HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

wiking:

pupa265: ” ja san kupio dionice HT-a prije početkom ovog miseca…jal ja iman pravo na dividendu ove godine?[huh] ” moj ti je savjet da ni slucajno ne kupujes dionice i ne ulazis u to.Ovakvim pitanjima se vidi da nisi ulozio u znanje i da ces biti medju onih 90% koji ce izgubiti lovu.A odgovor na tvoje pitanje je da kad kupis dionicu prije skupstine i kad te ubiljeze u SDA kao vlasnika imas pravo na dividendu.Na skupstini se odlucuje kolka je dividenda i do kojeg datuma moras biti vlasnik dionice,kad prodje taj datum ti dobivas dividendu bez obzira dal sutradan prodao

Kolega, kaj si ljut? Odgovori sa jednom riječju “imaš” Netrebaš ga educirati[thumbsup]

Poštovani ako Vam ne bi bio problem možete li mi molim Vas kada će biti skupština?
Hvala

glupost je neuništiva

21.04.2008


ne slažem se s vama… svi smo mi jednom počinjali i svi smo još debelo u procesu učenja… kolega će sam sebi skrojiti sreću. Jest da je to pitanje mogao postaviti i prije nego što je kupio dionice ali razumijem ga (iz vlastitog iskustva). Pupa, sretno [thumbsup]

Podrzavam.[thumbsup]

ozapa:

ne slažem se s vama… svi smo mi jednom počinjali i svi smo još debelo u procesu učenja… kolega će sam sebi skrojiti sreću. Jest da je to pitanje mogao postaviti i prije nego što je kupio dionice ali razumijem ga (iz vlastitog iskustva). Pupa, sretno [thumbsup]

Podrzavam.[thumbsup]


Također, ne treba čovjeku govoriti da se ostavi burze ako je početnik. Da tako radimo, nitko nebi pokušavao ništa novo. Naučit će polako, na vlastitim greškama, tuđim, itd…
Pupa, puno sreće i ZNANJA ti želim. Dionice su slatka ovisnost, kao ovaj forum…

Dugoročno, svi smo mrtvi

a nitko se nije rodio pametan…svi se mi učimo dok smo živi…ja sam nov i nije sramota pitat kad neznaš…bogu fala ovdje se na ovom forumu puno toga može naučit…samo vi nastavite tako a ja ču učit [thumbsup]

za trgovanje dionicama u našim uvjetima ne treba ni znanje, ni sreća. potrebni su novci i pravodobna informacija iz vlade. ostalo je samo filozofiranje i vračanje.


za trgovanje dionicama u našim uvjetima ne treba ni znanje, ni sreća. potrebni su novci i pravodobna informacija iz vlade. ostalo je samo filozofiranje i vračanje.

Nažalost, kolega, ne možemo svi dobiti pravodobne informacije iz “vlade” pa nama ostalima preostaje da učimo i nadamo se “sreći”[pray]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Može se i bez toga. Nećete se obogatiti preko noći, ali možete sasvim pristojno zarađivati.
Ako Vam pomaže, ja sam bez doslovno ikakve pomoći već godinama u plusu, a nisam ni ekonomist, nego potpuno druga struka.


Može se i bez toga. Nećete se obogatiti preko noći, ali možete sasvim pristojno zarađivati. Ako vam pomaže, ja sam bez doslovno ikakve pomoći već godinama u plusu, a nisam ni ekonomist, nego potpuno druga struka.

To do sada nije bilo teško jer je sve išlo up, pa nisi mogao fulati. Od ove godine to se mijenja, pa ćemo vidjeti prinose na kraju 2008. Zaželio bih ti sreću, ali vidim da ti nije potrebna.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Svima treba sreće, a meni pogotovo [pray]
Imao sam i dvije jako negativne godine….da ih nije bilo…
Što se zarade, bilo je cca. 30-40 % i u vrijeme dok je indeks bio ravan.

Ono što je bitno : možete opstati na burzi i zarađivati i bez insiderskih informacija. U nekim periodima ćete gubiti i to je nažalost tako. Da završim s ovim: najveću zaradu ćete imati na dionici koju dobro poznajete i koju dugo pratite.
Puno sreće svima.


a nitko se nije rodio pametan…svi se mi učimo dok smo živi…ja sam nov i nije sramota pitat kad neznaš…bogu fala ovdje se na ovom forumu puno toga može naučit…samo vi nastavite tako a ja ču učit [thumbsup]

Dragi kolega, na forumu se mogu samo skupiti informacije, uči se na ruletu to jest na tržištu,.
Najbolje kada uložite pa svremenom svojim razumom spoznate greške, kada je trealo ući a kada izači i koliko puta u ciklusu bez obzira da li je opredjeljenje ulaganja kratkoročno odnosno dugoročno.
Znam ništa sada nije jasno , ali biti će.
Inaće želim Vam puno sreće na trnovitom putu (po trnju do zvijezda)


a nitko se nije rodio pametan…svi se mi učimo dok smo živi…ja sam nov i nije sramota pitat kad neznaš…bogu fala ovdje se na ovom forumu puno toga može naučit…samo vi nastavite tako a ja ču učit [thumbsup]

ma nisam te htio otjerat al kao pocetnik bi morao puno toga nauciti i tek tad ici u shoping,ustedjet ces vise novaca nego uletjet grlom u jagode na nagovor nekih forumasa.Sto se tice burze tu se ne vjeruje ni bratu rodjenom al je korisno uzeti neke informacije i sam procjeniti.Ne mozes uzeti informacije i provjeriti ih ak ne poznas osnovu financija,fundamenata a tehnicka ti kaze otprilike kad bi trebao uci ili izadji iz dionice.To ti je bio dobronamjeran savjet da ne bi prosao ko ja kad sam kretao pa je bilo panike[undecid] .ja znam a opet znam da pol toga jos neznam pa se ponekad zaletim[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close