HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ako je uzak krug HT-ovaca nekakav pokazatelj, onda bogme neće biti jagme za radničkim dionicama, posebice ne nakon ovakve korekcije na tržištu koja još uvijek traje. Eto, moja šogi neće ništa uzeti, a kako kaže, ni njezine kolegice. (Ponudila je meni, no na žalost, nemam gotovine)


pouzdano znam (radim u HT) da će paketi biti od 200 do 300 dionica što će po prilici biti oko 50 000 do 60 000 kn. Možda malo više od toga al ne puno. Mislim da je pošteno ako radnici daju dionice po cijeni IPOa i koliko sam prićao s ljudima svi se slažu s tim. I da, istina je da dosta ljudi neće uzimati dionice.

pod IPO cijenom misliš sa ili bez dividende?

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!


Ako je uzak krug HT-ovaca nekakav pokazatelj, onda bogme neće biti jagme za radničkim dionicama, posebice ne nakon ovakve korekcije na tržištu koja još uvijek traje. Eto, moja šogi neće ništa uzeti, a kako kaže, ni njezine kolegice. (Ponudila je meni, no na žalost, nemam gotovine)

ništa se ne čudim jer i kod mene ženske svih starosnih dobi na spomen dionica se okrenu i nastave laprdat o dr. hausu i anatomiji. ne želim da ispadne šovinistički al neda se njima za….. s brojkama. iznimna čast iznimkama. mislim da od 6000 tam zaposlenih jedno 35% žena njih 10 % će možda nešto upisati. da ne spominjem one koji su u mirovini

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Poštovani forumaši,
novi sam na forumu i zanima me kako se mogu pravno zaštititi ako kupim dionice ht-a na ime radnika ht-a?


Poštovani forumaši,
novi sam na forumu i zanima me kako se mogu pravno zaštititi ako kupim dionice ht-a na ime radnika ht-a?

terminskim ugovorom

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Možeš li mi malo pojasniti o kakvom je ugovoru riječ? Unaprijed Hvala.

Tko od vas misli ici na skupstinu i da li je obavezno doci na skupstinu? Kolegica ivana 7 kaze da su i propisane kazne za one koji ne dodu, koliko ta tvrdnja stoji ili ne?

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3796&pg=21

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Tko od vas misli ici na skupstinu i da li je obavezno doci na skupstinu? Kolegica ivana 7 kaze da su i propisane kazne za one koji ne dodu, koliko ta tvrdnja stoji ili ne?

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3796&pg=21


…pa kolegica Ivana7 se voli šaliti…pst…toliko bi morali biti već upućeni…nema kazni…osim ako se i ti ne šališ….[rolleyes]

koja fora bi bila da dodđe 10 000 penzionera na skupštinu ko što su dolazili u SDA po dionice


koja fora bi bila da dodđe 10 000 penzionera na skupštinu ko što su dolazili u SDA po dionice

kakva bi to provala bila.puna cibona penzionera.

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

James Knox:

koja fora bi bila da dodđe 10 000 penzionera na skupštinu ko što su dolazili u SDA po dionice

kakva bi to provala bila.puna cibona penzionera.


Mnogi će čini mi se doći u Cibonu po dividendu, pa će kasnije biti [angry]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

21.3.2008. top 10(promjene u odnosu na prethodni trgovinski dan):

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.854.109 3,49 Skrb. račun
5. HPB D.D. 407.331 0,50 Skrb. račun prodali 49 komada
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
[color=blue]7. PBZ D.D. 367.169 0,45 Skrb. račun kupili 1579 komada[/color]
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 337.371 0,41 Skrb. račun kupili 969 komada
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 223.485 0,27 Skrb. račun
Ukupno: 73,51

Nakon što je prethodni trgovinski dan prodao 3530 komada, kao što vidim(br.7skrb.) ponovo je kupio 1579 komada!
Pod brojem 9.mirovinac lagano skuplja..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close