HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 14:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ili nije nista platio? Trebao je isplatiti bonus prije, tako bi ljudi dobili poruku. Salu na stranu, stvarno je upitno koliki je to plus, medjutim ako ne ispadne dobro, bit ce veliki minus.


To je veliki plus, jer masa razmišlja drugačije od nas koji smo unutra…izbori se dobivaju sa porodiljnim naknadama, za nezaposlenost, braniteljskim beneficijama i sl…nema baš puno ekonomskih programa…nažalost.[smiley3]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ili nije nista platio? Trebao je isplatiti bonus prije, tako bi ljudi dobili poruku. Salu na stranu, stvarno je upitno koliki je to plus, medjutim ako ne ispadne dobro, bit ce veliki minus.

Ostat će plus povrata rate penzionerima.

Ej, pa da…kolika je ta četvrta rata? Možda bi mogli izračunat nešto o pojedinačnoj cijeni dionice. [smiley11]

No respect


deimos: ” Ili nije nista platio? Trebao je isplatiti bonus prije, tako bi ljudi dobili poruku. Salu na stranu, stvarno je upitno koliki je to plus, medjutim ako ne ispadne dobro, bit ce veliki minus. ” Ostat će plus povrata rate penzionerima. Ej, pa da…kolika je ta četvrta rata? Možda bi mogli izračunat nešto o pojedinačnoj cijeni dionice. [smiley11]

E kad bi Banditic htio malo prodavati Holdinga za lokalne izbore. A kad udjemo u EU? U 4 godine 3 IPO s diskontom za gradjane (Lokalni, Drzavni, EU parlament)!!!!!!! [smiley2] Raj na Zemlji!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

deimos:

Ili nije nista platio? Trebao je isplatiti bonus prije, tako bi ljudi dobili poruku. Salu na stranu, stvarno je upitno koliki je to plus, medjutim ako ne ispadne dobro, bit ce veliki minus.

Ostat će plus povrata rate penzionerima.

Ej, pa da…kolika je ta četvrta rata? Možda bi mogli izračunat nešto o pojedinačnoj cijeni dionice. [smiley11]

To je riješeno kroz izvanrednu dividendu, IMHO


To je riješeno kroz izvanrednu dividendu, IMHO

Što je riješeno?

No respect

Plonker:

To je riješeno kroz izvanrednu dividendu, IMHO

Što je riješeno?

Pa valjda ce dividenda pokrit tu ratu?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Pa valjda ce dividenda pokrit tu ratu?

Dividenda je za treću ratu a prodaja za četvrtu, AFAIK.

No respect


Znači, kolega Posejdone, nije nam pametno prvi dan provesti kod brokera i trzati se na svaku promjenu? Mislite da je bolje čekati? Priznajem da sam i ja slično pomislio, ali ipak… ako naraste velikih 20-30%, narod će prodati svoje i biti će više nego zadovoljan. Ako kasnije, hipotetski gledano, naraste na 50%, a narod je već prodao, doći će do spoznaje o izgubljenoj dobiti i do frustracije… narod će biti nezadovoljan. Ako pak, poslije početnog skoka cijena ne bude rasla, nego čak malo i padala, oni koji nisu prodali još će uvijek imati priliku, a oni koji su već prodali biti će i opet više nego zadovoljni zbog zarade i zbog dobro odabranog trenutka. Moje je mišljenje da je u ovom trenutku Vladi prioritet zadovoljan narod. Dakako, početnik sam u ovome i ne pada mi na pamet mjeriti se s Vama, kolega Posejdone. Samo želim iznijeti svoje mišljenje

Tako je kolega Ahilej.
Jučer sam skoro riknuo od smjeha kada sam vidio gospona Samodola kako putem Dnevnika hrvatskom opčinstvu objašnjava kako SDA nema telefonskih kapaciteta da podnese sve preregistracije dionica sa SDA na brokere.
He! Počelo je počelo!
Cijelu priču oko THT-a bi mgao zeznuti samo prveliki interes građana.
Stoga, najljepše molim gospodina GALINECA da nam se javi i da nam objasni kako je naše tržište prenapuhano i vrlo rizično, i kako THT gubi u ratu s konkurencijom te stog nije uputno ulagati u ove dionice.
Galinec, đe si????[smiley2][smiley2][smiley2]

P.S.
Kolega Ahilej, najljepše molim – slobodno se uspoređujte sa svima nama jer vaše mišljenje nam zlata vrijedi. Ipak je ovo najdemokratskiji forum u hrvata!!!
Kako vaša peta, koelga Ahilej?[smiley2]

La vita e bella!


