HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kad će izvješće? Moglo bi podići dionicu barem 10% jer kako čujem izvješće će biti fenomenalno. Znam sad ćete reći ovo, ono pa vam odmah odgovaram da bi u normalnim uvjetima diglo i za 50%. Pogotovo sad na ovu cijenu. Po proračunima za 3 milijarde dobiti dionica bi trebala vrijediti cca 600 kn.

spominje se neslužbeno dobit od 2,4 milijarde kuna
dividenda ispada negdje oko 29 kn[thumbsup]

Izvještaj za 2007. treba biti 28.02.. Živo me zanima kako će onda tržište reagirati na dionicu. Ajde još desetak dana…

Surround all arround when it hits the ground


spominje se neslužbeno dobit od 2,4 milijarde kuna dividenda ispada negdje oko 29 kn[thumbsup]

Kolega, molim Vas, gdje ste to pročitali?


hrki: ” spominje se neslužbeno dobit od 2,4 milijarde kuna dividenda ispada negdje oko 29 kn[thumbsup] ” Kolega, molim Vas, gdje ste to pročitali?

spominju na drugim forumima
ako su lagali mene i ja lažem vas…[smiley]

Prema onome šta vidim na k/p sutra ide ht preko 300 kunića[bye]


Prema onome šta vidim na k/p sutra ide ht preko 300 kunića[bye]

Fondovi na svakoj likivnoj dionici zarade na usponima i padovima iste , ovdje je od prvog dana pa do danas bilježen samo pad dionice i skoro svi koji su kupili HT na burzi sada su u minusu (osim vrlo spretnih daytradera).
Pa ljudi moji i fondovi moraju malo zaraditi na ovoj dionici.
.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

da i ja malo filozofiram. nije važno što će biti.naša se očekivanja neće ostvariti.nije važno ni ono što je prošlo.nismo prodali kada je trebalo i to se ne može promjeniti. važno je kako je sad, a sad je trenutno loše-pušionica.[cry][cry][cry]

Ovdje je previše filozofije, a stvar je jednostavna – temeljni ekonomski pojmovi ponude i potražnje. Ponuda velika, a potražnja mala. Kad će se to promjeniti? Vidjet ćemo – jer tada će i cjena robe (dionice) na ponudi (tržištu) rasti. Hvala.

proklet bio na božić 2010.


spominje se neslužbeno dobit od 2,4 milijarde kuna
dividenda ispada negdje oko 29 kn[thumbsup]

Ak će biti tak malo prodam ti odmah 500 dionica po 100kn.[cool]

Oče se i ovo čudo sutra pokrenut???????

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Oče se i ovo čudo sutra pokrenut???????

Optimistična prognoza je 299,90

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close