HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 17:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Azijske i Europske burze su odlično krenule. Nadajmo se da će se to odraziti i na našu burzu.

50,

21.3.2008. top 10(promjene u odnosu na prethodni trgovinski dan): 1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun 2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun 3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun 4. PBZ D.D. 2.854.109 3,49 Skrb. račun 5. HPB D.D. 407.331 0,50 Skrb. račun prodali 49 komada 6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun [color=blue]7. PBZ D.D. 367.169 0,45 Skrb. račun kupili 1579 komada[/color] 8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun 9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 337.371 0,41 Skrb. račun kupili 969 komada 10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 223.485 0,27 Skrb. račun Ukupno: 73,51 Nakon što je prethodni trgovinski dan prodao 3530 komada, kao što vidim(br.7skrb.) ponovo je kupio 1579 komada! Pod brojem 9.mirovinac lagano skuplja..

Pod skrbnickim mozemo biti i ti i ja, dakle ti prodas, ja kupim. Skrbnicki ne pokazuje nista jer moze biti dosta fizickih osoba sa razlicitim afinitetima,za razliku od mirovinskog…

marijan66:

Ako je uzak krug HT-ovaca nekakav pokazatelj, onda bogme neće biti jagme za radničkim dionicama, posebice ne nakon ovakve korekcije na tržištu koja još uvijek traje. Eto, moja šogi neće ništa uzeti, a kako kaže, ni njezine kolegice. (Ponudila je meni, no na žalost, nemam gotovine)

ništa se ne čudim jer i kod mene ženske svih starosnih dobi na spomen dionica se okrenu i nastave laprdat o dr. hausu i anatomiji. ne želim da ispadne šovinistički al neda se njima za….. s brojkama. iznimna čast iznimkama. mislim da od 6000 tam zaposlenih jedno 35% žena njih 10 % će možda nešto upisati. da ne spominjem one koji su u mirovini

Bez dividende, naravno.

strpljen..spašen Time is on my side

Slab promet u pocetku ali ocekujem nadoknadu u kasnijim satima. Fokus prebacen na druge trenutacno

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

mene zanima sto se dogodi u situaciji ko jutros na otvaranju kad je na prodaji 63kom po 300kn a na kupnji
desetak kom po330, da li kupac kupuje 10 po 300 ili prodavatelj prodaje 10 po 330? zasto nije na prometu nije evidentirana najniza cijena od 300 ako je prodano tih 63 po 300 na otvaranju?

Dok sam u četvrtak napisao ovo što se sad događa na HT-u ismijali ste me. Sad se ispričajte. Plus toga onda nisam znao da će svjetske burze ići toliko gore zadnja 2,3 dana. Ali opet to nama ne znači ništa. Lijepo ja kažem, trebamo izaći na ulice inače ništa od porasta.[undecid]

TheVeka:

marijan66:

Ako je uzak krug HT-ovaca nekakav pokazatelj, onda bogme neće biti jagme za radničkim dionicama, posebice ne nakon ovakve korekcije na tržištu koja još uvijek traje. Eto, moja šogi neće ništa uzeti, a kako kaže, ni njezine kolegice. (Ponudila je meni, no na žalost, nemam gotovine)

ništa se ne čudim jer i kod mene ženske svih starosnih dobi na spomen dionica se okrenu i nastave laprdat o dr. hausu i anatomiji. ne želim da ispadne šovinistički al neda se njima za….. s brojkama. iznimna čast iznimkama. mislim da od 6000 tam zaposlenih jedno 35% žena njih 10 % će možda nešto upisati. da ne spominjem one koji su u mirovini

Bez dividende, naravno.

da razjasnimo realno si za nju spreman dati 235, 265, 295?

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!


mene zanima sto se dogodi u situaciji ko jutros na otvaranju kad je na prodaji 63kom po 300kn a na kupnji
desetak kom po330, da li kupac kupuje 10 po 300 ili prodavatelj prodaje 10 po 330? zasto nije na prometu nije evidentirana najniza cijena od 300 ako je prodano tih 63 po 300 na otvaranju?

e to sam i ja mislio pitat. u čemu je fora jer je nakon te prve transakcije stajalo najviša 324, najniža 324
dajte pliz netko objasnite kak to točno funkcionira

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!


mene zanima sto se dogodi u situaciji ko jutros na otvaranju kad je na prodaji 63kom po 300kn a na kupnji
desetak kom po330, da li kupac kupuje 10 po 300 ili prodavatelj prodaje 10 po 330? zasto nije na prometu nije evidentirana najniza cijena od 300 ako je prodano tih 63 po 300 na otvaranju?

ja sma potrčo ugrabit taj paket po 300, naravno da ga nisma dobio [lol]
jel se dnevni nalozi brišu na kraju radnog dana ili prije početka novog?

kikloop:

mene zanima sto se dogodi u situaciji ko jutros na otvaranju kad je na prodaji 63kom po 300kn a na kupnji
desetak kom po330, da li kupac kupuje 10 po 300 ili prodavatelj prodaje 10 po 330? zasto nije na prometu nije evidentirana najniza cijena od 300 ako je prodano tih 63 po 300 na otvaranju?

ja sma potrčo ugrabit taj paket po 300, naravno da ga nisma dobio [lol]
jel se dnevni nalozi brišu na kraju radnog dana ili prije početka novog?

ma ovo je bio friški postavljen 10 min prije otvaranja

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

u slucaju koji je cest kod HT-a da je cijena najbolje ponude na prodaji manja od najbolje ponude na kupnji, trzi se po prosjecnoj cijeni u ovom slucaju 324 kn.
da je primjerice bilo jos 3 paketa na 300, cijena trgovanja bi bila prosjecna omjeru najbolje ponude dok se ne poklope pa bi se prvih npr 250 dionica trzilo sve po mozda 323
uglavnom ne mozete kupiti dionicu po 200 ako netko mozda i fula u postavljanju naloga pa umjesto da stavi belje postavi ht na prodaju.
malo jasnije?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Nema pravila kompjuter na Zagrebačkoj burzi izvlaći logaritam ovisno o ponudi i potražnji tj kolkiko je dionica ponudeno po manjoj cijeni od kupovne. Teoretski ako ti satvis na kupnju 100 po 800 kn ona će ti proc po nekom prosjeku prodanih dionica. recimo ovako imas 100 kom na 330 100 kom na 331 a na prodaji 100 kom 328 i 100 kom na 329 i tvoje normalno na 800 100 kom. cijena ce ti biti 330 + 331 +328+329/4=329,5
tvojih 800 nece ni racunati u prosjek jer je prevelka razlika. Samo za sve koji namjeravaju tako kupovati prve transakcije odmah moram napomenuti da je ovo ovako u 99% slučajeva pa da se nebi neko zahebo ako me svačate

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close