HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,37
15.799
488
32,30
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma budući da Toda raste, trebo bi i HT. Ipak oni imaju ugovor s HT-om.

Izgleda da je u tijeku rasprodaja predizbornih paketa.


Beware: ” vrijeme HT-R-A tek dolazi ” [lol] ne kazem da sam u pravu. moguce da ce cijena skociti i vjerovatno hoce nesto. ALI. firma koja ima npr. 3mlr kuna prihoda. druge godine opet tolko, trece opet tolko, i nije bas nesto privlacna investitorima za razliku od one koja ima jedne godine 100kn prihoda, pa sljedece 200kn pa tako stalno dupla te iznose..i cijena dionice neminovno skoci.

Da, najavljen prihod 2.39 mlr nista ne znaci… vjerojatno nista ne znaci ako ce isti slucajno biti 2.5mlr sto je “samo” 100 miliona vise… no zato vjerojatno kolega Looka mijenja HT-R-A za BLJE-R-A.

ogromni prihodi ali malo zabetonirani i cekaju da ih konkurencija neminovno pomete jer konkurencija jaca i u segmentu mobilne i interneta.

Totalno neargumetirani zakljuci na osnovu nicega… gdje su argumenti i naznake da ce konkurencija pomest… mozda u broju trenutnih korisnika interneta a pogotovo mobilne. Pa to su vec godinama price a HT-R-A i dalje radi i povecava dobit.
No da ne komentiram nesto s cim se u potpunosti ne slazem, svako ima pravo na svoje misljenje. [thumbsup]

Nove tehnologije stalno izviruju iz grmića! Mozda ce cijene interneta rasti ali ce broj korisnika ne samo klasicnog interneta nego i ostalih IT tehnologija rasti! IP TV ce imati svako kučanstvo gotovo je s antenama na prozoru! Internet je nesto bez cega ni jedna firma ne moze! Ljudi nemogu bez prometa kretanja kako cestovnog, zračnog, vodnog, tako i bez telekomunikaciskog! HT-r-a vjerujem ima sposobne ljude i financiski je stabilnija i jaca firma od bilo koje konkurencije na području hrvatske te je sigurno da ce svaku novu tehnologiju ht prvi donjeti na tržište te osvojiti srca njihovih korisnika!!!! HT drink RedBull and gat wings!

Pogledajte, kako odluka o isplati dividende lijepo utječe na cijenu Plive, uskoro će tako biti i na Ht-u.

Surround all arround when it hits the ground


Ne znam ima li smisla ovo komentirati, ali otkada je Turaka cca 18 miliona (4 puta veće tržište od našega kako je napisano)? Pa tamo je toliko Kurda ako ne i više. Ne ulazim u predviđanja rasta vrijednosti Todorićevih pulena (vrijeme će pokazati, a tko želi kupiti ih neka ih kupi). Ja neću. Samo mi je žao što ovdje više nema znalaca već se piše svašta.

joj joj…zemljo otvori se i primi ga..
a na kojem trzistu to todoric posluje molim te ljepo? samo na hrvatskom..
posto znam da ces sad otici u stanje [shocked]
da te prosvjetlim..svi njegovi proizvodi se mogu naci na policama bivse juge plus madjarska a to je preko 20mil ljudi..

eto, i ti se sad pozivaj na znalce kakav si i sam

Kolega rijeka,

volio bih čuti Vaše razmišljanje: kako će se ht razvijati danas i idućih dana. Dakako da ću postupati onako kako ja mislim da treba, ali vidio sam da ste do sada imali nekoliko zapanjujuće točnih predviđanja. Od tada s posebnom pozornošću pratim Vaše postove.

