HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Cijena dionica HT-a prevazišla zonu otpora http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=276&Itemid=104

Kolega Goran8 što mislite o predviđanjima cijena dionica iz crobexa na tom portalu u “ogledalu budučnosti” Posebno za INA i PTKM.[undecid][undecid]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


marijan66: ”
lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” Da, imate pravo na dividendu. Registracijom se samo gubi pravo na dobivanje onih extra dionica (što će biti negdje u 11. mjesecu ako se ne varam) ” Ivan1902: ” lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” DA!!! ” Bok, ljudi, ja imam tri frtalja (=tri kvarta) paketa. Trebam li još dokupiti do punog PAKETA kako bih imao pravo na dividendu? [embarass]
KOLEGA, DA IMATE JEDNU JEDINU DIONICU ILI PAK NJIH TISUCU, DIVIDENDU DOBIJETE ZA SVAKU KOJU POSJEDUJETE NA DAN SKUPSTINE!!!
[/quote]
Kolega Ivane, hvala Vam na brizi, no nema potrebe da se DERETE. Uostalom, zar niste shvatili šalu?

Ivan1902:

marijan66: ”

lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” Da, imate pravo na dividendu. Registracijom se samo gubi pravo na dobivanje onih extra dionica (što će biti negdje u 11. mjesecu ako se ne varam) ” Ivan1902: ” lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” DA!!! ” Bok, ljudi, ja imam tri frtalja (=tri kvarta) paketa. Trebam li još dokupiti do punog PAKETA kako bih imao pravo na dividendu? [embarass] ”
KOLEGA, DA IMATE JEDNU JEDINU DIONICU ILI PAK NJIH TISUCU, DIVIDENDU DOBIJETE ZA SVAKU KOJU POSJEDUJETE NA DAN SKUPSTINE!!!

Kolega Ivane, hvala Vam na brizi, no nema potrebe da se DERETE. Uostalom, zar niste shvatili šalu?

[/quote]

Ja se ispricavam, nisam htjeo da imate dojam da se derem, nego da se moj replay Vama jasnije vidi…

Ja znam da jako puno ljudi toga ne zna, i znam da kao kompetentnu osobu covijek za ovakve stvari bi trebao zvati svog brokera da mu odgovori na pitanja koja ga zanimaju, ali danas brokeri igraju takvu igru da im posao bas i ne sluzi na cast, naravno cast iznimkama koje svoj posao obavljaju veoma profesionalno, naime, sto sam htjeo reci, kada ne mozete pitati svoga brokera, prijatelja, ili susjeda ( koji mozda zna i manje od Vas) forum mi djeluje kao mjesto gdje bi ljudi trebali pomoc jedni drugima kad vec ljudi koji su zaduzeni za to ne obavljaju svoj posao i samo sam Vam htjeo pomoci…

Iskreno, mislio sam da pitate ozbiljno …

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

marijan66:

Ivan1902:

marijan66: ”

lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” Da, imate pravo na dividendu. Registracijom se samo gubi pravo na dobivanje onih extra dionica (što će biti negdje u 11. mjesecu ako se ne varam) ” Ivan1902: ” lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” DA!!! ” Bok, ljudi, ja imam tri frtalja (=tri kvarta) paketa. Trebam li još dokupiti do punog PAKETA kako bih imao pravo na dividendu? [embarass] ”
KOLEGA, DA IMATE JEDNU JEDINU DIONICU ILI PAK NJIH TISUCU, DIVIDENDU DOBIJETE ZA SVAKU KOJU POSJEDUJETE NA DAN SKUPSTINE!!!

Kolega Ivane, hvala Vam na brizi, no nema potrebe da se DERETE. Uostalom, zar niste shvatili šalu?

Ja se ispricavam, nisam htjeo da imate dojam da se derem, nego da se moj replay Vama jasnije vidi…

Ja znam da jako puno ljudi toga ne zna, i znam da kao kompetentnu osobu covijek za ovakve stvari bi trebao zvati svog brokera da mu odgovori na pitanja koja ga zanimaju, ali danas brokeri igraju takvu igru da im posao bas i ne sluzi na cast, naravno cast iznimkama koje svoj posao obavljaju veoma profesionalno, naime, sto sam htjeo reci, kada ne mozete pitati svoga brokera, prijatelja, ili susjeda ( koji mozda zna i manje od Vas) forum mi djeluje kao mjesto gdje bi ljudi trebali pomoc jedni drugima kad vec ljudi koji su zaduzeni za to ne obavljaju svoj posao i samo sam Vam htjeo pomoci…

Iskreno, mislio sam da pitate ozbiljno …

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]
[/quote]

Kolega slažem se sa vama ljudi su stvarno čudna bića , svi se pravimo pametni a nitko pojma nema neobjašnjivo zar ne. [wink]

halo bing:

