HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


danas očekujem u zadnjim minutama čiščenje prema gore zbog toga,jer je zadnji dan kvartala pa če fondovi malo poparaviti svoje prinose.

u zadnjoj “sekundi” pocisceno do 323,99. cestitam na procjeni.[thumbsup][thumbsup]

Ponovno se neki veći igrač uključio na HT u zadnjoj sekundi trgovanja. Slično kao i pred Uskrs. Bilo i očekivano. Pisali smo o tome dosta, da se približava vrijeme dividende za HT i da će se veći igrači uključivati u zadnjim sekundama trgovanja u toku dana. Eto još jednom neka bude svima krivo koji su danas prodavali HT po nižim cijenama. A upozoravao sam na to još prije Uskrsa, da ne spuštati naloge na strani prodaje na tako niske cijene, jer će veći sve pokupovati. Eto tko je danas popušio na HT-u zato što ga je prodavao , neka je popušio. Lijepo je bilo svima rečeno što će se događati. HT mora rasti prije dividende. Veliki se pune dionicama HT-a jer je dividenda skoro 10%.

mike1:

danas očekujem u zadnjim minutama čiščenje prema gore zbog toga,jer je zadnji dan kvartala pa če fondovi malo poparaviti svoje prinose.

u zadnjoj “sekundi” pocisceno do 323,99. cestitam na procjeni.[thumbsup][thumbsup]

E jesu ga digli, ko tonu cementa.[lol] [lol] [lol]


Nikl: ” Pojačane su pozitivne vibracije. Ili se varam.[proud] ” Da i ja imam takav dojam i iskreno se nadam stampedu prema gore zadnjih 2-3 dana prije zaključavanja termina za dividendu-16.04, dakle 13.-15.04 bi mogao biti juriš ker ipak 10% na računu cash je zaista primamljivo u ova turbulentna vremena Moram reci i da me zaista ne bi iznenadila činjenica da se desi suprotno od onoga što svi očekuju– a to je pad od 10% zbog branitelj.fonda, može se desiti upravo suprotno kao i gotovo sve prognoze ovih zadnjih 6 mjeseci, anyway–zaista kucaju posljednji sati za ukrcaj i treba biti u vozu, da ja sam duboko u HT jer mi je najsigurnija luka u nadolazečem periodu–a vi…. pa od volje Vam-ko šokcu post[thumbsup]

Eto ja napisah to jučer….a vi se samo igrajte sa tigrom svih burzi na jugoistoku evrope…ali sutra ide to opet dolje a vi opet prodajte,
umjesto da maknete sve naloge ispod 365 sa prodaje,…a kakvo čiščenje tek sljedi za 14 dana…mmmm
[thumbsup]

Još ćemo prije dividende biti svjedoci takvih čišćenja, a možda i većih, a tko želi da proda po nižim cijenama neka proda i neka poslije plače i lupa glavom o zid. Veliki će se nakrcati HT-om zbog dividende. Računajte da 10% dividende nije malo. E sad tko ne želi tih 10% neka proda, samo poslije neka ne kuka.

Koliko je prošlo komada u zadnjim sekundama? Nisam bio uz kompjuter pa ne znam.

Dva velika čišćenja iza nas, ali ne treba zaboraviti da je netko i prodao toliki iznos po tim niskim cijenama, iako velika je vjerojatnost da su i fondovi malo prodali sad…ipak oni imaju naviku kupovati skupo i prodavati jeftino(tko će stalno biti u plusu-velika je to odgovornost)! Nadajmo se da će doći još velikih igrača i da će iscrpiti prodaju i prije no što nastupi stampedo prema gore jer će na taj način eventualni stampedo prema dolje nakon dana D biti onemogućen!

fundamentalist

dnas pesimisticno raspolozenje na burzi a moze rasti samo najbolje[thumbsup]
sretno svima koji nas napustaju, to je njihova poslovna odluka pa najbolje da sve potrose jer ako ce dalje ulagati vjerujte da nece biti kako vam je tenkista obecao 100-200% UP.
malo koja dionica ce znatnije rasti a to ce biti ona koja velikima bude odgovarala, ko se zeli kladit ima kladionicu bolje je osati u stabilnoj i sigurnoj i podcjenjenoj i najlikvidnijoj i …

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Još ćemo prije dividende biti svjedoci takvih čišćenja, a možda i većih, a tko želi da proda po nižim cijenama neka proda i neka poslije plače i lupa glavom o zid. Veliki će se nakrcati HT-om zbog dividende. Računajte da 10% dividende nije malo. E sad tko ne želi tih 10% neka proda, samo poslije neka ne kuka.

moderator me zmoderiro…
rekoh samo da se u HT -u ne kupuje moguće buduće dobro poslovanje već sadašnjost za razliku od mnogih drugih

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@LookaBorna

Post vam je prebačen u Bez Cenzure – O Dionicama

Suricata suricatta

Jučer napisah da će rasti, a ne padati, evo kao što smo imali priliku i uvidjeti se danas, sutra i tako dan za danom do minimalno 360,00 kn. s toga prijateljski savjet, kao što je kolega Mialll rekao ne dajte HT barem ispod te cijene!!![angry] [angry] [angry]

31.3.2008. top 10 :

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
[color=blue]4. PBZ D.D. 2.772.109 3,39 Skrb. račun prodali 70 500 komada[/color]
5. HPB D.D. 407.189 0,50 Skrb. račun kupili 30 komada
6. PBZ D.D. 373.057 0,46 Skrb. račun kupili 1918 komada
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 338.471 0,41 Skrb. račun kupili 600 komada
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 223.485 0,27 Skrb. račun
Ukupno: 73,42

ovo je trgovanje od srijede i koliko ja pratim ovo je bila masdovna prodaja br.4PBZ D.D. skrb.rac.! dan ranije je prodao 4000 komada a prije toga jedno vrijeme nije uopće prodavao!
uskoro ću postat drugi obrtačun od kad se saznalo za dividendu!
Činjenica jest da jedni te isti prodaju a također isti(mirovinac, skrbn.6.) i dokupljuju-trend se drži!!!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close