HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I nadam se da je ovo na kraju bila stvarno ozbiljna kupnja i da su fondovi stvarno danas krenuli s ht-om i veterinom a od utorka i s drugim dionicama.[thumbsup]

Ovo danas me totalno izbacilo iz takta, umjesto da kupim na 316 je**** PBZ investor crko i ja kupio-NISTA! A gdje je uopce obavjest na stranici burze ili nesto da je zatvoreno trgovanje? Totalno za ne povjerovat….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ovako
ne pratim ovaj topic ali zbog ovoga što se danas na zatvaranju desilo nemogu da ne pitam
da li itko ima ikakvu info vezano za izvanrednu dividendu? Naglašavam riječ “izvanrednu”.

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

eh da se mene pita ja bi lako rješio taj problem s braniteljskim fondom: treba se samo naći jakog pokrovitelja na način da se s DTom i MOLom potpiše da će ovi kupovati u idućih godinu dana sve dionice HTa i INE po zaključanim cijenama..npr 330 i 2200 (i bez obveze javne ponude)…i onda si ga svi ostali mogu lijepo popušiti…[thumbsup]

po meni nema nikakve potrebe da se i jedna dionica iz tog fonda nađe na burzi…

mislim da bi to bilo najinteligentnije rješenje.

za DT i MOL sigurno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nekako imam dojam da je ovo nabrijavanje cijene u državnoj režiji, kako bi što bolje i što više dionica prodala radnicima HT-a.
Treba krpati rupe u budžetu, a nije sigurno hoće li to moći izdavanjem obveznica u ovoj gunguli kada na svim tržištima uglavnom sve pada. Sada još moraju isplatiti i odštetu onoj banci.
Vidjeti ćemo kako će se situacija dalje odvijati da bi znali o čemu je riječ.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Nekako imam dojam da je ovo nabrijavanje cijene u državnoj režiji, kako bi što bolje i što više dionica prodala radnicima HT-a. Treba krpati rupe u budžetu, a nije sigurno hoće li to moći izdavanjem obveznica u ovoj gunguli kada na svim tržištima uglavnom sve pada. Sada još moraju isplatiti i odštetu onoj banci. Vidjeti ćemo kako će se situacija dalje odvijati da bi znali o čemu je riječ.

Nabrijavanje? HT po 320 nabrijan? Daj mi predlozi koju dionicu sa takvim YD na podrucju EX YU ili zapadnim trzistima
Vjeruj mi kad bi se DTu ponudilo da otkupi sve preostale dionice po ovoj cjeni ne bi se puno pregovaralo
Koliko mi je poznato jedan fond je usao u DT iz razloga sto mu je kamata na investiciju bila 2-3% koliko je YD kod DT( to cu jos provjerit)
Vjerujem da su iz istog razloga povecali udio i u onom grckom operateru-cisto radi povecanja YD samom DTu

Sto se tice Londona jasno mi je da cjena ne odgovara ali u zadnje vrijeme i tamo rastu kolicine a i cesce je opcija “ordinary trade”
Neznam dali bi bila kakva finta u tecaju da premosti ovu razliku između LSE i ZSE

ja sam jedan od pometenih, peta ili šesta transakcija od kraja. Bez veze sam stavio bid malo više pa ak opali opali. Netko se bogovski ukuco za milju eura i sad će pomalo prodavat kad ekipa pomahnita..ili ipak ne.
sretno svim imaocima i neimaocima HTa

strpljen..spašen Time is on my side


Lookaborna stoti put kažem da imam još 1 paket i naravno na njega ću dobiti 6 dionica i njega čuvam. prodao sam ono što sam kupio na burzi, tak da su to 2 različite stvari. Navijam da HT ode gore isto kao i ostatak moga portfelja (među kojim sam nabrojao neke svoje dionice) za kojeg mislim da ima šanse za daleko veći porast od Ht-a. pozdrav! [thumbsup]

Slazem se da ce neke dionice rasti vise od HT-a ali bojim se ako ne piknete u tih 5% polulikvidnih mogli na ostatku laganini izgubiti i cetvrti stan, izbor je Vas[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@pjero
Slažem se sa time što si napisao.
Riječ nabrijavanje sam koristio kao sinonim za mahnitu kupnju na kraju. U postu nigdje nisam spomenuo koliki je dividendni prinos i koliki je u odnosu na ostale dionice.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


ovako
ne pratim ovaj topic ali zbog ovoga što se danas na zatvaranju desilo nemogu da ne pitam
da li itko ima ikakvu info vezano za izvanrednu dividendu? Naglašavam riječ “izvanrednu”.

Bio sam u pravu

http://www.poslovni.hr/74483.aspx

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Ovo su stare vjesti ali evo ipak da stavim

Deutsche Telekom intends to increase the dividend from EUR 0.72 to EUR 0.78 per ordinary share for 2007

http://www.telekom.com/dtag/cms/content/dt/en/483336

New Report

Close