HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

padat ce padat ce pa normalno da ce padat nakon dividende i branitelja koliko to puta treba jos spomenut… a i isto tako rasti ce poslje pa sta da i padne na 200 pa nece se fondovi ili bilo ko nakrcat ovom dionicom ako razmislja da ce ona ostat na toj razini na koju padne, treba gledat nekoliko mjeseci ili godinu unaprijed…ja vjerujem da ovdje ima puno kolega koji su ovu dionicu uzeli da poberu dividendu i brzo ce je se pokusat rijesit poslje pa ce i sami rusit cijenu…a toliko spominju branitelje a u biti se jako jako boje za svoju gu….. jer ako cijena padne naglo (a najvjerovatnije hoce) a oni ne uspiju iskociti na vrijeme ode i dividenda i jos ce biti u minusu…

idući tjedan će bit bolje...

I neki nakon jučerašnjih posljednjih 3 sekunde nikako da nauče![cry][cry]

sada je vrijeme za učenje i drago mi je da u ovome sudjelujem, a da boli, sve boli kada je novo.

dan je pametniji od noći

A ja sam mislio da smo rijesili sve sto se tice braniteljskog fonda, zasto ponovo pokusavate dizat tenzije oko toga kad je sve rijeseno, i to u nasu korist…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


padat ce padat ce pa normalno da ce padat nakon dividende i branitelja koliko to puta treba jos spomenut… a i isto tako rasti ce poslje pa sta da i padne na 200 pa nece se fondovi ili bilo ko nakrcat ovom dionicom ako razmislja da ce ona ostat na toj razini na koju padne, treba gledat nekoliko mjeseci ili godinu unaprijed…ja vjerujem da ovdje ima puno kolega koji su ovu dionicu uzeli da poberu dividendu i brzo ce je se pokusat rijesit poslje pa ce i sami rusit cijenu…a toliko spominju branitelje a u biti se jako jako boje za svoju gu….. jer ako cijena padne naglo (a najvjerovatnije hoce) a oni ne uspiju iskociti na vrijeme ode i dividenda i jos ce biti u minusu…

Padat će i kiša pa će doći sunce, tako da nema brige za naše zdravlje, uostalom većina nas su dugoročni investitori zar ne? Plazma je već u boravku tako da nema žurbe[lol]
Par malih sa d+3 shemom nas nebi trebalo plašiti

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti


A ja sam mislio da smo rijesili sve sto se tice braniteljskog fonda, zasto ponovo pokusavate dizat tenzije oko toga kad je sve rijeseno, i to u nasu korist…

Hmmm kolega jasno da je riješeno u “našu” korist ali ne i njihovu, drukera koji pokušavaju zaplašit i domoci se jeftino dionica kao da ovo nije super povoljna kupnja.
navali narode još samo danas do 15:59:55 u 15:59:56 moglo bi biti prekasno
[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


ivedome: ” padat ce padat ce pa normalno da ce padat nakon dividende i branitelja koliko to puta treba jos spomenut… a i isto tako rasti ce poslje pa sta da i padne na 200 pa nece se fondovi ili bilo ko nakrcat ovom dionicom ako razmislja da ce ona ostat na toj razini na koju padne, treba gledat nekoliko mjeseci ili godinu unaprijed…ja vjerujem da ovdje ima puno kolega koji su ovu dionicu uzeli da poberu dividendu i brzo ce je se pokusat rijesit poslje pa ce i sami rusit cijenu…a toliko spominju branitelje a u biti se jako jako boje za svoju gu….. jer ako cijena padne naglo (a najvjerovatnije hoce) a oni ne uspiju iskociti na vrijeme ode i dividenda i jos ce biti u minusu… ” Padat će i kiša pa će doći sunce, tako da nema brige za naše zdravlje, uostalom većina nas su dugoročni investitori zar ne? Plazma je već u boravku tako da nema žurbe[lol] Par malih sa d+3 shemom nas nebi trebalo plašiti

Promet od samo 4 milje govori dovoljno u prilog da se nitko ne plaši a bogami i nema razloga za to,
sigurna dividenda,najeftinija u sektoru, svaršeno poslovanje i u ovim smutljivim vremenima neupitno najbolje rjesenje ostati unutra.
pojašnjenje pod ” smutljivim vremenima ” ne mislim samo na danas prvi april već na razdoblje do kraja desetljeca.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


padat ce padat ce pa normalno da ce padat nakon dividende i branitelja koliko to puta treba jos spomenut… a i isto tako rasti ce poslje pa sta da i padne na 200 pa nece se fondovi ili bilo ko nakrcat ovom dionicom ako razmislja da ce ona ostat na toj razini na koju padne, treba gledat nekoliko mjeseci ili godinu unaprijed…ja vjerujem da ovdje ima puno kolega koji su ovu dionicu uzeli da poberu dividendu i brzo ce je se pokusat rijesit poslje pa ce i sami rusit cijenu…a toliko spominju branitelje a u biti se jako jako boje za svoju gu….. jer ako cijena padne naglo (a najvjerovatnije hoce) a oni ne uspiju iskociti na vrijeme ode i dividenda i jos ce biti u minusu…

