=blue] Dragi kolega, nažalost s ovim dijelom se nikako nemogu složiti s Vama. Mi smo u stanju sve zaboraviti, pa ti isti branitelji koji su njihovi glasači, vratili su se s ratišta bez posla, rasprodali su im u bescjene tvornice… pa su i dalje najveća glašačka mašinerija. Slijedeći izbori su za 3,5 godina a mi zaboravljamo predizborna obečanja od prije pola godine a kamoli nebi za 3,5 godine ovo što se danas događa. Oni su sigurni u kolektivnu amneziju zato im se i živo fučka kaj se događa na burzi.[/color]

pa ako se i ugasi fond, to ne znači da ljudi neće dobiti novac. dobit će ga.

Nalozi na kupnji su 6 puta veci od prodaje a cijena stoji na mjestu! Pa tko je ovdje lud??[shocked][shocked][shocked]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Nalozi na kupnji su 6 puta veci od prodaje a cijena stoji na mjestu! Pa tko je ovdje lud??[shocked][shocked][shocked]

Ako ovde ne bude bar jedna pozitivna blokada u naredna 3-4 radna dana onda stvarno nema smisla razbijat glavu sa fundamentima, dividendama i slicno


Nalozi na kupnji su 6 puta veci od prodaje a cijena stoji na mjestu! Pa tko je ovdje lud??[shocked][shocked][shocked]

za početak treba obraniti cijenu. dobro se ukopati na toj razini. sad dignuti cijenu od 10% bi potaknuo novi val rasprodaje i još više bi pali. zato za početak se ukopati, neka tih naloga na kupnji da ih nitko nikada ne poklopi.

koji je ovo vrag bio u zadnjih sat vremena?

fundamentalist

Gdje su oni koji su culi da ce fondovi dignuti HT na 360 kn do 16.4. imaju jos malo vremena samo jos 4 dana

ufufufuf..of uspio sam danas upecati 80ak komada po 311, nadam se da se nisam zahebo i da sutra neće ispod. sretno nam svima bilo, i s dividendom i bez nje.

strpljen..spašen Time is on my side

pogledajte raspon cijena od 15:30 pa do kraja…i obratite pažnju na ovu zadnju..jednu.skinutu s aska.u zadnjim sekindama.tako je bilo i prekjučer.netko želi popraviti zadnju cijenu na kraju dana…zavarati ostale…ne kužim…

???

a istu stvar sam skužio danas i na HUPZ-R-A.pogledajte.
može neko objašnjenje ako netko ima.tnx


a istu stvar sam skužio danas i na HUPZ-R-A.pogledajte.
može neko objašnjenje ako netko ima.tnx

zanemarite ovu fotku…krivo,to je od 8.4.

evo od danas.

chuki:

a istu stvar sam skužio danas i na HUPZ-R-A.pogledajte.
može neko objašnjenje ako netko ima.tnx


možda si određuju sutrašnji target preko kojega ne smije cijena, a lakše ga je ostavit kao zaključnu cijenu prethodnog dana nego zapisat na papirić.(to je logičnije rješenje).
a ono nelogično bi bilo da se netko opet sutra želi riješiti većih količina pa si misli što me košta dići cijenu koju kunu!

zanemarite ovu fotku…krivo,to je od 8.4.

evo od danas.

fundamentalist

al nije samo to pitanje tko je kupio već i tko je prodao-oboje bi trebali platiti proviziju! jedino ako nije riječ o ostacima veće transakcije koja nije prošla ucijelosti-iako mi tako ne djeluje!

fundamentalist

New Report

Close