HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo u londonu opet proslo 20 000 komada, cjena 68
Nisam pratio-dali je u zadnje vrijeme bilo kakvih promjena kod skrbnickog br.4?

Ima li još netko problema s PBZ Investorom?

Radi li danas zse?

ma mene danas isto muci investitor… do 10:12 niti kune prometa[rolleyes]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ne [cool]

Jeste skontali ekipu sto postavlja opticke, svaka im dala

ne mari za male stvari i ostat ce male

S obzirom da uskoro kreću radničke dionice ht po povlašenim uvjetima a to je popust na ipo od 5 % za svakog radnika i 1% popusta po godini radnog staža,velik broj radnika neće kupiti zbog straha od gubitka ili zbog nedostatka novca zanima me kako se pravno zaštiti ako kupim dionice na nekoga od radnika s obzirom da će prodaja zabrane biti vjerovatno godinu dana.Izgleda da će paketi biti 70000-80000 kuna i ima se pravo na dividendu.Ovo je situacija puno interesantnija od ipo jer su veći paketi i cijene puno niže,a tržišna cijena je poznata bez obzira što je vjerovatno podcijenjena.Koliko mi je poznato jako puno ljudi neće kupova. Volio bih čuti komentare forumaša!

a malo bi torbario[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

torbarenje je rijetko koga došlo glave, ali su si zato mnogi kupili veće torbe. Osjetljivo je to sa zabranom prodaje ali mi se čini isplativo u svakom slučaju, ne vjerujem da će za godinu dana biti na ispod ove cijene + 2 dividende, ako imaš pouzdanog radnika samo naprijed!

fundamentalist


Evo u londonu opet proslo 20 000 komada, cjena 68
Nisam pratio-dali je u zadnje vrijeme bilo kakvih promjena kod skrbnickog br.4?

U zadnje vrijeme ne trguju… pustili su da vrijeme čini svoje…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


S obzirom da uskoro kreću radničke dionice ht po povlašenim uvjetima a to je popust na ipo od 5 % za svakog radnika i 1% popusta po godini radnog staža,velik broj radnika neće kupiti zbog straha od gubitka ili zbog nedostatka novca zanima me kako se pravno zaštiti ako kupim dionice na nekoga od radnika s obzirom da će prodaja zabrane biti vjerovatno godinu dana.Izgleda da će paketi biti 70000-80000 kuna i ima se pravo na dividendu.Ovo je situacija puno interesantnija od ipo jer su veći paketi i cijene puno niže,a tržišna cijena je poznata bez obzira što je vjerovatno podcijenjena.Koliko mi je poznato jako puno ljudi neće kupova. Volio bih čuti komentare forumaša!

čisto sumnjam da će paket biti 70.000-80.000. ja mislim da bi mogao biti oko 200 komada dionica.
mene isto zanima kako doći do tih dionica i koliko prema vašem mišljenju to vrijedi. recimo 300 kn po komadu. Vlasnik neka plati koliko plati.
dakle, -10% na trenutnu tržišnu cijenu + dividenda + sve veća vjerovatnost izvanredne dividende + vjerovatna slijedećegodišnja dividenda. molim komentare cijene

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

pouzdano znam (radim u HT) da će paketi biti od 200 do 300 dionica što će po prilici biti oko 50 000 do 60 000 kn. Možda malo više od toga al ne puno. Mislim da je pošteno ako radnici daju dionice po cijeni IPOa i koliko sam prićao s ljudima svi se slažu s tim. I da, istina je da dosta ljudi neće uzimati dionice.

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close