Kolega target je na 200[rolleyes]? Ja ne vjerujem da će tako nisko. 320-30=290 poslije dividende. 290-10% zbog stampeda = 261.00. Može se očekivati jaka brana na IPO cijeni od 265,00 po nalogu politike. Mirovinci tu moraju zaštopat. Inače bi se sve moglo oteti kontroli, a to se neće dogoditi. Vuk sit i koza cijela. IPO investitori nisu ništa izgubili a dobili dividendu, te branitelji dobro prošli. Svi sretni i zadovoljni. Grobex sa 3600 imat će prostora za rast. Za Novu godinu Božičnica……
Moj target 265,00. Mislim da će to opet biti dobra investicija [smiley]. [smiley]


ivedome: ” padat ce padat ce pa normalno da ce padat nakon dividende i branitelja koliko to puta treba jos spomenut… a i isto tako rasti ce poslje pa sta da i padne na 200 pa nece se fondovi ili bilo ko nakrcat ovom dionicom ako razmislja da ce ona ostat na toj razini na koju padne, treba gledat nekoliko mjeseci ili godinu unaprijed…ja vjerujem da ovdje ima puno kolega koji su ovu dionicu uzeli da poberu dividendu i brzo ce je se pokusat rijesit poslje pa ce i sami rusit cijenu…a toliko spominju branitelje a u biti se jako jako boje za svoju gu….. jer ako cijena padne naglo (a najvjerovatnije hoce) a oni ne uspiju iskociti na vrijeme ode i dividenda i jos ce biti u minusu… ” Kolega target je na 200[rolleyes]? Ja ne vjerujem da će tako nisko. 320-30=290 poslije dividende. 290-10% zbog stampeda = 261.00. Može se očekivati jaka brana na IPO cijeni od 265,00 po nalogu politike. Mirovinci tu moraju zaštopat. Inače bi se sve moglo oteti kontroli, a to se neće dogoditi. Vuk sit i koza cijela. IPO investitori nisu ništa izgubili a dobili dividendu, te branitelji dobro prošli. Svi sretni i zadovoljni. Grobex sa 3600 imat će prostora za rast. Za Novu godinu Božičnica…… Moj target 265,00. Mislim da će to opet biti dobra investicija [smiley]. [smiley]

Bože čuvaj me od ovakvih…..

Dijoničar:

ivedome: ” padat ce padat ce pa normalno da ce padat nakon dividende i branitelja koliko to puta treba jos spomenut… a i isto tako rasti ce poslje pa sta da i padne na 200 pa nece se fondovi ili bilo ko nakrcat ovom dionicom ako razmislja da ce ona ostat na toj razini na koju padne, treba gledat nekoliko mjeseci ili godinu unaprijed…ja vjerujem da ovdje ima puno kolega koji su ovu dionicu uzeli da poberu dividendu i brzo ce je se pokusat rijesit poslje pa ce i sami rusit cijenu…a toliko spominju branitelje a u biti se jako jako boje za svoju gu….. jer ako cijena padne naglo (a najvjerovatnije hoce) a oni ne uspiju iskociti na vrijeme ode i dividenda i jos ce biti u minusu… ” Kolega target je na 200[rolleyes]? Ja ne vjerujem da će tako nisko. 320-30=290 poslije dividende. 290-10% zbog stampeda = 261.00. Može se očekivati jaka brana na IPO cijeni od 265,00 po nalogu politike. Mirovinci tu moraju zaštopat. Inače bi se sve moglo oteti kontroli, a to se neće dogoditi. Vuk sit i koza cijela. IPO investitori nisu ništa izgubili a dobili dividendu, te branitelji dobro prošli. Svi sretni i zadovoljni. Grobex sa 3600 imat će prostora za rast. Za Novu godinu Božičnica…… Moj target 265,00. Mislim da će to opet biti dobra investicija [smiley]. [smiley]

Bože čuvaj me od ovakvih…..

Ne treba Vas Bog čuvati od ovakvih, od ovakvih se mozete i sami cuvat…
Ovo je samo jos jedna osoba koja bi jeftino kupovala pa tu dolazi sijat nekakav strah i paniku…
Ne kazem da i sam nebi odmah sutra kupio po 265kn ali ovo nije nacin, u najmanju ruku nije korektno a opet kad su novci i zarada u pitanju svi misle samo na sebe…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ja znam samo jedno—–
HT je sigurno spasonosno rješenje jer 10% casha na tekućem je san ljetne noći u ovoj općoj besparici,
može pasti 10-15 % ali i ne mora nego li čak i porasti nakon D-day,
ako padne-pa ja ću sa tim kešom ponovno za 10% dići broj dionica u portfelju,a tada je to i konačno dno.
Ja sam danas izvršio predposljednji ukrcaj, i sad mi HT čini 87%,ovih 13% je u ULPL i čekam da mi sjedne dokap(45%),
[thumbsup]

Koji je točno dan D, odnosno koji je zadnji dan za imati u vlasništvu dionice za dividendu, računajući na HANFIN pomak od tri dana? [undecid]

New Report

Close