HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

THTC HT-HRVATSKE TELEKOMUNIKACIJE D.D. GDR (EACH REPR 1 ORD) (REG S)

HT-HRVATSKEREGS | Currency USD | Secondary Listed DR
All data delayed by at least 15 minutes

As at 18-Feb-2008 10:15:12
58.100 +0.20 +0.35%

Ponovno se gura HT na vrlo niske razine.[bye]

Jedini kakav takav promet na ovoj dionici, na ostalima vrlo mali prometi.


Ponovno se gura HT na vrlo niske razine.[bye]

…varijacije na temu…

evo opet pada

zna li itko kada će skupština ht-a
i kada će branitelji koji imaju dionice ht, kojim upravljaju inv. fondovi moći prodavati dionice
[kiss]

ako je skupština relativno brzo, morala bi cijena početi rasti preko 300 kn
jer dividenda će se vjer .isplaćivati barem 50-100% kako piše u ststutu[thumbsup]
a to bi onda ipak trebalo zaustaviti podcijenjenu prodaju ovih dionica[cry]


evo opet pada zna li itko kada će skupština ht-a i kada će branitelji koji imaju dionice ht, kojim upravljaju inv. fondovi moći prodavati dionice [kiss]

Prodavat mogu udjele mislim od 01.04.

Mogu prodavati udjele a ako se povuce vise od 50% fond ide u likvidaciju.

To bi mogao biti jos jedan udar na HT.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Mogu prodavati udjele a ako se povuce vise od 50% fond ide u likvidaciju. To bi mogao biti jos jedan udar na HT.

i na inu! e jesmo naivan narod. a mislili da nas vlada voli. a da kupimo i elektroprivredu kad se pojavi na trzistu?
usao sam u kupovinu dionica kad su svi vikali da je sve pojeftinilo. a i pametni ameri poput grahama i buffeta vele da se kupuje kad pojeftini. al u hrvata ima i jeftinije od najeftinijeg, pa jos jeftinije. jos ce kumice i fondovi prodavati ht po 200 kuna ko salatu u podne.

mnogi sanjaju o zivotu na pustom otoku. nazalost momci, ja tamo zivim.

Zadnja jučerašnja cijena (288) je točno 110 kuna niža od najviše zadnje postignute cijene na burzi (398 od 19. 10. 2007.). Eh, da nam je sada ovo iskustvo a ono vrijeme. Ali za prolivenim mlijekom ne vrijedi plakati. Treba čekati da kravica opet napuni posudu (a napunit će) i onda s njom pažljivije postupati.


btw sto se tice dividende imam neki feeling da ce imati zelju isplatiti je u 100% iznosu prije podjele dionicama radnicima-tako su napravili i prije IPOa.

ja sam vec bacio okladu da ce radnicima ici prije glavne skupstine, a sad je na vladi da vidimo ima li trunku morala.
kako da referentna cijena bude 265 ako je izvucen dio dobiti[huh]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

-ovo je strava koja se ponavlja

Top ask CIJENA KOLIČINA
289,00 163
289,99 463
290,00 1,993
290,50 60
291,00 194
291,93 33
291,98 80
291,99 112
292,00 10
292,50 10

New Report

Close