HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

uf, sad mogu otic na kavicu na sunce danas sa malim osmjehom na licu. sutra u nove pobjede;)

razočaran sam…očekivao sam do kraja dana barem 340…ali ne daju pa nedaju…them basterds


u zadnjim sekundama udrilo po bidu ko da sutra potop dolazi

ma svasta je moguce sutra al opet ovaj pozitivni pomak danas i ova dividenda veseli..valjda nas vise toliko ne mogu unistiti [lol] moraju i oni paziti da ne uniste sebe ipak je nas malih vise….

idući tjedan će bit bolje...

[smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley]

Toliko od mene, nemam više vremena boraviti na forumu. Strpljenje se isplatilo i tek će se isplatiti. “Svinje” su se lijepo udebljale. “Mujo” je jako zadovoljan. Pozdrav svima.

Da li moze pokoji scenarij (s obzirom na predvidljive faktore) o kretanju cijene do datuma dividende (datum posjedovanja dionica) odnosno datuma završetka lock upa braniteljskog fonda. Razlozi za rast su očiti (podcijenjenost, dividenda). No nekako mi se čini da bi tu moglo biti još amplituda u režiji fondova. Vjerojatno će svi htjeti imati što više dionica na dan D (dividenda day) no imali do tada još vremena za zaradu na ups and downs. Ili je vrag odnio šalu pa se treba nakrcavat po što nižoj cijeni? Očito ne, jer iako su danas uglavnom kupovali fondovi isto tako uglavnom su prodavali – fondovi. Čini mi se da vrijeme za strm ulet još nije došlo. Naime, fondovi traže najoptimalniji omjer između kupovanja što više dionica i što sporijeg rasta cijene (odnosno pada ako je moguće). Dakle kupovanje mora biti vremenski rastegnuto kako bi rast bio što blaži odnosno prosječna cijena niža. Može neki comment?

meandar


Da li moze pokoji scenarij (s obzirom na predvidljive faktore) o kretanju cijene do datuma dividende (datum posjedovanja dionica) odnosno datuma završetka lock upa braniteljskog fonda. Razlozi za rast su očiti (podcijenjenost, dividenda). No nekako mi se čini da bi tu moglo biti još amplituda u režiji fondova. Vjerojatno će svi htjeti imati što više dionica na dan D (dividenda day) no imali do tada još vremena za zaradu na ups and downs. Ili je vrag odnio šalu pa se treba nakrcavat po što nižoj cijeni? Očito ne, jer iako su danas uglavnom kupovali fondovi isto tako uglavnom su prodavali – fondovi. Čini mi se da vrijeme za strm ulet još nije došlo. Naime, fondovi traže najoptimalniji omjer između kupovanja što više dionica i što sporijeg rasta cijene (odnosno pada ako je moguće). Dakle kupovanje mora biti vremenski rastegnuto kako bi rast bio što blaži odnosno prosječna cijena niža. Može neki comment?

No Coment! [lol] [lol] [lol] [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


[smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley]

Toliko od mene, nemam više vremena boraviti na forumu. Strpljenje se isplatilo i tek će se isplatiti. “Svinje” su se lijepo udebljale. “Mujo” je jako zadovoljan. Pozdrav svima.


Nakon ovakvih vijesti, skok je očekivan, ali i presmiješan, ako ovo danas nije bilo zrelo za blokadu, onda ne znam što je, ali što je najgore nije neočekivano. Bit će tu još svega,samo da viidimo gdje će sutra napraviti branu[sad]

Surround all arround when it hits the ground


Toliko od mene, nemam više vremena boraviti na forumu. Strpljenje se isplatilo i tek će se isplatiti. “Svinje” su se lijepo udebljale. “Mujo” je jako zadovoljan. Pozdrav svima.

Kolega rijeka, izgleda da ste ovaj puta ipak pogriješili u procjeni cijene na kraju mjeseca. Ali, mislim da i Vi i ja možemo biti zadovoljni zbog toga.

ZSE: Uz veliku likvidnost HT skočio 4,99 posto 111.715,00 36.751.096,28 5,05% 28.02 16

nije velika razlika al svejedno bi bilo lijepo da se usaglasite[thumbsup]

( vijesti sa PD-a)

kiša će...

malo si se zanio, da neće sada doći u igru i “stara devizna štednja u DEM-ima”[wink]

onaj ‘ko je uzeo parsto komada po 290 i danas izašao dobro je napravio (10% u par dana),
onaj ko ju misli zadržati do isplate isto je dobro napravio (to je solidna dividenda)
a, ako misliš da će još rasti, uzmi sutra pa vidi, nemojmo na tragu euforije svi opet postati vračare(ovaj pu na +)

btw, i ja bi volio HT-r-a vidjeti što više, što brže…[smiley]

ova dionica mi izgleda sigurnija od nekretnine
zbog tendencija pada nekretnina moguce se novi kapital slije na trziste kapitala u sigurne vode
za 80 000 € mores rentat nekretninu godisnje prihodovat 3 000 € a sa 2000 HT-a mores laganini u penziju
[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Evo za pocetak da se pohvalim jer sam prognozirao 30 kn dividendu. Naravno zbog neuspijele investicije u slo te gubitaka dt-a., a s druge strane samo izvijesce je odlicno, max adsl i max tv akcije su ucinile svoje. Stopanje na 5% danas je sasvim ocekivano poznavajuci vrlu narav nasih fondova, al ne brinite ovako bombasticno izvjesce imat ce odlican odjek vani pa da vidimo tko ce blokirat strance..
Takodjer, treba dodati da je odustanak od zerpa izvjestan tako da cemo uskoro opet postat uzoran eu kanditat..
Uzimajuci sve navedeno u obzir mislim da je do ddaya cijena od 400 vrlo izgledna..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close