HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

” Kolega.s obzirom da sam branitelj pokučati ću razjasniti jer poznajem dobro ovdje situaciju, dakle, branitelji su dobili od države vrijednosne udjele i famoznom BRANITELJSKOM FONDU KOJI ČINI, izmedju ostalog, i dionice HT I INE, stoga nije moguće prodati direktno dionice nego samo udjel u fondu, aon iznosi za mene recimo 41,7 udjela ili 4170 bodova,ovisno o parametrima za izračun za svakog pojedinca, dakle 41,7 udjela a svaki udjel sada okvirno dodje oko 660kn/udjelu. Sigurni budite da nece biti nikakve masovne rasprodaje jer znamo da je lane u ovo vrijeme udjel bio oko 480 kn, dakle dio ce prodati ali to je manjina ali svi ostavljamo udjele djeci ili unučadi jer znamo da je to zasigurno vrijednost koja raste bez imalo rizika, dakle ja osobno ću sigurno nadokupiti od kolega kada dodje do zakonske prodaje i to uz punomoć ovjerenu kod bilježnika pa ju dostaviš u sjedište Erste,tako da to neće biti razlog padanja burze ako do nje uopće dodje, jer ima znatno viče kupaca udjela od ponuditelja,stoga ovaj problem zapravo ne postoji ili je beznačajan na tijek burze, pozdrav svim kolegama sa foruma i samo strpljenje i strpljenej i ćekati…a do jeseni kako bude![thumbsup]
[/quote]
Pametno razmišljanje u vezi udijela u BF.Takvo razmišljanje trebali bismo svi prenositi kolegama braniteljima koji su možda slabije informirani a u ime koristi za sve.
Kolega Mialll čestitam na broju udjela i doprinosu u obrani Domovine[thumbsup]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

Čitam ove vaše jednadžbe d+3 =sell i slične.
Možda bi bilo bolje da se ostavite tih kalkulacija jer burza u večini slučajeva reagira suprotno od onog šta masa očekuje.
Razmislite si o tome; inače bi svi bili milijunaši [shocked]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

@ Mialli

dakle ja osobno ću sigurno nadokupiti od kolega kada dodje do zakonske prodaje i to uz punomoć ovjerenu kod bilježnika pa ju dostaviš u sjedište Erste,tako da to neće biti razlog padanja burze ako do nje uopće dodje, jer ima znatno viče kupaca udjela od ponuditelja,stoga ovaj problem zapravo ne postoji ili je beznačajan na tijek burze,
pozdrav svim kolegama sa foruma i samo strpljenje i strpljenej i ćekati…a do jeseni kako bude!

Ako se ne varam udjeli su neprenosivi-punomoc mozes dobiti ali ne vjerujem da isplata sredatva moze ici na racun bilo koga osim onoga koji je vlasnik udjela

Imas li slucajno primjerak te punomoci da postas?

http://www.erste-invest.hr/default.aspx?id=365

Koliki su ukupni prihodi/rashodi u 2007. godini?

I love the Smell of Profits in the Morning

Prihodi 9.678
Troškovi 6.591
Rezultat 3.087
Porez 616
Neto dobit 2.471

I love the Smell of Profits in the Morning


lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” Da, imate pravo na dividendu. Registracijom se samo gubi pravo na dobivanje onih extra dionica (što će biti negdje u 11. mjesecu ako se ne varam)


lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” DA!!!

Bok, ljudi, ja imam tri frtalja (=tri kvarta) paketa. Trebam li još dokupiti do punog PAKETA kako bih imao pravo na dividendu? [embarass]

Pitanja i odgovori u svezi dividende:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3796

kolega dio možda niste znali da sam ja student pa da sam ja sretan što zaradim i 300 kn a ne onoliko koliko sam napisao pogotovo što sam vozio 91 kroz naselje kroz koje je ograničenje 50 pa sad sam dobio kaznu od 700 kn + 2 boda a trenutno imam jedno 300 kn kod sebe (ostalo u dionicama) pa mi zato treba lova … Inače ne volim špekuliranja toliko jer postoji i rizik ali eto u ovom slučaju je tako

Cijena dionica HT-a prevazišla zonu otpora
http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=276&Itemid=104

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” Da, imate pravo na dividendu. Registracijom se samo gubi pravo na dobivanje onih extra dionica (što će biti negdje u 11. mjesecu ako se ne varam)

Ivan1902:

lukavilisa: ” Ja imam pola paketa dionica, ali sam ih registrirao kod brokera. Imam li bez obzira na to, pravo na dividendu? ” DA!!!

Bok, ljudi, ja imam tri frtalja (=tri kvarta) paketa. Trebam li još dokupiti do punog PAKETA kako bih imao pravo na dividendu? [embarass]

[/quote]
KOLEGA, DA IMATE JEDNU JEDINU DIONICU ILI PAK NJIH TISUCU, DIVIDENDU DOBIJETE ZA SVAKU KOJU POSJEDUJETE NA DAN SKUPSTINE!!!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=38766
citam D 3+ . -3 +4, prodaj, kupi, pada, gore, nagradna, precjenjena, podcjenjena
ispada da ce poslije tog famoznog D dana dionica vrediti jako malo, ako cemo to uzeti kao polaziste kada su D dani na ostalim dionicama, mislim isplata dividende jer ce valjda i ostale dionice potonuti ili ipak nece

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


” ] Pametno razmišljanje u vezi udijela u BF.Takvo razmišljanje trebali bismo svi prenositi kolegama braniteljima koji su možda slabije informirani a u ime koristi za sve. Kolega Mialll čestitam na broju udjela i doprinosu u obrani Domovine[thumbsup]

hvala kolega soony69-domovini vjeran!
znajte da nisu branitelji propalice i pijandure–manjina da ali ima nas i intelektualaca-boraca[thumbsup]


@ Mialli dakle ja osobno ću sigurno nadokupiti od kolega kada dodje do zakonske prodaje i to uz punomoć ovjerenu kod bilježnika pa ju dostaviš u sjedište Erste,tako da to neće biti razlog padanja burze ako do nje uopće dodje, jer ima znatno viče kupaca udjela od ponuditelja,stoga ovaj problem zapravo ne postoji ili je beznačajan na tijek burze, pozdrav svim kolegama sa foruma i samo strpljenje i strpljenej i ćekati…a do jeseni kako bude! Ako se ne varam udjeli su neprenosivi-punomoc mozes dobiti ali ne vjerujem da isplata sredatva moze ici na racun bilo koga osim onoga koji je vlasnik udjela Imas li slucajno primjerak te punomoci da postas? http://www.erste-invest.hr/default.aspx?id=365

na kolega Pjero nemam ali sam bio kod odvjetnika pa cu od brata i 2 kolega pomoću punomoći prebaciti na sebe,a punomoc je on sastavio u nekoliko članaka na 1 stranici,ništa posebno,i vjerujem da je to dovoljno da se izvrši samo transfer udjela na moje ime,
[thumbsup][thumbsup]

New Report

Close