HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 08:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja prodao sve danas nema tu kruha. Možda i griješim. [bye]

joj joj neki nikad nece nauciti i prihvacete njihove igrice
zbogom darkec
sretno svima koji nas napustaju od penzije necete tvrdo kakati

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Uglavnom se svi slažemo oko jedne činjenice, a to je: DA ĆE RASTI PREMA 360,00, A NE PADATI PREMA 2XX,XX kn.

Jao, ako se slazemo svi oko tog, definitivno ce se desit suprotno…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

do dividende 330. dan kasnije 295. mislim da ce se efekt branitelja razvodniti

jedno pitanje….kupio sam dionice HT-a ima par mjeseci…da li ja mogu prije 10.5. prodati dionice HT-a bez da izgubim pravo na dividendu?

Znam, da je vec bilo postano,al da ne tražim, koji je zadnji dan za kupnju, da imaš pravo na dividendu?

Vec mi je pun k….ufer ovih sto pitaju hocu li, mogu li ,kupiti, prodati, prije dividende, poslije dividende, hocu li dobiti, necu li dobiti, ovo, ono, joooooooj….

pupa265
jedno pitanje….kupio sam dionice HT-a ima par mjeseci…da li ja mogu prije 10.5. prodati dionice HT-a bez da izgubim pravo na dividendu?

Da kolega dobiti cete ako vec prodate 17.04.2008………..

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Evo da se i ja prikljucim, da li zna netko, koji je zadnji dan za kupnju, da imaš pravo na dividendu?[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Znam, da je vec bilo postano,al da ne tražim, koji je zadnji dan za kupnju, da imaš pravo na dividendu?


16.04

optimist:

Znam, da je vec bilo postano,al da ne tražim, koji je zadnji dan za kupnju, da imaš pravo na dividendu?

16.04

THNX[thumbsup]
Još 10 radnih dana dakle..

2.4.2008. top 10:

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.768.890 3,38 Skrb. račun prodali 3219 komada
5. HPB D.D. 406.249 0,50 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 374.926 0,46 Skrb. račun kupili 2297 komada
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 338.771 0,41 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 225.735 0,28 Skrb. račun kupili 2250 kom,ada
Ukupno: 73,42

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

[pray] Molim vas kada je skupština? I kada najranije se mogu dionice prodati iza skupštine?


[pray] Molim vas kada je skupština? I kada najranije se mogu dionice prodati iza skupštine?

ma možeš ti njih i prije skupštine prodat…pa nitko te ne sili da ih držiš…[smiley]
možeš ih prodat 3 dana prije skupštine i imat ćeš pravo na dividendu…

New Report

Close