HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

GLAVNU SKUPŠTINU

HT –HRVATSKIH TELEKOMUNIKACIJA d.d., koja će se održati 21. travnja 2008. u 12 sati u dvorani »Dražen Petrović« u Za­grebu, Savska cesta 30.

http://www.nn.hr/sluzbeni-list/oglasni/index.asp


Od danas je stanje kod mene 100% HT, 0% Cash, 0% ostalo. Sva jaja su u istoj košari (a ima ih puno), pa što bude. Dokupio sam prošli tjedan i danas HT-a koliko sam mislio investirati i sada je dosta. Vidjet ću za par godina gdje sam. Ako ništa drugo sačuvat ću živce, a zdravlje je ipak najbitnije. Dobro je da se ovo od danas na burzi nije dogodilo u petak – pola Hrvata bi bilo na hitnoj preko vikenda (mislim na pad cijena ostalih dionica). Pozdrav svima od “Muje i njegovih svinja”.

Kod mene ista situacija – 100% HT. Imam i pravi posao, kojem ću se neko vrijeme više posvetiti…kako ovo ide vjerojatno do kraja godine ništa od dionica..psihologija radi svoje i čak i kad nas pozovu u NATO opet će doći neka loša vijest da to poništi…i tako dok se trend ne preokrene

Dugoročno, svi smo mrtvi

17.3.2008.Top 10 HT-a:

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 2.854.109 3,49 Skrb. račun
5. HPB D.D. 407.988 0,50 Skrb. račun kupili 479 komada
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 371.618 0,45 Skrb. račun
[color=blue]7. PBZ D.D. 367.691 0,45 Skrb. račun kupili 4437 komada[/color]
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 334.483 0,41 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 229.485 0,28 Skrb. račun
Ukupno: 73,52

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Moze netko komentirati a zasto tcom ne pada već ga netko odrzava na zivotu.?? Da li će se ponovit Azijska kriza iz 98′ kada su fondovi pod drzavnom upravom branili “narodne” i perspektivne dionice ignorirajući realnu krizu i misleći da će sa par desetaka milijardi dolara odrzat balun od sapunice?? … a kad je puklo onda je dobrano puklo … he he sretno svima pY

Ma neznam ja o čemu vi govori kolega
!Sad je P/E cca 10. A dividendni prinos na cca 9%.
Logički .
Velikim fondovima koji nisu u mogućnosti day- tradati odgovaraju isključivo dividendne dionice, tako da im se isplati ulagati u HT po ovim razinama, po nižim sada nije logočno jer bi dividendi prinos bio iznad 10% što je apsurd.jer je dan D već za 20 tak dana.

p.s.
HT -R-A je danas pokazala svoju snagu[thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


ima ono nesto…??? ima velik broj dioničara i fondove koji kolko tolko brinu da ne ode sve u k… , jer ode li HT, što je sada već izgledno, eto konačnog udarca za totalni krah [bye]

HT nema sanse da rokne… dok ostatak burze osim par izuzetaka ima velike…


Bush: ” ima ono nesto…??? ima velik broj dioničara i fondove koji kolko tolko brinu da ne ode sve u k… , jer ode li HT, što je sada već izgledno, eto konačnog udarca za totalni krah [bye] ” HT nema sanse da rokne… dok ostatak burze osim par izuzetaka ima velike…

nema govora o krahu ali da će HT sutra niže hoće i to oko 310-312 i još par dana natezanja a onda bi trebao ići ,kako se približava dan D, prema cca 370-380,[thumbsup]

Cinjenica je da HT relativno odolijeva ovoj krizi zbog podcijenjenosti i velikog prinosa od dividende. Mozemo reci i da relativno imamo i malo srece, jer kriza ce ipak posustati, a tada dolazi i prijem u NATO i dolazak Bush-a ( bez obzira koliko to neki zanemarivali, ipak ima to svoju tezinu. Sjetimo se Clintona i vojnicke uniforme na Plesu, a koliko pompe… ). Mislim da ce kljucni detalj u ovom trenutku biti ipak dionice braniteljskog fonda i ukoliko se to rijesi pozitivno ( da nema rasprodaje ), mi strpljivi cemo profitirati jer ce HT ostati na ovoj cijeni + cemo uzeti dividendu. Ukoliko se to rijesi na pravi nacin, ne bih se cudio da osvanemo poslije skupstine na 280-290 kn. Medjutim kao sto su neke uvazene kolege navele, HT je podcijenjen i tvornica novca ( a i dividende [lol] ), dakle dugorocno sigurna luka u teskim vremenima, a tek kad svane sunce, a mi na najvecem brodu u luci…[thumbsup]


GLAVNU SKUPŠTINU HT –HRVATSKIH TELEKOMUNIKACIJA d.d., koja će se održati 21. travnja 2008. u 12 sati u dvorani »Dražen Petrović« u Za­grebu, Savska cesta 30. http://www.nn.hr/sluzbeni-list/oglasni/index.asp

Šta je pisac ovime htio reć, pa ovo se zna već najmanje 15 dana, al smo aktualni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://finance.yahoo.com/q?s=T

Komentari nisu dovoljni, a dividendni iznos je 4.60 od AT&T, a od HT-a 9,4 posto…………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


http://finance.yahoo.com/q?s=T Komentari nisu dovoljni, a dividendni iznos je 4.60 od AT&T, a od HT-a 9,4 posto…………

Pogledaj malo P/E od AT&T… kad bi HT imo takav P/E dividienda bi bila priblizno ista… a to nam govori koliko HT ima lufta za rast te koliko je podcjenjen…


ima ono nesto…??? ima velik broj dioničara i fondove koji kolko tolko brinu da ne ode sve u k… , jer ode li HT, što je sada već izgledno, eto konačnog udarca za totalni krah [bye]

nece HT nikud otici….
malo mrdanja gore dolje , ali ne vise od toga.
ako se ukopamo u HT ne moramo se brinuti sto se dogadja na trzistu…
[smiley]

Mislim da tek sada sve govori u prilog ove dionice. Normalno da je dio dividende u trenutnoj cijeni.[thumbsup]

New Report

Close