HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 16:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tenkista:

Ove 63-ice stavljaju fondovi na prodaju da se podigne kupnja a onda svom snagom deru po bidu. zakleo bih se da je tako.

živo me zanima koji bi se to fond manager odrekao izdašne dividende? pa zar nije kod IPOa cijena trebala biti 320,00kn obzirom na potražnju. koliko se sjećam fondovi su tada plakali što je vlada većinu dala građanima. dodaj dividendu na gornju granicu cijene s IPOa pa mi reci je li ovo sad fondovi prodaju?

prodaju i Dlkv po 1200 a kupovali su po 1800.
prodaju PBZ po 1300 a kupovali su po 2000.
itd, itd,
Pričam ti priču….

Branitelje s pravom podcjenjujem jer sam svaki dan s njima. Po pitanju dionica, jasno. Njih 90 % idu odmah u prodaju. Spustili su i HPDG za 50% i DDJH za 40%, pa koliko sad neki pričali da to nije isto. Tako da 10 % da spuste HT nije uopće u pitanju. Da nema fondova spustili bi oni to i više od 50 %. Pozdrav!


Nema tu dalje dečki od 335 kn. Tu je brana od prvog dana kak se zna za dividendu i teško da će to popustiti prije eks dday. Jedino bi ju branitelji mogli spustiti na 300-310 kn prije 18.4.[proud]

tenkista mjesec je dug a i ne mozes pretjerati preko gornjeg bollingera,trenutno plesemo po njemu na vrhu a on se lagano uvija prema gore[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


tenkista: ” Nema tu dalje dečki od 335 kn. Tu je brana od prvog dana kak se zna za dividendu i teško da će to popustiti prije eks dday. Jedino bi ju branitelji mogli spustiti na 300-310 kn prije 18.4.[proud] ” Tako se tiješe luzeri

gle, dividendu mozes jos uvijek vratiti ak kupis HT natrag.
ali ja mislim da neces jer bi onda fakat sam sebi bio smjesan kad si vec prodao 3 paketa i izgubio extra dionice…

HT je skoro pa jedina dionica na koju se moze osloniti jer se vec sve bitno zna.
dno, dividenda, potencijal rasta, politicka podrska, perspektiva kompanije…
sve je jasno.
mislim da si pogrijesio kaj si prodao pakete.


tenkista: ” Nema tu dalje dečki od 335 kn. Tu je brana od prvog dana kak se zna za dividendu i teško da će to popustiti prije eks dday. Jedino bi ju branitelji mogli spustiti na 300-310 kn prije 18.4.[proud] ” tenkista mjesec je dug a i ne mozes pretjerati preko gornjeg bollingera,trenutno plesemo po njemu na vrhu a on se lagano uvija prema gore[wink]

mislim da slijedi jos jedan val rasta…

Danas ste puni priče o Londonu.
– samo je istina potpuno drugačija.
– u Londonu je prošla samo jedna jedina transakcija i to 240 komada ili cca 17.000$.
– u Zagrebu 61.500 komada ili cca preko 20.500.000kn.
– u Londonu je najbolja kupnja i dalje 68.

– i ja bih isto željela HT na što većim cijenama, ali budimo realni bar za London.
Pozdrav !


Branitelje s pravom podcjenjujem jer sam svaki dan s njima. Po pitanju dionica, jasno. Njih 90 % idu odmah u prodaju. Spustili su i HPDG za 50% i DDJH za 40%, pa koliko sad neki pričali da to nije isto. Tako da 10 % da spuste HT nije uopće u pitanju. Da nema fondova spustili bi oni to i više od 50 %. Pozdrav!

Nadam se da si u krivu…………branitelji koje ja poznajem neće prodavati…..
Vrijeme će sve pokazati [wink]

Pozdrav !

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

A koliko dobit poduzeća u Hrvatskoj znači za cijenu dionica, vidi temu PBZ.[bye]

Tržište će pokazati da li će branitelji utjecati na cijenu.. Po meni branitelji neće baš puno djelovati na cijenu tj.neće prodavati udjele ali sama pomisao na to psihološki se odražava na cijenu!
Puno je tu malih ulagača, pa će sad dobit radnici dionice, zatim branitelji preko fonda sve to negativno psihološki djeluje na cijenu… [sad]
Kad pogledam druge dionice i stanje na tržištu HT je mirna i sigurna luka—tu ćeš dobit dobru dividendu i besplatne dionice a to je sasvim fina i lijepa zarada..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

Tržište će pokazati da li će branitelji utjecati na cijenu.. Po meni branitelji neće baš puno djelovati na cijenu tj.neće prodavati udjele ali sama pomisao na to psihološki se odražava na cijenu!
Puno je tu malih ulagača, pa će sad dobit radnici dionice, zatim branitelji preko fonda sve to negativno psihološki djeluje na cijenu… [sad]
Kad pogledam druge dionice i stanje na tržištu HT je mirna i sigurna luka—tu ćeš dobit dobru dividendu i besplatne dionice a to je sasvim fina i lijepa zarada..

Pogoto će se s tobom složiti da je HT mirna luka oni koji su kupovali po 400 kn. Znam jednog čovjeka, žena i djeca su mu sad gladni i bosi. Njemu pričaj o mirnoj luci.
Ah, dosadno je danas, kreće se u rasponu 6 kn. Strogo kontrolirano.[yawn]


tenkista: ” Branitelje s pravom podcjenjujem jer sam svaki dan s njima. Po pitanju dionica, jasno. Njih 90 % idu odmah u prodaju. Spustili su i HPDG za 50% i DDJH za 40%, pa koliko sad neki pričali da to nije isto. Tako da 10 % da spuste HT nije uopće u pitanju. Da nema fondova spustili bi oni to i više od 50 %. Pozdrav! ” Nadam se da si u krivu…………branitelji koje ja poznajem neće prodavati….. Vrijeme će sve pokazati [wink] Pozdrav !

Apsolutno je u krivu, evo par primjera za usporedbu, a odnose se se na pad cijena par dionica u razdoblju sredine 10.2007.-04.03.2008

DDJH -43%
KOEI -51%
ADRS-P -30%
ATPL- -41%
IGH -33%

Da li su branitelji srusili sve ove dionice? Ja mislim da ne. Da li ce imati utjecaja na cijenu psiholoski? Da posebno uz podgrijavanje price od strane fondova i njima naklonjenih novinara koji zele kupiti odlicne dionice po nizoj cijeni, ali ipak ne u tolikoj mjeri koliko se sad o tome raspravlja.

čišćenje?[thumbsup]

New Report

Close