HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

200kom kupnja 314kn. Prodaja 100kom po 308kn. Ni manje ni više 6 kn razlike!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Izgleda da pocinje rasprodaja Ht danas!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

[color=black][/color] Znade li netko pošto je HT ovih dana na Londonskoj burzi?

sanja

Jučer london 66.90

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Izgleda da pocinje rasprodaja Ht danas!

Pa nek prodaju budaletine… Danas bi moglo dobro rasti s obzirom na razliku K/P…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Čudi me pitanje baš od Vas. Al dobro ne kupuju ih jer će za par dana imat sve to puno jeftinije, govorim o prosjeku ulaska jer valjda znate da fond nije briga kolko je platio prvu i zadnju dioncu već prosjek. Nemojte me krivo svatiti ali dionica će rast.
Da razjasnim da neko sada u bilo koju dionicu utuče ajmo reć 30 milja kuna što i nije tako puno gdje bi cjena otišla?
Za par dana imat će HT ako bog da samo oko 300 kn, a kakvi idioti se nalaze na ovoj burzi vjerovatno i niže. Razmislite dali će onda moće ulupat 30 pa i 50 miliona kuna a cjena će porast možda i to naglašavm možda 10 %. Sad to je dobro jer se sve više smanjuje broj ljudi koji prodaju dionice i fondovi će kad se nakupe povuč nju sami gore sa puno manje para.
Sad da neko nebi reko da nisam dosljedan. Ovo meni paše što cjena stoji i stoji i ide u prilog meni i mojoj teoriji jer da hoće dividendu tukli bi po njoj koda je sutra smak svjeta da kad bude dan d. imaju sa više razine se iskrcavati.
O ini opće suvišno govorit, ko ju nema nek se baci sa balkona. Jedino fondovim ne poše velika cijena. Taj rudnik zlata su spremni čuvat i skupljat 5 godina jer ona kad grune to bu smjeh

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Računate sa istresanjem braniteljskih dionica HT-a ?[wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Procitao sam jutros tiskano izdanje business.hr ima clanak o braniteljskom fondu, izgleda da su vlada, hanfa, erste napravile dogovor da se zabranjuje fondu prodavanje dionica dirketno na burzi. Dakle fond ce to rijesit mimo burze, a navodno postoji interes inozemnih investitora koji bi se isto htjeli ukljucit u kupnju ine i ht-a. Dalje je receno da ce fond raspolagat s otprilike 22% vrijednosti fonda u cashu za isplate braniteljima. Sve u svemu mislim da jedino psiholoski strah koji ljudi napumpavaju po forumima i u nekim novinama moze utjecat na burzu, a sam braniteljski fond nebi trebao imat velik utjecaj na burzu.

kolega o tome samo pisao prije mjesec dana
braniteljski fond je test vladi jer ako propadne izgubice uporiste u biracima i kao da su izgubili izbore.
to je strogo politicko pitanje i drugacije se ne moze sagledat
dakle kolega dionicar kupujte na burzi jer nis od torbarenja i jeftine kupnje braniteljskih dionica

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@Zg 28
Slažem se za Inu i balkon jer je potencijal te dionice predobar! Dugoročno.
Što se tiče Ht-a mislim da će još ići gore gledajući podršku na kupnji.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

šta mislite…jel ovo danas krenulo prema gore (dividenda) do dana D?ili prolazna trzavica.


Čudi me pitanje baš od Vas. Al dobro ne kupuju ih jer će za par dana imat sve to puno jeftinije, govorim o prosjeku ulaska jer valjda znate da fond nije briga kolko je platio prvu i zadnju dioncu već prosjek. Nemojte me krivo svatiti ali dionica će rast.
Da razjasnim da neko sada u bilo koju dionicu utuče ajmo reć 30 milja kuna što i nije tako puno gdje bi cjena otišla?
Za par dana imat će HT ako bog da samo oko 300 kn, a kakvi idioti se nalaze na ovoj burzi vjerovatno i niže. Razmislite dali će onda moće ulupat 30 pa i 50 miliona kuna a cjena će porast možda i to naglašavm možda 10 %. Sad to je dobro jer se sve više smanjuje broj ljudi koji prodaju dionice i fondovi će kad se nakupe povuč nju sami gore sa puno manje para.
Sad da neko nebi reko da nisam dosljedan. Ovo meni paše što cjena stoji i stoji i ide u prilog meni i mojoj teoriji jer da hoće dividendu tukli bi po njoj koda je sutra smak svjeta da kad bude dan d. imaju sa više razine se iskrcavati.
O ini opće suvišno govorit, ko ju nema nek se baci sa balkona. Jedino fondovim ne poše velika cijena. Taj rudnik zlata su spremni čuvat i skupljat 5 godina jer ona kad grune to bu smjeh


Ova podebljana rečenica je nelogična utoliko što ne žele ni oni prebrz rast na malim količinama, oni žele puno dividende na malim ulaznim cijenama, a kad se kočnica pusti doći će cijena sama na razine s kojih će se oni moći iskrcavati, ali ako smjer tržišta bude up , mofli bi se oni i predomisliti oko iskrcavanja(ako im u međuvremenu narastu i brodari i agrokor i drugi-što se vrlo lako može dogoditi….
Uglavnom smatram nezadovoljavajućim rezultatom sve ispod 330 u petak, pa ćemo vidjeti kojeg ću raspoloženja biti….

fundamentalist

orphelin,mislite da ht neće više dolje…da sad samo gore?ništa od razina 300 i 290kn kako su neki prognozirali?

New Report

Close