HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


http://www.poslovni.hr/7866.aspx Braniteljski fond može isplatiti do 25% članova bez rasprodaje dionica -sutra u poslovnom dnevniku

rasprodaje nikad nece niti biti, vec mozebitne manje prodaje u blok transakcijama a branitelji se mogu i predomisliti u roku kada se isplacuje udjel…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Evo vidite, DTK sasvim sigurno je u vlasništvu HT-a, dividenda u svibnju je slatki kolač za sve sudionike na ZSE, pogotovo fondovima, bankama, itd.

Tko je jamio, jamio je po ovim cijenama.

Pozdrav.


svasta i taj tenkista prica…. prodo ht i ocito izgubio… u eig usao po 160 bar tako se sam hvali a trenutna cijena 70 i sad bi neko trebao poslusat njegov savjet..

…ljudi ne zamarajte se oko tenkiste…ako ga malo bolje poznate čovjek je prisutan u sve i jednoj temi…ima ili je imao sve moguče dionice…a neprestalno piše postove…ne znam kad još stigne i trgovati…

…uostalom po njegovim izjavama da se zaključiti da je riječ o nekome tko ima gomile dionica…svakojakih…većinu je kupovao po najmanje 3 puta večoj cijeni od sadašnje a zanimljivo je da niti jednu ne da bez minimalno 100% zarade…

…i dalje trguje i ulaže kao da je vlasnik nekog fonda punog love…

…poznat je po kontradiktornim izjavama i po tome što se u njima više puta nesvjesno zapetljao…
…nitko ga baš preozbiljno ne shvaća…a pogotovo niti moderatori…koji ga i dalje nakon nekoliko tisuća postova moderiraju…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Evo vidite, DTK sasvim sigurno je u vlasništvu HT-a, dividenda u svibnju je slatki kolač za sve sudionike na ZSE, pogotovo fondovima, bankama, itd. Tko je jamio, jamio je po ovim cijenama. Pozdrav.

Tko kupi ovih dana imati će dobar povrat na uloženo za reinvestiranje, savrsena dionica…
ne prodajem ali nekako subjektivno volio bi da bude na visim cijenama jer ONA TO ZASLUŽUJE kako bi rekli u reklamama [thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

u reklami kazu ako se nevaram “bako spremi i nase”, dio sam prodao i ostalo mi jos oko 450kom, to ostavljam djeci da se igraju kada budu znali

ne mari za male stvari i ostat ce male


u reklami kazu ako se nevaram “bako spremi i nase”, dio sam prodao i ostalo mi jos oko 450kom, to ostavljam djeci da se igraju kada budu znali

Djeca će biti poprilično sretna čim im “igračka” bude uručena!

fundamentalist

molim nekog od poštovanih kolega da mi pošalje informaciju ; koji je zadnji datum kupnje dionice HT-a da se dobije dividenda ?

hvala.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


molim nekog od poštovanih kolega da mi pošalje informaciju ; koji je zadnji datum kupnje dionice HT-a da se dobije dividenda ?

hvala.


danas[lol]

dan je pametniji od noći

danas očekujem u zadnjim minutama čiščenje prema gore zbog toga,jer je zadnji dan kvartala pa če fondovi
malo poparaviti svoje prinose.


…hajde nemoj čovjeka zezat…
…da je danas…sad bi cijena frcala prema gore…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


molim nekog od poštovanih kolega da mi pošalje informaciju ; koji je zadnji datum kupnje dionice HT-a da se dobije dividenda ? hvala.

15.4.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

toka:

…hajde nemoj čovjeka zezat…
…da je danas…sad bi cijena frcala prema gore…


zna on dobro kada je zadnji dan, on se zeza a ja mu odgovorio ozbiljno!
ne brini ti pametan je on čovik![smiley]

dan je pametniji od noći

New Report

Close