HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Svi smo ovdje ja se nadam vise-manje dionicari HT osim par ljudi koji se samo hvale kako su oni znali da ce HT doci na ovako niske grane i kako su oni prodali po 395 kn, ali to nije bitno sad… Nego zanima me, Vi svi kao dionicari (tu je i moja malenkost), sto mislite o akvizicijama HT prema regiji, a mozda i sire, jeste li za ili protiv? Mozda imate primjer neke dobre akvizicije, npr. srpski ili crnogorski telekomi ili slicno?!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Svi smo ovdje ja se nadam vise-manje dionicari HT osim par ljudi koji se samo hvale kako su oni znali da ce HT doci na ovako niske grane i kako su oni prodali po 395 kn, ali to nije bitno sad… Nego zanima me, Vi svi kao dionicari (tu je i moja malenkost), sto mislite o akvizicijama HT prema regiji, a mozda i sire, jeste li za ili protiv? Mozda imate primjer neke dobre akvizicije, npr. srpski ili crnogorski telekomi ili slicno?!
kolega biti ce skupstina dionicara pa vi u prve redove blok u ruke i tuci po upravi…
nego kakve to ima veze sto vi ocekujete i prizeljkujete, da preuzme Vodatel cena nebi isla gore jer ce neko uvek dati ispod…
valjda ve rat na kosovu koji se vodi ima utjecaja

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


pick: ” Beware: ” Skoro na svim dionicama je bila slicna situacija, promet mali, malo popustanja jos manje lupanja po asku. [huh] ” Nije li to znak da su dionice u čvrstim rukama [thumbsup] ” Ne bih rekao, prije ce biti kao nekakav status quo, svi cekaju rasplet. [tongue]

Rat na kosovu moze povecati broj medunarodnih poziva, sumljam da ce granata pogodit kakvu antenu ili ostetiti dtk, ali riskantna smo zemlja to se vidi po velikim nalozima na kupnji

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Današnja manja likvidnost od prosječne možda govori slijedeće: 1. mali ulagači koji su mislili prodavati to su već učinili(prošli su novogodišnji praznici a i skijanje je za nama) 2. u dionici ostaju oni koji će čekati dividentu o kojoj se sve više govori 3. u dionici ostaju i oni koji su spremni čekati nagradne dionice današnji promet koji govori da pri ovoj cijeni od 295 sve je manje onih koji su spremni prodavati, to zanači da će cijena drastično gore ili dolje da bi se povećala likvidnost. Budući da je dolje prema 265 vrlo opasno jer bi se javili dodatni problemi, nabrojit ću samo neke: – pali bi certifikati na 275kn – a radnici bi tražili dodatne povlaštene uvjete jer bi u tom slučaju vrlo jeftino mogli kupovati na burzi Mišljenja sam da će HT pomalo krenuti u pozitivan teritorij. jer nisam čuo niti jednog analitičara koji kaže da je pri ovoj cijeni HT precjenjen.

da i mislim da je nominala 100 cist ok, ako od dividende uberes barem 30 % nebi bilo lose, jer ima koja dionica u hr na realnoj cijeni?
mozda jamnica na 150k a on slucajno na prodaji

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

izgleda da nam je belje palo ispod HT -a strasno a firma je u todex-u ej ljudi pa to vredi

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Gledam malo promjene u top10 u zadnjih tjedan dana…

4. PBZ skrb. -42241 kom
5. HPB skrb. -659 kom
6. SG/AZ OMF +6000 kom
8. PBZ skrb. -5033 kom

Znamo li tko se nalazi iza ovog pbzovog skrbničkog na 4. mjestu?


. da i mislim da je nominala 100 cist ok, ako od dividende uberes barem 30 % nebi bilo lose, jer ima koja dionica u hr na realnoj cijeni? mozda jamnica na 150k a on slucajno na prodaji ”

Ne razumijem što želite reći ovo sa 100kn i 30% dividente.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


LookaBorna: ” . da i mislim da je nominala 100 cist ok, ako od dividende uberes barem 30 % nebi bilo lose, jer ima koja dionica u hr na realnoj cijeni? mozda jamnica na 150k a on slucajno na prodaji ” ” Ne razumijem što želite reći ovo sa 100kn i 30% dividente.

