HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

secret 09.02.08 18:41
Kako iz povjerljivih izvora saznaje business.hr, danas je u Banskim dvorima održan sastanak premijera i voditelja svih mirovinskih fondova. Prije toga, Vlada je jutros donijela uredbu o osnivanju Fonda za stabilizaciju financijskih tržišta u Republici Hrvatskoj (FSFTRH). Vlada djelovanjem ovog fonda želi stabilizirati urušeno povjerenje ulagača na hrvatskom tržištu kapitala. Stabilizacija će se vršiti plasmanom svježeg novca u mirovinske fondove, uz najnižu kamatnu stopu. Mirovinski fondovi imaju obvezu vraćanja plasmana u razdoblju od 3 godine. Kao prvi korak, Vlada je odmah dala nalog za uplatu prvih milijardu kuna u navedeni fond. Očekuje se da će to biti dovoljno za amortizaciju trenutnog vala prodaje na ZSE. Ako se pokaže potrebitim, Vlada će u fond uplatiti i dodatna sredstva. Ministar financija Ivan Šuker izjavio je neslužbeno da ća Vlada za ovu namjenu u ovogodišnjem proračunu osigurati 2,5 milijardi kuna.
[thumbsup][pray][kiss][thumbsup][lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [rolleyes][rolleyes][rolleyes]


secret 09.02.08 18:41
Kako iz povjerljivih izvora saznaje business.hr, danas je u Banskim dvorima održan sastanak premijera i voditelja svih mirovinskih fondova. Prije toga, Vlada je jutros donijela uredbu o osnivanju Fonda za stabilizaciju financijskih tržišta u Republici Hrvatskoj (FSFTRH). Vlada djelovanjem ovog fonda želi stabilizirati urušeno povjerenje ulagača na hrvatskom tržištu kapitala. Stabilizacija će se vršiti plasmanom svježeg novca u mirovinske fondove, uz najnižu kamatnu stopu. Mirovinski fondovi imaju obvezu vraćanja plasmana u razdoblju od 3 godine. Kao prvi korak, Vlada je odmah dala nalog za uplatu prvih milijardu kuna u navedeni fond. Očekuje se da će to biti dovoljno za amortizaciju trenutnog vala prodaje na ZSE. Ako se pokaže potrebitim, Vlada će u fond uplatiti i dodatna sredstva. Ministar financija Ivan Šuker izjavio je neslužbeno da ća Vlada za ovu namjenu u ovogodišnjem proračunu osigurati 2,5 milijardi kuna.
[thumbsup][pray][kiss][thumbsup][lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [rolleyes][rolleyes][rolleyes]

Hvale vrijedan potez, mislite da je to dovoljno novaca da nas izvuce iz ovih govana?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Molim vas ne obmanjujte javnost… Kamo srece da je to istina ali dajte malo razuma… pogledajte samo npr ovu kraticu FSFTRH i sve ce vam bit jasno…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

[cry][cry][cry], pjevao je johnny cash.odlučio sam kupiti još desetak komada i zaokružiti na finu 4 znamenkastu brojku. kada sve ovu prođe biće hvalospjevi o vlastitoj pameti ili skrivanje vlastite gluposti.

Ovaj clanak neprovjeren, nema izvora i najverojatnije cista laz, napisan za naivce!!!!!
Netko i dalje manipulira naivnim ulagacima, mislit svojom glavom!!!

mene interesira kako mislite optimistično kada se zna da sada dolazi još 7% dionica ,mislim da će cijena još padati,ali me interesira da li vlasnici dionica koji su ih registrirali kod brokera imaju pravo na dividendu i da li kupnjom novih dionica na burzi ali ne registracijom stječete to isto pravo naime imam nešto dionica ht a razmišljam o dokupnji, ali kriza kosovo,svjetska kriza i odlazak stranog kapitala su opasni po nas male dioničare,ali ipak čvrsto vjerujem u dugoročni oporavak naših dionica.pozdrav svima od amatera,hvala na ozbiljnim odgovorima


mene interesira kako mislite optimistično kada se zna da sada dolazi još 7% dionica ,mislim da će cijena još padati,ali me interesira da li vlasnici dionica koji su ih registrirali kod brokera imaju pravo na dividendu i da li kupnjom novih dionica na burzi ali ne registracijom stječete to isto pravo naime imam nešto dionica ht a razmišljam o dokupnji, ali kriza kosovo,svjetska kriza i odlazak stranog kapitala su opasni po nas male dioničare,ali ipak čvrsto vjerujem u dugoročni oporavak naših dionica.pozdrav svima od amatera,hvala na ozbiljnim odgovorima

Moje je mišljenje da unatoč novim dionicama, sa stabilizacijom tržišta,koju očekujem uskoro, stabilizirat će se i cijena HT-a na iznad 300kn. A što se tiče dividende, koliko ja znam, imate pravo na nju po svakoj dionici koja će biti registrirana s Vašim imenom(brojem investitora) u SDA, na datum koji se odredi na skupštini prilikom izglasavanja dividende (npr. 30.5.2008.) .