Znači, kolega Posejdone, nije nam pametno prvi dan provesti kod brokera i trzati se na svaku promjenu? Mislite da je bolje čekati? Priznajem da sam i ja slično pomislio, ali ipak… ako naraste velikih 20-30%, narod će prodati svoje i biti će više nego zadovoljan. Ako kasnije, hipotetski gledano, naraste na 50%, a narod je već prodao, doći će do spoznaje o izgubljenoj dobiti i do frustracije… narod će biti nezadovoljan. Ako pak, poslije početnog skoka cijena ne bude rasla, nego čak malo i padala, oni koji nisu prodali još će uvijek imati priliku, a oni koji su već prodali biti će i opet više nego zadovoljni zbog zarade i zbog dobro odabranog trenutka. Moje je mišljenje da je u ovom trenutku Vladi prioritet zadovoljan narod. Dakako, početnik sam u ovome i ne pada mi na pamet mjeriti se s Vama, kolega Posejdone. Samo želim iznijeti svoje mišljenje

Ne znam da li si početnik, ali u svakom slučaju možeš se usporediti s gospodom, jer oni imaju više sreće nego što nešto znaju. Ako malo bolje čitaš forum, vidjet da većina samo nagađa, pogađa i da samo pojedinci nešto znaju. Zato su svi oni maknuti s drugog foruma jer ovdje samo navlače.


Jučer sam skoro riknuo od smjeha kada sam vidio gospona Samodola kako putem Dnevnika hrvatskom opčinstvu objašnjava kako SDA nema telefonskih kapaciteta da podnese sve preregistracije dionica sa SDA na brokere.
He! Počelo je počelo!

Možeš objasniti što je počelo. Samodol je iznio istinu, a ona je da je nemoguće da se istovremeno registrira 100.000 ljudi preko SDA. Čim netko nešto kaže, odmah druka. Ne znam koji bi to sustav omogućio s obzirom da do jučer nije bilo puno investitora u Hrvatskoj.
Možda je najdemokratskiji forum, ali forum za one koje ne žele učiti, govore da samo ide gore te vrijeđaju druge korisnike.


Možeš objasniti što je počelo. Samodol je iznio istinu, a ona je da je nemoguće da se istovremeno registrira 100.000 ljudi preko SDA. Čim netko nešto kaže, odmah druka. Ne znam koji bi to sustav omogućio s obzirom da do jučer nije bilo puno investitora u Hrvatskoj.
Možda je najdemokratskiji forum, ali forum za one koje ne žele učiti, govore da samo ide gore te vrijeđaju druge korisnike.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a01eb6ce-0b83-4d26-b195-8207c3998db6

Zovem javnog bilježnika i pitam da li se može u punomoći napisati da novac od prodaje ide na moj tekući račun? Kaže da može. Da li se može napisati da ja sam upisujem u banci, tako da ne gnjavim ljude? I to se može. Po stranu da javna bilježnica misli da se radi o IPO-u hrvatske televizije [smiley2]. I broker je sve potvrdio isto tako. Zatim zovem u Erste i pitam da li mogu upisivati sam dionice. Još neznaju, nisu dobili ništa pismeno zasad. MOLIM TKO JE UPISIVAO INU DA NAM KAŽE DA LI SU MOGLI SAMI UPISIVATI?
I još nešto. I kod javnog bilježnika i u Erste banci sam bio prvi koji se o tome raspitivao u mom gradiću!!!
Po tome sudeći izgleda da će biti manji interes nego što očekujemo. I na kraju, ne pišem na familiju pa bih ipak išao preko punomoći.
Hvala na odgovoru!

Da li netko ima kakvu informaciju kojeg datuma će otprilike banke početi davati namjenske kredite z a kupnju thta……………!!???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close