HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/02/29/0334006.html

problemi na vidiku, problemiiiiiiiii…………………[angry] [angry]

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?

Ne pratim dionicu HT-a, ni situaciju oko eventualnog izglasavanja dividende na 21.04…
trenutno nemam nijednu dionicu HT-a, a u slučaju da kupim do krajnjeg roka (T+3) imam li pravo na dividendu ??? Ima li kakvih limita???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

…………………………Uskoro će se navršiti tri mjeseca kako Vlada nije ništa učinila na provedbi sporazuma o prodaji dionica, što sindikat smatra smišljenim činom kako bi radnici ostali bez dividendi za 2007. u ukupnom iznosu od 170 milijuna kuna.

Stoga sindikat traži od Vladinih čelnika da odgode skupštinu dioničara, zakazanu za 21. travnja, do završetka procesa prodaje dionica radnicima ili da taj dio dividende stave na poseban račun i kasnije isplate radnicima, budućim dioničarima…………………………………………..

[cry][cry][cry][cry]

http://www.net.hr/vijesti…e/2008/02/29/0334006.html

Ne mogu vjerovati…………….smrdi,smrdi, užasno smrdi

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?


Ne pratim dionicu HT-a, ni situaciju oko eventualnog izglasavanja dividende na 21.04…
trenutno nemam nijednu dionicu HT-a, a u slučaju da kupim do krajnjeg roka (T+3) imam li pravo na dividendu ??? Ima li kakvih limita???

Imaš pravo ako kupiš do 17.04

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Moze li mi itko na ovome forumu reci koja bi bila fer cijena HTa???? A kad mi kaze koja je neka mi objasni zasto je fer… Ne razumijem kako na burzi mozete uopce spominjati pojam “fer” kada je burza mjesto gdje svi, i bas apsolutno svi su tu da zarade neke novce, a ne da budu kolegijalni…

Fer cijena je cijena dionice neke tvrtke koju dobijemo kad, grubo rečeno, naštimamo multiplikatore te tvrtke na sredinu usporedivih tvrtki iz njezine branše.

Po raznim analitičarima fer cijena HTa se vrti oko 420kn.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Jel netko može staviti K/P hvala

Kupnja Cijena
128 327,99
44 327,98
54 327,89
37 327,53
5 327,50
Cijena Prodaja
329,00 43
329,99 2
330,00 500
330,50 164
330,98 5

kakvo rušenje cijene pred kraj dana

Ka i uvik [tongue]

ima jedna narodna.
stoj di jesi, jer kakav si nisi ni za di si!!![bye][bye][bye]

kiša će...

mislite li da bi mi se isplatilo kupiti recimo u sljedeći petak 10 dionica ht-a i recimo da cijena tada bude ne viša od 342 kn po dionici. Što znači da ju držim do 17.4. (ili 18.) te čekam završetak skupštine što znači da na dan 21.4. prodam dionicu a mislim da bi mogla tada cijena biti 360 kn što znači dobit od 18 kn + nepunih 30 od dividende što znači zarada od 48 kn tj. 480 kn na 10 dionica e pitanje je sada što ako ovo što ako ono, uglavnom što vi mislite ( naravno isključivo mislim špekulirati sa ovih 10 dionca jer prodajem inu/sppl/sunh) te kupujem poslje toga opet inu i ptkm)

ekipa vec ima iskalkulirano t+3, tri dana prije skupstine cijena pocinje padat[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close