Apsolutno se slažem s vama kolege i prodaja braniteljskih udjela neće biti nikakav problem, ali mislim da bi to mediji ponovno mogli iskoristiti za rušenje cijene, na isti onaj način kako su nas filovali do sada, a to je da “mali” dioničari ruše cijenu ht-a. Iskreno se nadam da se varam…

Naravno da ce trazit senzaciju, navodno preporucuju kupnju HT-a a to nisu radili na 280 onda je bila preskupa sad je dobra kupnja.
U pon. 14 stavice par statista pred Erste prije otvaranja i napravit senzaciju, sve je to jasno ali nije jasno da imaju toliki utjecaj na neuk puk.
Opcenito sam zabrinut za naciju jer kao da nitko nema svoje misljenje a opet u postotcima i nasu obazovanost a bogami i iskustva sirotinju bi mogli mobilizirati, oni koji se povedu najvise ce popu@iti
Tako to valjda mora biti[embarass]


točno mediji su urukama fondovske idustrije i dok se oni ne nakrcaju nećemo ići gore. neznam dali ste pratili temu komentari trgovanja neki nikovi puštaju linkove o budučoj projekciji HT i drugih i time su srozali ovaj forum na jako niske grane.to je istina ja bi rekao da jako mali broj forumaša ima svoje mišljenje koje bi gradili na znanju a ne na osnovu nekih vidovnjaka. oćekujem u skor vrijeme pojačano drukanje na HT da bi ga držali na ovoj ili malo nižim cijenama nebili malo branitelje kao što sam i ja naveli na prodaju.
obrazloženje burza nije zbog nas nego zbog oif iomf.

Moje je mišljenje da bi netko trebao javno educirati imatelje udjela u fondu Hrv. branitelja o mogućim posljedicama nagle rasprodaje udjela u fondu (osobito prije isplate dividende HT-a), da im se opet ne dogodi situacija iz kuponske privatizacije ili još ranijih besplatnih podjela dionica kad su “torbari” obilazili barnitelje i za sitan novac od njih kupovali ono malo vrijednih dionica koje su dobili od države. To bi naravno utjecalo i na sve druge imatelje dionica prvenstveno INA-a i HT-a. Ne podcjenjujući znanje imatelja udjela u fondu Hrv. branitellja, ali činjenica je da večina hrv. građana još uvijek jako malo zna o investiranju u vrijednosnice bez obzira da li ih je sama kupila, dobila, naslijedila…..

“točno mediji su urukama fondovske idustrije i dok se oni ne nakrcaju nećemo ići gore”

One se nikada neće nakrcati da mogu reći sad je dosta jer svaki mjesec dobijaju novi keš od nas.
To oni rade za naše dobro u starosti..A onda kad dođe vrijeme isplate onda će se pojaviti neki naš Enron.I niko nikome…

maslina je obrana![left][/left]

Prodaja treba dić cijenu!


Moje je mišljenje da bi netko trebao javno educirati imatelje udjela u fondu Hrv. branitelja o mogućim posljedicama nagle rasprodaje udjela u fondu (osobito prije isplate dividende HT-a), da im se opet ne dogodi situacija iz kuponske privatizacije ili još ranijih besplatnih podjela dionica kad su “torbari” obilazili barnitelje i za sitan novac od njih kupovali ono malo vrijednih dionica koje su dobili od države. To bi naravno utjecalo i na sve druge imatelje dionica prvenstveno INA-a i HT-a. Ne podcjenjujući znanje imatelja udjela u fondu Hrv. branitellja, ali činjenica je da večina hrv. građana još uvijek jako malo zna o investiranju u vrijednosnice bez obzira da li ih je sama kupila, dobila, naslijedila…..

Nemojte podcjenjivati znanje branitelja i njihove rodibine.
[thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Također imam udjele u BF, ne znam koliko, niti me ne zanima. Davno sam to zaboravio i ostavio da se kiseli godinama. Velik dio nas je takvih, zapravo nisam od nikog ćuo da će prodati.[thumbsup]

24 sata, broj 1054, petak, 29. veljače 2008.:

“Dioničarima HT-a dividenda 29.56 kuna

Dionica HT naglo raste pa su uprava i nadzorni odbor predložili da se sva dobit tvrtke isplati dioničarima kroz dividendu…

Ma tko piše te novine… SMEĆE… RUBBISH… RUBBISH

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


kolega dio možda niste znali da sam ja student pa da sam ja sretan što zaradim i 300 kn a ne onoliko koliko sam napisao pogotovo što sam vozio 91 kroz naselje kroz koje je ograničenje 50 pa sad sam dobio kaznu od 700 kn + 2 boda a trenutno imam jedno 300 kn kod sebe (ostalo u dionicama) pa mi zato treba lova … Inače ne volim špekuliranja toliko jer postoji i rizik ali eto u ovom slučaju je tako

off topic
prištedi si tih 700 kn tako da kad dodjes sutkinji ili referentici zamjenis kaznu za dobrotvorni rad koji se uopce ne provodi-to vazi za kazne do bas 700 kn[wink]

New Report

Close