HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


[cool][thumbsup] A tek kako bi mogao zaroniti HT.[bye]Sudski sprovi na telekomunikacijskom tržištu Devet tvrtki od T-HT-a i Vipnet-a potražuje 200 milijuna kuna Željko Markota, direktor Markotela Sudski spor između tvrtke Markot.tel i T-HT-a, nakon 16 godina parničenja konačno je dobio svoj epilog. T-HT Markot.tel-u mora isplatiti 41 tisuću kuna[bye][bye][bye][bye]

Jel vi to,molim vas ,pišete da je 41 tisuću kuna (ako ste dobro napisali) problem za firmu koja je ove godine imala čiste dobiti 2.5 milijarde kuna???? Mislim stvarno… Kako vas nije sram…[pray] To je kao da imate plaću 25 000 kuna a izgubita spor i morate platiti 41 lipu…. Izračunajte sami i zaprepastite se dok cete ukucavati milijarde u digitron…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


a ti tenkista, proda jdos u minusu, proda ht u minusu. Pa imaš li išta u plusu?

Lani sam prodao neke tokom godine u plusu a sad bogami imam još jedino DLKV u plusu. Čudio sam se tko prodaje DLKV po 1600 nakon što mu je cijena bila 1950 a sad su ti ispali pametni. Sad bih bio lud da ga prodajem po 1200 kn. Ako mi nešto padne više od cca 10 % (a ne prodam) nema šanse da poslije prodam po jako jeftinim cijenama. Izuzetak je bio JDOS u kojeg nemam povjerenja. A HT isključivo sam prodao zbog branitelja. Srušili su mi već i DDJH i HPDG, dosta mi ih je već.
P.S. Ja sam isto branitelj ali ništa ne rušim.


Evo da vratim temu s 3. stranice. Prodao 100 komada po 328 i kusur a bio kupio po 370 kn. Još mi ostao samo moj neregistrirani paketić i više uopće neću pratiti HT. Mislim da kad branitelji krenu u juriš, da će to biti nebranjivo.Svaki dan sam sa njima u kafiću i ne zanima njih ni dobit, ni dividenda ni ništa.Spremni su prodati i po 100 kn ako neće biti više( naravno preračunato u udjel u fondu).Sretno vama koji ostajete.[bye]

???
-čudan post
-cijenio sam kolegine postove, ali nakon ovoga…
-[shocked][shocked][shocked]
-hm,gledam ovaj post..,anblivibl..
čisti druk,sorry!!

kiša će...


Evo da vratim temu s 3. stranice. Prodao 100 komada po 328 i kusur a bio kupio po 370 kn. Još mi ostao samo moj neregistrirani paketić i više uopće neću pratiti HT. Mislim da kad branitelji krenu u juriš, da će to biti nebranjivo.Svaki dan sam sa njima u kafiću i ne zanima njih ni dobit, ni dividenda ni ništa.Spremni su prodati i po 100 kn ako neće biti više( naravno preračunato u udjel u fondu).Sretno vama koji ostajete.[bye]

Iz dana u dan me sve više iznenađuješ svojim nebulozama a nije ni čudo kad je tvoj moto piši nema veze ako su i gluposti.

Lijep pozdrav i mani se ove teme

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


tenkista: ” Evo da vratim temu s 3. stranice. Prodao 100 komada po 328 i kusur a bio kupio po 370 kn. Još mi ostao samo moj neregistrirani paketić i više uopće neću pratiti HT. Mislim da kad branitelji krenu u juriš, da će to biti nebranjivo.Svaki dan sam sa njima u kafiću i ne zanima njih ni dobit, ni dividenda ni ništa.Spremni su prodati i po 100 kn ako neće biti više( naravno preračunato u udjel u fondu).Sretno vama koji ostajete.[bye] ” Iz dana u dan me sve više iznenađuješ svojim nebulozama a nije ni čudo kad je tvoj moto piši nema veze ako su i gluposti. Lijep pozdrav i mani se ove teme

