HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa ovo je cijena za kredit dignuti… A upis dividende za manje od mjesec dana…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pa ovo je cijena za kredit dignuti… A upis dividende za manje od mjesec dana…

slažem se, no dokle god cijena ide prema dolje ja čekam u kešu. pa makar čekao danima.
ht me jednom zahebo., drugi put isto ali treći put neće (bar se nadam) [thumbsup]

strpljen..spašen Time is on my side

Moze netko komentirati a zasto tcom ne pada već ga netko odrzava na zivotu.??
Da li će se ponovit Azijska kriza iz 98′ kada su fondovi pod drzavnom upravom branili “narodne” i perspektivne dionice ignorirajući realnu krizu i misleći da će sa par desetaka milijardi dolara odrzat balun od sapunice??
… a kad je puklo onda je dobrano puklo …
he he
sretno svima
pY

Pogledajte koliko je bila cijena HT-a u Londonu kad se s njom počelo trgovat .
50 i k usur dolara. A ovih dana?
Cijena uvijek odgovara onoj u Zagrebu pa zaključite tko je kontrolira.

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


Pogledajte koliko je bila cijena HT-a u Londonu kad se s njom počelo trgovat .
50 i k usur dolara. A ovih dana?
Cijena uvijek odgovara onoj u Zagrebu pa zaključite tko je kontrolira.

Evo mene bas zanima tko je kontrolira???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Od danas je stanje kod mene 100% HT, 0% Cash, 0% ostalo. Sva jaja su u istoj košari (a ima ih puno), pa što bude. Dokupio sam prošli tjedan i danas HT-a koliko sam mislio investirati i sada je dosta. Vidjet ću za par godina gdje sam. Ako ništa drugo sačuvat ću živce, a zdravlje je ipak najbitnije. Dobro je da se ovo od danas na burzi nije dogodilo u petak – pola Hrvata bi bilo na hitnoj preko vikenda (mislim na pad cijena ostalih dionica). Pozdrav svima od “Muje i njegovih svinja”.


Moze netko komentirati a zasto tcom ne pada već ga netko odrzava na zivotu.?? Da li će se ponovit Azijska kriza iz 98′ kada su fondovi pod drzavnom upravom branili “narodne” i perspektivne dionice ignorirajući realnu krizu i misleći da će sa par desetaka milijardi dolara odrzat balun od sapunice?? … a kad je puklo onda je dobrano puklo … he he sretno svima pY

ocito da HT ima ono nesto…. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

ima ono nesto…??? ima velik broj dioničara i fondove koji kolko tolko brinu da ne ode sve u k… , jer ode li HT, što je sada već izgledno, eto konačnog udarca za totalni krah [bye]

nitko ne kontrolira nego se stvar otela kontroli. Moje mišljenje je da se to fondovi u dogovoru iskrcavaju do bola a poslje će se plako krcati sljedećih pola godine. Usputno metu male, paničare i “marginalce”. Budimo realni, nemogu dionice vječno rast u nebesa. Kad dotakne dno krenut će prema gore i kotač se ponovo vrti u dobrom smjeru. I tako u cijelome svijetu isto…[wink]

strpljen..spašen Time is on my side


Od danas je stanje kod mene 100% HT, 0% Cash, 0% ostalo. Sva jaja su u istoj košari (a ima ih puno), pa što bude. Dokupio sam prošli tjedan i danas HT-a koliko sam mislio investirati i sada je dosta. Vidjet ću za par godina gdje sam. Ako ništa drugo sačuvat ću živce, a zdravlje je ipak najbitnije. Dobro je da se ovo od danas na burzi nije dogodilo u petak – pola Hrvata bi bilo na hitnoj preko vikenda (mislim na pad cijena ostalih dionica). Pozdrav svima od “Muje i njegovih svinja”.

Mislite li da ce sutra otici jos nize?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

rijeka:

Mislite li da ce sutra otici jos nize?

Zdrav razum kaže da sutra MORA niže , što znači da vjerovatno neće. [lol]

Kao primjer Knock-out barrier certifikati u Frankfurtu za: – Adris grupu – 320 kn, Hrvatske telekomunikacije – 225-275 kn, Petrokemija: 140-220 kn. Znači netko će dobro zaraditi ako će te cijene do 31.03.2008 biti realnost. Izgleda, da je nekome tako u interesu, da cijene padnu. Ako se u ovdje uključi i „efekt krda“ na tržištu zna se… Poslije 31.03.2008 nema više termina za certifikate, dolaze GFI i može cijena samo up.

http://www.boerse-stuttgart.de/_eng_finder/mta_finder/fnd_build_mta.php?wp_keyword=&fnd_typ=alle&region_basiswert=kroatien&basiswert=alle&optionsart=alle&basispreis_ab=&basispreis_bis=&ko_schwelle_ab=&ko_schwelle_bis=&lauf_ab=&lauf_bis=&fndr_sel=kop&sort_me=&asc_desc=&dknz_anzeige=possible&nln_min=&nln_max=&special_sel=&back_url=%2Fderivate_produkte%2Fderivate_intro%2Fderivate_intro.php&back_target=&letztesfeld=&go.x=11&go.y=12

New Report

Close