HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na kupnju se stave nalozi od po 2000kom da bi 5 min poslije slična količina zablistala na prodaji. To valjda plaše jedni druge. Može se do 315 bez problema ali se ne želi.
Još.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Evo ponovo pitam, neka netko odgovori

Sto mislite dali je izvjestan razvoj situacije kod nas kao i u Njemačkoj. Sinoć su sve vijesti javljale o tužbi njemačkih dioničara protiv njihovog telekoma radi prevare i skrivanja pravih informacija. Naime vrijednost dionica je pala ispod ponude na IPO-u .Mislite da mi nebi mogli isto tako proći poslije isplate dividende??

[pray]


Broj korporativne akcije 7577
Vrsta KA GLAVNA SKUPŠTINA
Izdavatelj HT D.D.
Vrijednosni papir HT-R-A
Prijelazni vrijednosni papir HT-R-A
Konačni vrijednosni papir HT-R-A
Datum oglašavanja 14.03.2008
Datum utvrđivanja popisa 14.04.2008
Bez dividende/prava od 10.04.2008
Datum izvršenja 21.04.2008

Mislim da je to utvrdjivanje popisa za sudjelovanje na skupstini…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mislim da je to utvrdjivanje popisa za sudjelovanje na skupstini…

dobro pa kaj ne vidite kaj piše:

Bez dividende/prava od 10.04.2008![angry]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Šta nije ovo novije?

vorda, 08.04.2008. u 13:25
Broj korporativne akcije 6177
Vrsta KA GLAVNA SKUPŠTINA
Izdavatelj HT D.D.
Vrijednosni papir HT-R-A
Prijelazni vrijednosni papir HT-R-A
Konačni vrijednosni papir HT-R-A
Datum oglašavanja 20.03.2007
Datum utvrđivanja popisa 16.04.2007
Bez dividende/prava od 12.04.2007
Datum izvršenja 23.04.2007
Datum isplate —
Isplata novčanog dijela
Iznos po VP 1,0000 glas(ova)
Omjer (novih za starih) /
SDA – platni agent
Porez po odbitku
SDA – porezni agent


deimos: ” Mislim da je to utvrdjivanje popisa za sudjelovanje na skupstini… ” dobro pa kaj ne vidite kaj piše: Bez dividende/prava od 10.04.2008![angry]

što to znači

Ako netko BAŠ želi ići na skupštinu promijenio se samo datum utvrđivanja popisa osoba koje žele tamo bit nazočne. Svi koji budu posjedovali dionice 17.04. imat će pravo na dividendu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Sto mislite dali je izvjestan razvoj situacije kod nas kao i u Njemačkoj. Sinoć su sve vijesti javljale o tužbi njemačkih dioničara protiv njihovog telekoma radi prevare i skrivanja pravih informacija. Naime vrijednost dionica je pala ispod ponude na IPO-u .Mislite da mi nebi mogli isto tako proći poslije isplate dividende?? [undecid]

HT u RH je druga priča, jer danas ga iam cca 300.000 naših sugrađana, 500.000 branitelja (posredno kroz fond) + cca 17.500 novih dioniča djelatnika. HT i INA su socijalna i politička dionica i temalj dioničarstva u RH.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Sto mislite dali je izvjestan razvoj situacije kod nas kao i u Njemačkoj. Sinoć su sve vijesti javljale o tužbi njemačkih dioničara protiv njihovog telekoma radi prevare i skrivanja pravih informacija. Naime vrijednost dionica je pala ispod ponude na IPO-u .Mislite da mi nebi mogli isto tako proći poslije isplate dividende?? [undecid]

HT u RH je druga priča, jer danas ga ima cca 300.000 naših sugrađana, 500.000 branitelja (posredno kroz fond) + cca 17.500 novih dioniča djelatnika. HT i INA su socijalna i politička dionica i temalj dioničarstva u RH.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


zg28: ” sad sam zvao i ništa se nije promjenilo. Broj za nevjerne tome Erika Kašpar Tel. +385 1 4912 000 ” kaj to znači zvao si? zadnji dan za dokupnju 16.4 do 15:59, a vec 17.4 od 10:00 mogu prodat a dobit dividendu?

Da zadnji dan kad ih morate imati su 16.04.2008 sigurno ko smrt a sad ko će prodavati može od 17.10.2008, samo moja topla preporuka je da se baš i ne žure previše. Komentirat ćemo nakon 17.10.2008. Slaže se ko?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ZSE uživo: HT potonuo ispod 309 kuna
Dopunjeno 08.04 11:56!

Dvadesetak minuta nakon 11 sati redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi premašio je 21,7 milijuna kuna, a na vrijednosti su gubile 44 od 55 trgovanih dionica.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Par vrlo zanimljivh naloga sam upravo vidio sa svojim oćima. Moglo bi biti veselo

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close