HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hvala alabama


Zbog zarade sine, zbog zarade… Stranci su nam ocerupali perije i paperije. Dok su u ostalim tranzicijskim zemljama ulagali novac u izgadnju tvornica, kod nas su ulagali u kredite narodu i u trziste kapitala plus su i certificirali da na kraju i sicu poberu. I eto upravo nam i sicu iz djepova vade. Zahvalimo se strucnjacima u dosadasnjim vladama.

Nadodao bi jos da su stranci ulagali u lijepoj nasoj u jos jednu stvar.
U trgovacke centre.

ipak se kreće napisao je lijep članak . hvala. za 1 travanj napiši još lijepši, poluistinit će biti uvjerljiviji.


mene interesira kako mislite optimistično kada se zna da sada dolazi još 7% dionica ,mislim da će cijena još padati,ali me interesira da li vlasnici dionica koji su ih registrirali kod brokera imaju pravo na dividendu i da li kupnjom novih dionica na burzi ali ne registracijom stječete to isto pravo naime imam nešto dionica ht a razmišljam o dokupnji, ali kriza kosovo,svjetska kriza i odlazak stranog kapitala su opasni po nas male dioničare,ali ipak čvrsto vjerujem u dugoročni oporavak naših dionica.pozdrav svima od amatera,hvala na ozbiljnim odgovorima

tih 7% će biti pod blokadom i neće se moći prodavati. REcimo da to bud 6mj i da u 3. mj dođe do ponude zaposlenicima, dakle do jeseni tih dionica nema na burzi

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


mene interesira kako mislite optimistično kada se zna da sada dolazi još 7% dionica ,mislim da će cijena još padati,ali me interesira da li vlasnici dionica koji su ih registrirali kod brokera imaju pravo na dividendu i da li kupnjom novih dionica na burzi ali ne registracijom stječete to isto pravo naime imam nešto dionica ht a razmišljam o dokupnji, ali kriza kosovo,svjetska kriza i odlazak stranog kapitala su opasni po nas male dioničare,ali ipak čvrsto vjerujem u dugoročni oporavak naših dionica.pozdrav svima od amatera,hvala na ozbiljnim odgovorima

Kolega, to sto dolazi jos tih 7% nista ne znaci jer koliko znam imaju lock out na 6mj…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Za koliko vremena očekujete povratak HT-a na razine 350kn+ (naravno zanimaju me vaše procjene i očekivanja) i da li je realno za očeivati cijenu od 400kn u roku od godine dana prema procjenama analitičara hypo i erste banke?

Nadodao bi jos da su stranci ulagali u lijepoj nasoj u jos jednu stvar.
U trgovacke centre.

Potiv Hrvatskih trgovačkih centara mogu biti samo kreteni – da ih nema, još bi išli masovno u Trst, Mađarsku i Bosnu (Južni dio Hrv.) Ovako nam PDV ostaje doma, a i naši ljudi ovdje rade – a i nemali je broj stranaca u našim trgovačkim centrima – osim toga i trgovina je vrlo važan dio ekonomije. Ljudi, urazumite se, nisu nas niti konzum, pevec niti Lidl opljačkali, to su učinili direktorčići iz komunizma u sprezi s političarima.

proklet bio na božić 2010.


Za koliko vremena očekujete povratak HT-a na razine 350kn+ (naravno zanimaju me vaše procjene i očekivanja) i da li je realno za očeivati cijenu od 400kn u roku od godine dana prema procjenama analitičara hypo i erste banke?

ma tko ti to može sa sigurnošću reći? Kad kupovina bude veća od prodaje, cijena ide gore, i to je to.

proklet bio na božić 2010.

ma tko ti to može sa sigurnošću reći? Kad kupovina bude veća od prodaje, cijena ide gore, i to je to.

he he, to i sam znam, to su me učili na prvoj godini ekonomije[wink]


……….. Na prodaji 780.000 komada na kupnji 14.000 komada………
Ako je točan navod kolege pa se još proda ova količina onda će se HT dobro očistiti……i ja mislim da iza sljedi pravi i zdravi rast…
[thumbsup]

podatak je sa ZSE trading monitora vrlo lako provjerljiv. kada se omjer kupnje i potražnje promijeni tada će i trend cijena. do tada samo može u minus.


Šangajac: ”
……….. Na prodaji 780.000 komada na kupnji 14.000 komada……… Ako je točan navod kolege pa se još proda ova količina onda će se HT dobro očistiti……i ja mislim da iza sljedi pravi i zdravi rast… [thumbsup] ” podatak je sa ZSE trading monitora vrlo lako provjerljiv. kada se omjer kupnje i potražnje promijeni tada će i trend cijena. do tada samo može u minus.

Svakako je psihički ali ne i realni pokazatelj!
Sa količinama na kupnji i prodaji se vrlo lako može manipulirati,
Samo je mali broj onih koji zaista žele prodati od 780.000 kom , jer da to hoće stavit će svoj nalog tu negdje 1-2 kune u odnosu na zadnji.
Omjer kupnje i prodaje je više u funkciji pritiska na jednu ili drugu stranu.
Npr par mirovinskih fondova stave naloge na 220 kn u iznosu od 1.000.000 kom i odmah se omjer promjeni.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Šangajac: ”
……….. Na prodaji 780.000 komada na kupnji 14.000 komada……… Ako je točan navod kolege pa se još proda ova količina onda će se HT dobro očistiti……i ja mislim da iza sljedi pravi i zdravi rast… [thumbsup] ” podatak je sa ZSE trading monitora vrlo lako provjerljiv. kada se omjer kupnje i potražnje promijeni tada će i trend cijena. do tada samo može u minus.

ma odakle ti to…..????
zar ovih 700000 komada nije moglo biti postavljeno na prodaji na 400 kuna………kako bi to protumačio?
bi li ti to izledalo kao da netko prodaje ili da je nalog postavio namjerno jer zna da ga nitko neće skinuti…..

New Report

Close