HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja mislim da nešto ne štima oko ove vijesti. Raspon cijene mora biti definiran prije početka upisa ponuda. Po tom principu su se prije 25 godina kupovali “stojadini”. Nije važno koliko će koštati – važno da sam ja na redu. A nije ni petak daleko….

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Ja mislim da nešto ne štima oko ove vijesti. Raspon cijene mora biti definiran prije početka upisa ponuda. Po tom principu su se prije 25 godina kupovali “stojadini”. Nije važno koliko će koštati – važno da sam ja na redu. A nije ni petak daleko….

Kolega cijena se formira zavisno o potražnji ,tako da sam skoro siguran da će ko i kod Magme giti maksimalna od ponuđenog raspona.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Kolega cijena se formira zavisno o potražnji ,tako da sam skoro siguran da će ko i kod Magme giti maksimalna od ponuđenog raspona.

Ja se slažem da cijena može biti maksimalna od ponuđenog raspona, ali kao što i sam kažeš mora biti ponuđen raspon.(Odlukom, kako se doznaje, neće biti utvrđen raspon ponudbene cijene, već bi se on..)
Pa kakko mogu predati ponudu za nešto za što ni okvirno neznam koliko bi moglo koštati?

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Kolega cijena se formira zavisno o potražnji ,tako da sam skoro siguran da će ko i kod Magme giti maksimalna od ponuđenog raspona.


Bas tako , cjenu formira ponuda i potraznja .
Nisam bas upucen u sve ,ali mislim da bi trebalo biti neki raspon OD-DO.
Ovako ,kako ja shvacam cijenu mogu staviti i 1000 kn (karikirano) jer ce ocito biti velika potraznja.
Ako neko moze malo objasniti ovu naknadu odluku vlade o cijeni dionica u IPO.
hvala

najvrednije stvari u životu su besplatne

pucirep:

Ja mislim da nešto ne štima oko ove vijesti. Raspon cijene mora biti definiran prije početka upisa ponuda. Po tom principu su se prije 25 godina kupovali “stojadini”. Nije važno koliko će koštati – važno da sam ja na redu. A nije ni petak daleko….

Kolega cijena se formira zavisno o potražnji ,tako da sam skoro siguran da će ko i kod Magme giti maksimalna od ponuđenog raspona.

Ne mora biti. I kod INE je bila potraznja ogromna pa se nije islo na maksimalnih 1900 kn

Ovdje ni neće biti raspona. Uvalit će nam po 500 kunića pa će se 90% nas prestati baviti sa dionicama, što oni i žele. Možda je Sanaderu dosta politike, sad si izvuće iz HT-a koju milijardicu na naš račun i ode negdje daleko u debelu hladovinu sa egzotičnim ljepoticama. To bi i ja učinio.


Ne mora biti. I kod INE je bila potraznja ogromna pa se nije islo na maksimalnih 1900 kn

Da, to me bilo jako iznenadilo. I zamjeram što nije išlo po 1900, jer je oštećen državni proračun.

No respect


Ovdje ni neće biti raspona. Uvalit će nam po 500 kunića pa će se 90% nas prestati baviti sa dionicama, što oni i žele. Možda je Sanaderu dosta politike, sad si izvuće iz HT-a koju milijardicu na naš račun i ode negdje daleko u debelu hladovinu sa egzotičnim ljepoticama. To bi i ja učinio.

Da stave po 500 kn mislim da bi im se interes ljudi za HT istopio ko sladoled na suncu.

SLK je.. se njima za drzavni proracun i drzavu. Evidentno je da svi samo gledaju na svoje interese i fotelje i nista vise. Ceh ce doci na naplatu u slijedecim godinama i desetljecima.

tenkista, ti, ja i večina bi odabrali ljepotice, dotični bi odabrao nabildanog crnca.

tenkista, ti, ja i večina bi odabrali ljepotice, dotični bi odabrao nabildanog crnca.[smiley16]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4b5b7f33-d36d-455b-8ade-28d0245d6895

Pa rekli su da građani mogu do 38000kn, a sada ispada da mogu i više.

Knjige i kava

Čini mi se da će dionice biti bliže gornjoj granici od 300 kn jer će interes biti ogroman.

Knjige i kava

New Report

Close