To je Lookin cinizam na realne cijene na nasem trzistu.
[lol]

evo malo usporedbe s telekomima u okruženju…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Evo i moj osvrt na trenutnu situaciju:
Da je cijena niska je,da imam za dokupiti namam,ali da dionica vrijedi vrijedi.
Da ne bih bio licemjeran (tj.da sam vlasnik dionica THT-a),prije mjesec dana otišao sam u T-com centar i
svoj i ženin Mob sa VIP-a prebacio na T-com.Nikakva mudrolija :treba ti PUK od stare kartice,ostaje ti stari broj (091),traje oko tjedan dana s tim da novu sim dobiješ odmah.Ako sam rekoh vlasnik THT-a,sada ću lagano pomagati svoju firmu i debljati joj dobit.Zamislite efekt svih dioničara da ovo naprave.
Inače znam brdo ljudi koji su u IPO-u kupili dionice,znam ih puno koji su nadokupljivali na svim razinama,ali ne znam nikoga da ih je prodao.Tako da one priče o drhtavim ručicama ne prolaze,jedino se iskrcavaju fondovi jer su ih dobili pre jeftino i tako drže cijenu niskom.
Prema meni kretkoročno dividenda će jako utjecati na cijenu (ako bude oko 25 kn biti će veliki pritisak na
kupnji,a ne isključujem cijenu >400kn.Dugoročno nema brige za fer cijenu jer fundamenti uvijek dođu do
izražaja.
Preporuka :Kupi brate ako imaš novaca

[url]http://[/url]


Evo i moj osvrt na trenutnu situaciju:
Da je cijena niska je,da imam za dokupiti namam,ali da dionica vrijedi vrijedi.
Da ne bih bio licemjeran (tj.da sam vlasnik dionica THT-a),prije mjesec dana otišao sam u T-com centar i
svoj i ženin Mob sa VIP-a prebacio na T-com.Nikakva mudrolija :treba ti PUK od stare kartice,ostaje ti stari broj (091),traje oko tjedan dana s tim da novu sim dobiješ odmah.Ako sam rekoh vlasnik THT-a,sada ću lagano pomagati svoju firmu i debljati joj dobit.Zamislite efekt svih dioničara da ovo naprave.
Inače znam brdo ljudi koji su u IPO-u kupili dionice,znam ih puno koji su nadokupljivali na svim razinama,ali ne znam nikoga da ih je prodao.Tako da one priče o drhtavim ručicama ne prolaze,jedino se iskrcavaju fondovi jer su ih dobili pre jeftino i tako drže cijenu niskom.
Prema meni kretkoročno dividenda će jako utjecati na cijenu (ako bude oko 25 kn biti će veliki pritisak na
kupnji,a ne isključujem cijenu >400kn.Dugoročno nema brige za fer cijenu jer fundamenti uvijek dođu do
izražaja.
Preporuka :Kupi brate ako imaš novaca

[shocked]
Pa kad vi tako kažete evo ja odmah dajem naloge i to 10% iznad aska samo da sve odmah prođe!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Gledam malo promjene u top10 u zadnjih tjedan dana… 4. PBZ skrb. -42241 kom 5. HPB skrb. -659 kom 6. SG/AZ OMF +6000 kom 8. PBZ skrb. -5033 kom Znamo li tko se nalazi iza ovog pbzovog skrbničkog na 4. mjestu?

Ja sam fasciniran time da niko sa sigurnoscu ne nazna odgovor na to pitanje.
Prepostavljam da bi to bio kao neki skrbnicki ili kastodi racun za trgovanje u Londonu-sigurno nemozes rec ajd ti meni registriraj kao dionice iz SDA na nekog engleskog brokera pa prodaj na LSE.
Zar doista ovdje ne potoji nitko ko bi mogao dati argumentiran odgovor?![sad]

New Report

Close