On bi jeftino kupovao zbog dividende

ljudi, pa mora neko i popušit pare na burzi…kolega tenkista je tipičan primjer kako se to radi…
kupiš 100 komada po 370 kuna, prodaš po 328 kuna…popušiš već tu 4200 kuna + transakcije….a onda još na dividendi popušiš 3000 kuna….sve skupa oko 7400 kuna…nije loše…
a kad si čovjek to može priuštit, kaj ga sad napadate…
ima očito računicu gdi bude bolje uložio te novce i bolje zaradio…
[lol]


zagrebcan: ” [cool][thumbsup] A tek kako bi mogao zaroniti HT.[bye]Sudski sprovi na telekomunikacijskom tržištu Devet tvrtki od T-HT-a i Vipnet-a potražuje 200 milijuna kuna Željko Markota, direktor Markotela Sudski spor između tvrtke Markot.tel i T-HT-a, nakon 16 godina parničenja konačno je dobio svoj epilog. T-HT Markot.tel-u mora isplatiti 41 tisuću kuna[bye][bye][bye][bye] ” Jel vi to,molim vas ,pišete da je 41 tisuću kuna (ako ste dobro napisali) problem za firmu koja je ove godine imala čiste dobiti 2.5 milijarde kuna???? Mislim stvarno… Kako vas nije sram…[pray] To je kao da imate plaću 25 000 kuna a izgubita spor i morate platiti 41 lipu…. Izračunajte sami i zaprepastite se dok cete ukucavati milijarde u digitron…

Ovo je za sve koji tu drobe o nekakvoj konkurenciji HT-a koja ce mozda neki tek nakon 10 godina neki ući u plus sa poslovanjem, drugi propasti, a koji sve prežive njih će preuzet HT kao konkurente…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Kupnja Cijena
74 329,03
10 329,00
60 328,55
9 328,54
23 328,51
Cijena Prodaja
330,00 197
330,44 39
330,45 1000
330,49 189
330,99 1000

Hoce li napokon biti razigrano na kraju dana?

Di je sad Zagrepcan nesto? Cekam da se odmoderira a ono… nema posta…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Ako se negdje ne može drukati onda je to HT. Dobro, neću više pisati dok nešto prodam ili kupim. ispričavam se.[pray]

I ono da sam izgubio 7200 vam je kriva računica. izgubio sam 3500. Ali sam prije na 3 paketa zaradio puno više.[thumbsup]


Ako se negdje ne može drukati onda je to HT. Dobro, neću više pisati dok nešto prodam ili kupim. ispričavam se.[pray]

kolega tenkista kaj ste stvarno prodali? [shocked] pa zar vi?
bez obzira mislim da je prodavanje HTa na ovim razinama (sve ispod 400kn) loš potez…nešto sam si razmišljao i skužio sam da je u stvari pozicija HTa zacementirana za idućih 10 godina…svi koji su htjeli doći već su došli…fiksni operateri su shvatili da nemaju šanse i samo je pitanje kad će svi potiho nestati s našeg tržišta…npr. gdje je sada H1 i slićni? optima ako preživi ovu godinu to će biti samo uz pomoć AZ OMFa i nekog čuda…
mobilni operateri osim VIPa nisu ništa postigli…utjecaj ulaska tele2 nije se iz rezulatata HT ni vidjeo, mislim da će on isto teško ovu godinu zdurati…osim ako VIPu ne preotme udjel što je isto moguće…sve u svemu i tu je HT pobjednik
Internet…moram priznati da su mi na nos izlazili oni “uspiješni” likovi tipa onaj krelac iz Iskona…na kraju je njegov “uspjeh” bio što je prodao svoju već bankrotiranu firmu HTu i to jer je dobro podmazao nekoga, tako da i u širokopojasnom internetu neće biti gotovo nikakve konkurencije…
što se može isčitati iz svega navedenoga…da na čitavom telekomunikacijskom tržištu u hrvata postoji jedan div i hrpa krepavajućih liliputanaca…

u cjelokupnom takvom okruženje, prihodi i dobit su zacementirani za idućih 10 godina, tj. mogu samo rasti [thumbsup]

New Report

Close