HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 09:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,96
39.305
1,312
29,90
30,20
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bit će veselo ako se bude povlačila lova iz drugih dionica za kupnju ht-a(ja sam izrazito protiv te opcije na dugi rok), mogli bi ovih dana gledati jednu zelenu i mnoge crvene dionice.

fundamentalist

Kad pogledam malo na ZSE danas,dođe mi milo što mi je 95% portfelja HT. To je samo dokaz da je ovo dionica koja stoji na kvalitetnom uporištu te ga niti ovo crvenilo na burzi ne može ozbiljnije uzdrmati

james, 07.04.2008. u 12:08
Kad pogledam malo na ZSE danas,dođe mi milo što mi je 95% portfelja HT. To je samo dokaz da je ovo dionica koja stoji na kvalitetnom uporištu te ga niti ovo crvenilo na burzi ne može ozbiljnije uzdrmati

Stoji na kvalitetnom uporistu sada, a vidjeti cete gdje ce to uporiste zavrsit kada prodje datum 17.4.2008. To sto joj cjena ne pada znacajnije dok veliki broj drugih dionica pada danas posljedica je samo skore dividende i niceg vise. Kada to prodje, pa krene kapitalizacija dobiti, pa 300k postojecih vlasnika plus braniteljski fond biti ce drz gace.[thumbsup]

svi braćo u HT! to je Noina arka hrvatskog tržišta kapitala[thumbsup]


svi braćo u HT! to je Noina arka hrvatskog tržišta kapitala[thumbsup]

Korisnik: IVICA MARIČIĆ
Trgovanje Top 10 SDA Analiza Grafovi Dokumenti Portfelj Nalozi Aktivni nalozi Nalog za kupnju Nalog za prodaju Pregled naloga Trading monitor Analize Top 10 SDA Fundamentalna analiza Tehnička analiza Uplate i isplate Pregled uplata i isplata Zadavanje nove isplate Uplata – upute Kontakt Poruke Forum Podešavanja Pomoć Osnove Limiti trgovanja Odjava
HT – HRVATSKE TELEKOMUNIKACIJE D.D. – HT-R-A
Osvježi

14 dana21 dan1 mjesec6 mjeseci1 godina3 godine5 godina

Kupnje Prodaje
Cijena Količina
315,00 73
314,51 33
314,50 3
314,42 10
314,41 100
314,10 25
314,05 33
314,04 50
314,03 28
314,02 80
Cijena Količina
315,50 1
315,87 100
315,99 100
316,00 283
316,49 63
316,50 175
316,78 471
316,80 200
316,89 252
316,99 500

kako ovo trenutno izgleda na k/p bit ce da traje iskrcaj sa noine arke bit ce da je kopno negdje drugdje pronadjeno

[wink]

idući tjedan će bit bolje...


Dijoničar: ” ” Apsolutno se slažem, uz jednu digresiju. To vrijedi za uređena zapadna tržišta kapitala. Naše tržište igra po drugim pravilima. ” Pravila su jednostavna na ZSE, Kad crobex raste, sve ama baš sve, dionice rastu bez obzira na fundamente, kad pada sve pada. Koliko će neka dionica rasti ili padati ovisi ponajviše o višim interesima a nažalost manje o fundamentima. Pa čak i da kupite na razinama koje priželjkujete i nižim za 10-20% sagledavate li vremensku dimenziju oporavka cijene na razine koje su prognozirali naši “renomirani” analitičari. (svakako vodite računa o broju i profilu dioničara HT) Ovo sam Vam pitanje već postavio pa bi molio da mi malo pojasnite Vašu teoriju jeftine kupovine. p.s. kad svi znamo da će nešto rasti ili padati onda je isto već ukalkulirano u cijenu.

Danas kao što vidite ta pravila ne važe. Imamo selektivan pad. Pogledajte brodare i Todine dionice u odnosu na naš HT.
Pod jeftinom dionicom nisam mislio “penny stock”, već cijenu u odnosu na fundamente. Uhvatiti trenutak kada investitori nisu više spremni prodavati na nižim razinama postaje dobitnom kombinacijom.
Što se tiče vremenske dimenzije oporavka cijene, konkretno za Ht, ona će biti jednaka za one koji su kupovali po 390 i one koji su ušli na razini ispod 300. Pogledajte crobex, jako je blizu 3600, a to je bila moja donja margina za koju sam mislio da je neće prijeći. Godišnja izvješća i ulazak HR u NATO nisu zaustavile pad, a braniteljske će tek lupiti po burzi, pa se danas pitam gdje je dno? Možda 3200? Mislim da do sada u ovom potopu burze, rijetki sretnici su dioničari HT-a. Da li će to i ostati, vidjet ćemo poslije dana D. Ja sam više nego siguran da ću ih moći uknjižiti na razini cijene IPO-a.

Kolega hvala vam najljepsa na inf.
Mada ovo trziste je u totalnoj banani [embarass]
Kad vidim kud je otisao IGH, nestaje mi zraka a tu su mi isto neke dionice [rolleyes]
A Boze pomozi [pray]

bome su probili i ht, al još je to na malom prometu, vidjet ćemo skoro koja je igra u pitanju, nadam se da je riječ o navlačenju, u suprotnom nije dobro…

fundamentalist


Kad pogledam malo na ZSE danas,dođe mi milo što mi je 95% portfelja HT. To je samo dokaz da je ovo dionica koja stoji na kvalitetnom uporištu te ga niti ovo crvenilo na burzi ne može ozbiljnije uzdrmati

oko nove godine sam rasprodao sve osim ht-a .mirno spavam

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Kako ga samo ljepo u dogovoru ruše, nema da se netko gura naprijed na kupnji, nego polako se svi namiruju.

Stari moj, ovaj HT je kao tenk-neuništiv.[thumbsup]

[url]http://[/url]


ton: ” Kad pogledam malo na ZSE danas,dođe mi milo što mi je 95% portfelja HT. To je samo dokaz da je ovo dionica koja stoji na kvalitetnom uporištu te ga niti ovo crvenilo na burzi ne može ozbiljnije uzdrmati ” oko nove godine sam rasprodao sve osim ht-a .mirno spavam

Ja većinu nisam rasprodao, ali i ja mirno spavam, posebno kad mi je Ht u snovima
[wink]. Što se tiče cijene Ht-a, mislim da trenutno rast cijene pred dividendu onemogućava strah svih zainteresiranih potencijalnih ulagača od onoga što bi moglo slijediti (kolika će biti prodaja branitelja kao prvo, trenutno stanje tržišta…)

New Report

Close