Kupnja Cijena
200 314,03
180 314,02
123 314,00
19 313,99
72 313,50
Cijena Prodaja
314,49 300
314,50 42
314,90 76
314,98 63
314,99 163


Nove tehnologije stalno izviruju iz grmića! Mozda ce cijene interneta rasti ali ce broj korisnika ne samo klasicnog interneta nego i ostalih IT tehnologija rasti! IP TV ce imati svako kučanstvo gotovo je s antenama na prozoru! Internet je nesto bez cega ni jedna firma ne moze! Ljudi nemogu bez prometa kretanja kako cestovnog, zračnog, vodnog, tako i bez telekomunikaciskog! HT-r-a vjerujem ima sposobne ljude i financiski je stabilnija i jaca firma od bilo koje konkurencije na području hrvatske te je sigurno da ce svaku novu tehnologiju ht prvi donjeti na tržište te osvojiti srca njihovih korisnika!!!! HT drink RedBull and gat wings!

A onda nam ne treba pretplate za HTV. [rolleyes]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

šta je sa ovim ht-om, … treba tu izać i bacit to u smeće,

Cookie Monster


Totalno neargumetirani zakljuci na osnovu nicega… gdje su argumenti i naznake da ce konkurencija pomest… mozda u broju trenutnih korisnika interneta a pogotovo mobilne. Pa to su vec godinama price a HT-R-A i dalje radi i povecava dobit.
No da ne komentiram nesto s cim se u potpunosti ne slazem, svako ima pravo na svoje misljenje. [thumbsup]

nisam rekao da ht nemoze narasti. moze. i ja tvrdim da su oni jaka firma koja sigurno ima jak lobi i stateski rasporedjene ljude jer je stoljecima vec prisutna kao monopolist u svakom pogledu.
ali stvari se mijenjaju neminovno. i deutche telekom je isto imao i jak lobi i jaka firma i ogromni prihodi i sve ostalo ali telekomunikacije su takve. burovite, stvari se brzo odvijaju.
samo sa jednom odlukom suda moze se raspetljati dtk i evo ti prostora za ostale providere da po znatno nizim cjenama rade. pa vidis sta zuvanic kaze, “3 kvartala radimo za ht a jedan za sebe zbog visokih cijena najma”. naravno da bi i ht reagirao i ne bi dozvolio odlazak korisnika ali kako. spustanjem cijena naravno. a kako mislis da ce se odraziti smanjenje cijena roaminga???
mislis da je to nerealna opasnost? i to u vrlo brzom roku. mozda nece biti odmah smanjenja ali i sama spoznaja datuma do kada to moraju uciniti nece bas dobro utjecati na cijenu dionica.

a najbitnija stvar je a gdje ti to vidis mjesta za neki napredak koji bi bio u rangu onoga sta konkurencija ipak moze napraviti na njihovu stetu? pa nisu niti oni sa banane.
vidis da ih vecinom stopa agencija koja je pretroma. to se moze brzo promjeniti.

vrlo sam dobro upoznat sa poslovanjem HT-a i po ne znam koji put izjašnjavam se o tome.
što se tiće konkurencije, (na žalost ili na sreću(kako kome)) HT pravu konkurenciju NEMA. niti u segmentu ;mobilne telefonije (VIP je jedina prava konkurencij), niti u segmentu fiksne telefonije, interneta niti bilo čega drugoga. Ovakve firmice kao što su Metronet, Optima i bla, bla firmice mogu biti sretne ako uzmu i jedan mali mali dio kolača. U telekomunikacijama su najvažnije dvije stvari; a to su tehnologija (najnovija) i infrastruktura. Od te dvije stvari ovo drugo je najskuplje jer vuće puno drugih stvari sa sobom. Onaj tko će imati dostupnu najnoviju tehnologiju taj ima šta raditi na telekom. tržištu, oni koji nemaju ili životarenje ili kljuć u bravu. Svi znamo kako se tehnologija brzo mjenja i galopira naprijed te su potrebne velike investicije da bi se uspio održati korak sa tehnologijom. Isto tako mislim (ovo je čisto moje osobno mišljenje) da je samo pitanje vremena kada će poskupti telekomunikacijske usluge (govorim o svjetskim trendovima).

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close