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@bjelka
Da li kupnjom novih dionica na burzi ali ne registracijom[shocked] To je nemoguće, jer čim kupuješ, već si registriran kod brokera.
Da, na dividendu i na postojeće i na ove koje planiraš kupiti imaš pravo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Kakve to veze ima što još dolazi 7% dionica i nije mi jasno kako si do toga došao da će padati! Evo sad pada a još nije ni došlo tih 7% dionica! S obzirom da dolazi kriza svijetska, kosovska , iračka je tu , nafta je skupa nema hrane crnci umiru od gladi stavi ti lovu na banku i uživaj![thumbsup] Usput nije mi jasno , kužiš se u visoku politiku a neznaš osnovne stvari s dionicama! Kupi ti sebi neku knjigu o ulaganju mislim da će ti to biti najbolje ulaganje![wink]


panta rei: ” secret 09.02.08 18:41 Kako iz povjerljivih izvora saznaje business.hr, danas je u Banskim dvorima održan sastanak premijera i voditelja svih mirovinskih fondova. Prije toga, Vlada je jutros donijela uredbu o osnivanju Fonda za stabilizaciju financijskih tržišta u Republici Hrvatskoj (FSFTRH). Vlada djelovanjem ovog fonda želi stabilizirati urušeno povjerenje ulagača na hrvatskom tržištu kapitala. Stabilizacija će se vršiti plasmanom svježeg novca u mirovinske fondove, uz najnižu kamatnu stopu. Mirovinski fondovi imaju obvezu vraćanja plasmana u razdoblju od 3 godine. Kao prvi korak, Vlada je odmah dala nalog za uplatu prvih milijardu kuna u navedeni fond. Očekuje se da će to biti dovoljno za amortizaciju trenutnog vala prodaje na ZSE. Ako se pokaže potrebitim, Vlada će u fond uplatiti i dodatna sredstva. Ministar financija Ivan Šuker izjavio je neslužbeno da ća Vlada za ovu namjenu u ovogodišnjem proračunu osigurati 2,5 milijardi kuna. [thumbsup][pray][kiss][thumbsup][lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [rolleyes][rolleyes][rolleyes] ” Hvale vrijedan potez, mislite da je to dovoljno novaca da nas izvuce iz ovih govana?

Laž i glupost!!!
Imatelj sam dionica HT-a

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


izgleda da se Kutle opet vratio u igru[cry] , stvarno ne kuzim da fondovi , banke ili ne znam ko ruse toliko cjene, a ustvari kriza ,zapravo niti ne postoji, jer kriza je bila kad je onaj srpski radikal (prije tadica) najavljivao srbiju do karlovca i rat sa kosovom, i tada su dionice pale cca 5% ( pod prijetnjom rata ), a sada 30 % zbog cega

Zbog zarade sine, zbog zarade…
Stranci su nam ocerupali perije i paperije.
Dok su u ostalim tranzicijskim zemljama ulagali novac u izgadnju tvornica, kod nas su ulagali u kredite narodu i u trziste kapitala plus su i certificirali da na kraju i sicu poberu. I eto upravo nam i sicu iz djepova vade.
Zahvalimo se strucnjacima u dosadasnjim vladama.


Kakve to veze ima što još dolazi 7% dionica i nije mi jasno kako si do toga došao da će padati! Evo sad pada a još nije ni došlo tih 7% dionica! S obzirom da dolazi kriza svijetska, kosovska , iračka je tu , nafta je skupa nema hrane crnci umiru od gladi stavi ti lovu na banku i uživaj![thumbsup] Usput nije mi jasno , kužiš se u visoku politiku a neznaš osnovne stvari s dionicama! Kupi ti sebi neku knjigu o ulaganju mislim da će ti to biti najbolje ulaganje![wink]

šta te je naljutilo u mom postu,samo pitam a i napisao sam da sam amater,a osim toga ne volim tipove koji se prave važni,pristojan budi i na postu i u životu,valjda imam pravo pitati ili iznositi svoja mišljenja ili si ti za inkviziciju,a ako si stručniji ili dugo u dionicama za razliku od mene tvoja veličina se mjeri u pomoći, savjetu a ne u tvojim nebulozama,jer svi smo ovdje da bi zaradili pa i ti a i ja

New Report

Close