HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 03:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo sto uhvatih na PBZ investoru…

Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena

Cijena Prodaja
499,96 63
499,97 63
499,98 63
499,99 1240
500,00 45148


Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena Cijena Prodaja 499,96 63 499,97 63 499,98 63 499,99 1240 500,00 45148

Investor malo poludio[lol]

vidjeh i ja to Miro e sad dal je neka greska ili im je pobjeglo ko zna

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


vidjeh i ja to Miro e sad dal je neka greska ili im je pobjeglo ko zna

Nije greška, to su više naloga na 500 kuna. Oni su bili prvi vidljivi prilikom otvaranja aplikacije.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

wiking:

vidjeh i ja to Miro e sad dal je neka greska ili im je pobjeglo ko zna

Nije greška, to su više naloga na 500 kuna. Oni su bili prvi vidljivi prilikom otvaranja aplikacije.

Unutra je i par mojih paketića. Ali od prvog dana, tak da vjerujem da sam među prvih par tisuća.

Treba zadržati hladnu glavu danas.

Pa tko normalan prodaje tolike kolicine???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Daleko je još 16. travnja. Bit će još padova i porasta HT-a do tada. “Veliki igrači” (ne nužno fondovi) će još “protresati tržište” da padne što više jabuka koje jeftino skupljaju. Ne znam za druge ali za mene je daily trading u ovim vremenima opasan. Pogotovo ako se radi s velikom količinom dionica. Iako i potencijalna zarada je primamljiva. Pa tko voli nek izvoli. Moje mišljenje je da ne treba očekivati stabilizaciju cijene dionice HT-a (kao niti većine ostalih) još neko vrijeme.

30 kunića ( dobit ) X multiplikator ( srednji ) 17 = ………..
A kada? E, to treba čekati ( ili dočekati )

Mene samo ljute ove “drhtave ručice” od 500 ili 1000 komada na prodaji.koga oni tu prave budalom?

na LSE pocelo sa 325 kn

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

i kako rekoh tako se cijena dignula na tu razinu i jos ce malo[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close