HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Da to i ja mislim i pokušavam dokučit kako bi sanader doskočio toj situaciji…

Ili im je možda bolje da kupuju da ne bi ljubo došao naplatit porez…

možda je to ipak dosta dobar razlog da kupuju…samo razmišljam naglas…

A kako ce doskocit sto mislite? Ruka ruku mije. Pogledajte tko su ljudi u upravi banaka, telekoma itd… I dalje ostali oni iz doba “privatizacije na hrvatski nacin”. Sto mislite zasto stranci toleriraju te?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

I mislim da cijena neće biti veća od one koju je dobio dt (ako se ne varam to je bilo oko 250 kuna u prosjeku) jer bi to otvorilo prostor za jake udarce u predizbornoj kampanji…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Sve u svemu, biti ce jako zanimljivo.
Ako cijena bude 230 sigurno ce fondovi trpati odmah prvi dan ali ce i dosta portfeljasa trpati na toj cijeni ali i vise, recimo kao i MGMA poceti od 300.
Ne, zaista bi moglo biti zanimljivo i pojma nemam kako bi moglo biti.

Po meni mislim da ce se vlada i mirovinci dogovoriti koliko ce posto dati malima tj. po koliko da se trpa nakon upisa i gornji i donji limit.

Otvara se dosta prilika za zaista jako dobru brzu zaradu.
Ah, zivi bili pa vidjeli.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

I mislim da cijena neće biti veća od one koju je dobio dt (ako se ne varam to je bilo oko 250 kuna u prosjeku) jer bi to otvorilo prostor za jake udarce u predizbornoj kampanji…

Pa koliko onda to danas vrijedi ako je D. Telekom prije ohoho godina dobio po 250 kn……!!????[smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

MOLIM ODGOVOR!

AKO JA NPR. UPISEM 60 000 KUNA, A POTRAZNJA BUDE VECA OD PONUDE NA KOJI NACIN CE ODREDITI KOLICINU, A VISAK NOVCA VRACAJU NAZAD?

HVALA

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

I mađari su kupovali Inu jeftinije nego građani uz sve povlaštene uvijete, tako da bi se isto moglo dogoditi i sa THT-om

La vita e bella!

MOLIM ODGOVOR!

AKO JA NPR. UPISEM 60 000 KUNA, A POTRAZNJA BUDE VECA OD PONUDE NA KOJI NACIN CE ODREDITI KOLICINU, A VISAK NOVCA VRACAJU NAZAD?

HVALA

Nemojte vikat kolega, cujemo vas dobro. Za odgovor na to pitanje odgovor ce dati prospekt, ali sa velikom sigurnoscu mozemo reci da ce uplate do 38.000 po glavi ce imat prvenstvo. S obzirom na ocekivanu potraznju, sumnjam da vam se isplati po glavi uplacivat vise od 38.000.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ne vicem kolega nego zelim samo reci da me nezanimaju “nagradne” dionice. ako je ponuda veca od potraznje dali ce kolicina ici proporcionalno ili?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


ne vicem kolega nego zelim samo reci da me nezanimaju “nagradne” dionice. ako je ponuda veca od potraznje dali ce kolicina ici proporcionalno ili?

Velika slova na internetu znače vikanje….. Ima i internet svoju kulturu komuniciranja..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ne vicem kolega nego zelim samo reci da me nezanimaju “nagradne” dionice. ako je ponuda veca od potraznje dali ce kolicina ici proporcionalno ili?

Ja mislim da ce rezat proporcionalno svima, znaci skresat sve uplate do 38.000 za neki faktor. Preko 38.000 je banana, sumnjam da ce netko dobit vise od povlastene. Ali cekamo prospekt….

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Guevara na odgovoru hvala. (svaka mi dala)

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Guevara na odgovoru hvala. (svaka mi dala)

A meni ništa??

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close